0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
,, Очаквайте ''БИТКАТА НА ХИБРИДИТЕ'' - адано ама надали
Здравейте колеги следя темата със интерес но няма отзиви от колеги те някой да е закупил хибрида да пусне клипчета...
Поздравления Влади - мн. добре се държи детектора... И антената мн. ми хареса - браво...
Който както и каквото иска да говори и пиче,но аз пиша и казвам Стефан Микрона е на светлинни години и всичките сме му в джоба на ризата!!
Шегаджия ! А ти кой беше ?
Който и да съм съм си ,ама на теб евала не давам .Тии що и кой си да се ебавай с колегите си ,това е толкова тъпо ,което правиш ,чее нямам думи .Теб не те интересува ,кой съм имам право на отговори и никога не искам с такъв човек да комуникирам ей тва съм аз.. И пак ти пиша ,нито културата нито знанията нито обноските можеш да имаш на Стефан ,сядай си в селската кръчма и там се прави на пичагата