Автор Тема: Нов съм питане относно документи за търсене  (Прочетена 609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Галионов

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 2
Здравейте нов съм в металдетекинга. Мога ли да търся като съм пуснал заявление за регистрация до министерството. Или трябва да изчакам отказа от тях. От Стара Загора съм ако има колеги който им се занимава с новобранци или за компания нека пишат. От няколко дена имам деус и не смея да го пробвам да не ми го вземат. Иначе имам фактура на мое име всичко. Благодаря ако някой ми разясни и ми помогне

Неактивен yaponetsa

• Модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 840
Re: Нов съм питане относно документи за търсене
« Отговор #1 -: Април 26, 2021, 08:39:31 pm »
Здравейте нов съм в металдетекинга. Мога ли да търся като съм пуснал заявление за регистрация до министерството. Или трябва да изчакам отказа от тях. От Стара Загора съм ако има колеги който им се занимава с новобранци или за компания нека пишат. От няколко дена имам деус и не смея да го пробвам да не ми го вземат. Иначе имам фактура на мое име всичко. Благодаря ако някой ми разясни и ми помогне
Aпаратът ти не могат да го вземат,ако не са те хванали в нарушение.Все едно да ти вземат телефона.
Нямаш право да търсиш на регистрирани археологически обекти и целенамрено да издирваш предмети по стари от 1880г.
Ако случайно намериш такива,трябва да докладваш в най близкия музей.

Неактивен nobody

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 80
« Отговор #2 -: Април 26, 2021, 08:45:28 pm »
Ако все пак намериш нещо старинно, остави го някъде на полето под някой камък примерно и не го вземай със себе си заедно с машината. На следващ излет разходи се без машина и си вземи каквото там си намерил. Нямаш право да носиш в себе си над 3 обекта заедно с металдететктор. Но и за един проблема ти го гарантирам (задържане за 24ч, обиск у вас и т.н).

Неактивен Vladislav

• Напреднал потребител
  • Публикации: 208
« Отговор #3 -: Април 26, 2021, 09:35:50 pm »
Копнато от ФбрБука: Публикувано март 2021 Ако не сте прочели!

БайБойко е издал устна заповед, да се подгонят де що има иманяри, може би така си отмъщава на Черепа.

Комбинацията лопата и детектор е достатъчно условие за повдигане на обвинение.

Не дай си Боже да намерят и някоя монета.

Неактивен zAt

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 28
« Отговор #4 -: Април 26, 2021, 10:17:46 pm »
странно - всички , с които съм говорил , казват, че за не повече от 5 години числеността на полицаите в България плавно нарастна поне 3 пъти . от друга страна - на битака в Монтана гъмжи от униформени -офицери и обикновени пъдари с нашивки . скоро ще стане ,, роднина-милиционер '' както е казал Тодор Колев .акции и тараши има всеки ден . бъдете сигурни , че участниците в този форум са по-малко от полицаите , които го ,,наблюдават'' , и за тази тежка , опасна и отговорна работа дори и начинаещите пъдари вземат 1400 лева-чисто!  на месец  . вие сами можете да си направите краткосрочна прогноза за бъдещето на нашата родина...

Неактивен Галионов

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #5 -: Април 27, 2021, 08:38:49 am »
Благодаря ви за отговорите. Значи няма проблем да излезна да си пробвам апарата преди да ми дойде отказа от министерството