Продавам кутиите с електрониката и двете работят.Енигмата е мързеливка с три копчета включване дискриминация и тест на батерията кутията буквално е като нова - 40 евро ,мога да дам и навити бобини + 5 евро.Бандитото е сравнително запазено към него пращам и антената която е изметнала - 50 евро.За повече инфо и снимки на Вайбър или се обадете 0877781864