Автор Тема: жило 2  (Прочетена 5580 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toros

  • Старши потребител
  • ****
  • Публикации: 271
Re: жило 2
« Отговор #15 -: Ноември 15, 2025, 08:49:57 pm »
Намерих снимки на платки не знам дали са от същия апарат.

Снимките изглежда са на "Стингер". Много приличат на платката на PD 3200, но все пак имат различия.

 

Powered by EzPortal