Автор Тема: Благоевградски металотърсач.  (Прочетена 33527 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен avrelian

• Напреднал потребител
  • Публикации: 244
Re: Благоевградски металотърсач.
« Отговор #15 -: Януари 20, 2019, 09:38:05 am »
Още една препоръка към производителя, сложи един ес-образен стик за да може и високи хора като мен да работят без да се навеждат.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
  • Публикации: 399
« Отговор #16 -: Януари 20, 2019, 10:08:44 am »
Купил съм го за 400лв....Колегата е прав за стика , може дс е по дълак...но като захват е доста удобен...на който не му харесва може да го поръча и като кит вариянт , човекът няма да му откаже.

Неактивен ванко

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 317
« Отговор #17 -: Януари 20, 2019, 12:30:23 pm »
нагледали сме се на  всякакви клипчета,набутвали сме се със доста бг.машинки от разни производители.И сега искате да кажете ,че открихте топлата вода  ;D ;D ;D ;D ;D ;D,дискриминацията в клипа се измерва със сегашен пирон това е първата измама,второ тестовете са въздушни,това е втората измама, АЕ стегнете се и напрайте  тестове като хората,а на такива сме се нагледали. До като не се направят РЕАЛНИ тестове не можеш да даваш мнение за даден уред

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #18 -: Януари 20, 2019, 12:53:55 pm »
Каква манипулация какви пирони и какви пет лева????Човека не е производител и не произвежда уреди да прави пачки , като някой други да не цитирам...Човекът си гаделичка нервата с тази работа и я продаде една машина ,за месец я не....Обадете му се дори и ще ви откаже пиръчката....То да не пусне човек нещо да се види...аман от разбирачи и многознайковци....На вас ви е хубаво да ви клатят с високи цени и прехвалени ,наточени с дисплей лампичли ,безжични слишалки и кво ли не....
Всеки да си кара кой като си знае...Мислех още клипове да ви пусна и на другата машина ,но явно ви манипулирам и затова ,ще си ги запазя за себе си ..Успехи...

Неактивен ванко

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 317
« Отговор #19 -: Януари 20, 2019, 01:32:40 pm »
Ей адаш,тиа гъделичкания ги знам,че като не предлага тези уреди,какъв е смисълът да показвате клипчета,да не би да е направил свръх звуков самолет,една обикновена бангиа. 

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #20 -: Януари 20, 2019, 02:12:05 pm »
Ами адаш обади му се и ще разбереш истината,аз нищо не ми пука дали ще си купите или не просто исках да видите кава машина е направена и да видят майсторите и размислят за схемното решение.Пак ви казвам човекът не прави машини с цел продажби и реализиране на печалби...

Неактивен laki

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 733
« Отговор #21 -: Януари 20, 2019, 05:21:25 pm »
Ванка,кои бг.апарати  не са  бангии.Използват се схеми от 15г без грам  подобрения.Това   ,което  е  показано  е  интересно.По големите бг.  производители нека се  замислят.Относно  рекламата,,,то този  човечец  едва  ли  може  да направи  2-3  машини на  месец...бахти  и  келепира.Ако тази машина  се направи с  фабрична  платка,скъпи  елементи   и  кадърна  антена ще работи на    много  добро  ниво.

Неактивен odins-

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 282
  • xp deus,mikron 110
« Отговор #22 -: Януари 20, 2019, 05:38:42 pm »
Изглежда интересна машинката,мисля че няма подобен БГ апарат,естествено трябва да се пробва за категорично мнение,но замисъла доста ми харесва.

Неактивен киро041964

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 124
« Отговор #23 -: Януари 20, 2019, 06:14:50 pm »
Българските апарати са правени по схеми на Фишер Уайтс и др.  западни апарати.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #24 -: Януари 20, 2019, 06:19:17 pm »
Ванка,кои бг.апарати  не са  бангии.Използват се схеми от 15г без грам  подобрения.Това   ,което  е  показано  е  интересно.По големите бг.  производители нека се  замислят.Относно  рекламата,,,то този  човечец  едва  ли  може  да направи  2-3  машини на  месец...бахти  и  келепира.Ако тази машина  се направи с  фабрична  платка,скъпи  елементи   и  кадърна  антена ще работи на    много  добро  ниво.
Ами колегс точно затова дъм пуснал този пист, а някой колеги ми говоряд за нечий  келипир, дето се казва....нищо лично и никакъв инвестиционен интерес....просто искам да покажа , че има още какво да се види на хоризонта....

Неактивен VOXYX

• Старши потребител
  • Публикации: 394
« Отговор #25 -: Януари 20, 2019, 07:18:20 pm »
Колеги изгледах клиповете и този апарат работи като моя, който е разработка 84-85г. Като дълбочина (без минерализация) във всички други почви няма по-дълбок апарат без да очерня цветните дълбоки сигнали (черното си е черно) за силно замърсено не става (поне моя). Може да се грундира на всички почви (в режим All Metal). Колега Стоянов имам въпрос към теб, този апарат има ли All Metal? С уважение.

Неактивен киро041964

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 124
« Отговор #26 -: Януари 20, 2019, 07:32:33 pm »
Колега като работиш на ал метал всички апарати са дълбоки но нямат дискриминация.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #27 -: Януари 20, 2019, 07:33:14 pm »
Да разбира ср ,като завъртиш потенциометрите на нула , дискриминацоя и режект , си на ал метал....можел да си го правиш как ти си искаш ....може да работи толкова , колкото терена и почеата ти пизволява , стига да си грамотем ,как да го настройш....а режектора позволява да бръкнеш малко по на дълбоко , да речем от една станимирка.....Аз лично съм ги тествал и мога да твърдя , че е така....е това му е дяволийката на уреда, не в нищо извънземно...

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 749
  • миндил и железарка
« Отговор #28 -: Януари 20, 2019, 07:48:38 pm »
Човека вече май не прави апарати, така че може да приключим спора, а нещата са му доста ясни поне от разговора който проведох с него.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #29 -: Януари 20, 2019, 07:49:31 pm »
Колега като работиш на ал метал всички апарати са дълбоки но нямат дискриминация.
Колега кой работи на ал метал....това ,че можеш да реголираш до каде да дескриминира и до къде да пусне  желязото в дълбочина....не е ли добре да речем ...да отхвърлиш всички железа до 25 см и да пуснеш всичко останало , като цвят...как ти звучи това , не ти ли харвсва???