0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
При мен със стария сгъваем фискарс дето ми прати преди години ще извадя по-бързо сигнал от колкото с това чудо. И ще остане здрав Може да е хубава лопата ама за всякъде не става.