Автор Тема: Minelab-Equinox  (Прочетена 58163 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pechkata

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 143
Re: Minelab-Equinox
« Отговор #225 -: Юли 08, 2021, 07:12:21 am »
Бирената капачка е със сигнал на златно бижу... ;)
Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!

Неактивен traper2504

• Старши потребител
  • Публикации: 497
« Отговор #226 -: Юли 08, 2021, 05:38:34 pm »
Защо колега? Фишера си ми ги разпознаваше и ги даваше смесен сигнал. С него съм хващал и златни монети ,което означава ,че не пропуска жълтия метал при дискриминация на бирени капачки.
Мани го тоя фишер , него Симплекса го бие та камо ли да го сравняваш с  Нокса.

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1245
« Отговор #227 -: Юли 08, 2021, 05:59:53 pm »
Мани го тоя фишер , него Симплекса го бие та камо ли да го сравняваш с  Нокса.

Ако, колегата под Фишер имаше предвид Голд Бъга му...няма как Симплекса да го бие, дори с еднакви 11" сонди, Бъга е малко по дълбок и за дребно и за едро от Симплекса. Имам ги и двата детектора и знам мн добре разликата им. Поздрави !!!
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

https://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен traper2504

• Старши потребител
  • Публикации: 497
« Отговор #228 -: Юли 08, 2021, 07:38:33 pm »
Не Бъга естественно , имам предвид Фишер ф75 ДСТ знаеш , че когато го имах ги сборвах у джендема. ;D

Неактивен borisla123

• Старши потребител
  • Публикации: 296
« Отговор #229 -: Юли 08, 2021, 11:02:10 pm »
Не съм имал ф75. Преди имах ф5 и от 3-4 години Голд бъг.  От бъга съм много доволен. Общо взето апарат за навсякъде. Еквинокса си има своите плюсове  пред фишера,но като си работил много време само с един детектор и в началото е тегаво докато свикнеш с новото апаратче.

Неактивен VOXYX

• Старши потребител
  • Публикации: 383
« Отговор #230 -: Юли 09, 2021, 12:17:09 am »
Бирената капачка е със сигнал на златно бижу... ;)
Здравей. "Не се лигавя в момента!" Само ще ти кажа, че си много в грешка! (Бирената капачка - нова или стара?) - Не зависи къде! - Каквато и да е, няма нищо общо със златото! Поздравявам всички колеги, нека да размислят!

Неактивен koko5819

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 60
« Отговор #231 -: Юли 09, 2021, 02:59:37 pm »
Старите капачки от бира и лимонада от соца имат някъкво покритие и много трудно се различават от полезен цветен сигнал.Имах гъдулка с много добра дискриминация която си даваше цвят.Сорекса  също дава цвят.При мен почвите са 40-50-показател на Макрорейсер-2 -аналог на Фишер.

Неактивен VOXYX

• Старши потребител
  • Публикации: 383
« Отговор #232 -: Юли 09, 2021, 10:07:50 pm »
Старите капачки от бира и лимонада от соца имат някъкво покритие и много трудно се различават от полезен цветен сигнал.Имах гъдулка с много добра дискриминация която си даваше цвят.Сорекса  също дава цвят.При мен почвите са 40-50-показател на Макрорейсер-2 -аналог на Фишер.
Здравей колега. Имал си гадулка с много добра дискриминация! Имам въпрос към теб. Като намериш злато, какъв е сигнала? При бирената капачка, същият ли е? - Аз не вярвам да е един и същ! (Споменаваш аналога на фишера и почвата ти е от 40-50 - не съм работил с такъв апарат и ми е интересно. Направи заради мен един експеримент, след като грундираш този апарат на тези показания 40-50, сложи на земята едно парче ферит и ми кажи какво ще ти отчетте - Чакам отговор). Поздрави!

Неактивен pechkata

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 143
« Отговор #233 -: Юли 13, 2021, 07:06:39 pm »
но като си работил много време само с един детектор и в началото е тегаво докато свикнеш с новото апаратче.
Това важи за всички...
Дори антената да смениш на новия или на стария детектор имаш същото чувство...
Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!

Неактивен jemil

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 43
« Отговор #234 -: Юли 29, 2021, 03:14:28 pm »
Поле 1
Грунд 0
Скорост на възстановяване 7/8
Бавни махове
Защо грунд 0 и защо скорост 7-8

Неактивен xobi

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #235 -: Юли 30, 2021, 09:38:29 am »
Здравейте колеги, изпращам на всеки, които желае по [ e-mail поща ] ръководство на minelab equinox 600-800, с новите подобрения, които са направи ли след актуализацията на софтуер 3.
От моя страна долу-горе преводът, схемите — картинките са добавени и сложени на мястото си в новата актуализация.
Размер на файла 10 — 12 MB.
Успех на всички ни. ;)