Ристьооо знам че разбираш много , но дай да не ми обясняваш на мене тези неща за ,,О,, пръстени и тем подобни. С апарата е влизано 5 пъти , само дето е стоял. Ползвал ли си такъв апарат само подвода и изобщо занимаваш ли се с подводно търсене? Я питай някой постоянен гмуркач и търсач с Ескалибур да ти каже дали неговите ,,О,, пръстени са изтървали особенно , ако си ги е обслужвал периодично със силиконова смазка?Тука имаме Ескалибури работят над 12 години почти всеки ден подвода и то солена и ,,О,, пръстен ни на потенциометър , ни в предна и задна капачка е мръднал. А ,,О,,пръстени на потенциометри най нормално си се сменят стига майстора да си знае работата и след това проблеми никакви. Аз лично съм го правил и , като не знаеш с , кой си имаш работа насреща не си прави труда да осираш обявата. Апарата е почти на половината свален така , че ако на теб не ти изнася не дрънкай глупости , като на интернет разбирач.