Автор Тема: Тракиец  (Прочетена 31409 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 748
  • миндил и железарка
Re: Тракиец
« Отговор #15 -: Октомври 24, 2017, 08:07:47 pm »
Така само от клипа като гледам не е нищо особенно, прилича на гъдулка с двутонална дискриминация, но няма и дълбочина на гъдулка

YONKO

• Гост
« Отговор #16 -: Октомври 24, 2017, 08:12:34 pm »
Така е като се гледат само клипове! Поздрави ;D

Неактивен denzel

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 85
  • Моля колегите за съдействие.
« Отговор #17 -: Октомври 24, 2017, 09:56:15 pm »
Колега Кронос ти сериозно ли мислиш,че няма разлика.....

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 748
  • миндил и железарка
« Отговор #18 -: Октомври 24, 2017, 10:15:02 pm »
Да сериозно, работи като типична гъдулка, за дваесе години практика мисля че мога да преценя една машина. Не казвам че е лоша( като за парите си) но не е нещо извънземно. Може би има качества които изпъкват на определени терени и условия, но до там.

Неактивен Petronii

• Ветеран
  • Публикации: 673
« Отговор #19 -: Октомври 24, 2017, 10:34:59 pm »
Апаратчето определено е пипнато от човек, който разбира много добре материята. Може да е било гъдулка, но няма стрелка и темп. баланси, не е и с двутонална дискриминация, а щом лови целта от клипа с лекота, където другите едвам дават някакви фалшиви признаци, значи има и дълбочина. Докато го тествах ми направи впечатление, че е много спокоен, няма смущения, лесно се настройва земния баланс и много чисто засича сигналите, абе не е това, което изглежда от пръв поглед.
Прилича ми на работа, като варненска станимирка, имам такава и поведението е ѝ е подобно.

Неактивен denzel

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #20 -: Октомври 25, 2017, 08:07:12 pm »
Поздрави на колегата с Тракиеца,може и да има нещо гъдулско в машината но човека си..... е много в час с нея.Пожелавам му много цветни късмети.

YONKO

• Гост
« Отговор #21 -: Октомври 25, 2017, 08:20:04 pm »
Здравейте колеги. Няма значение дали е гадулка или не, важното е че може да работи на тежка почва където със гъдулка не можеш и да мръднеш! Моля колегата Fides да се включи ако е още във форума и нещата ще се разяснят! Поздрави...

Неактивен fides

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 34
« Отговор #22 -: Октомври 25, 2017, 10:17:30 pm »
майстора се казва николай от село върбица-врачанско, ще го питам дали мога да му дам телефона, но много трудно се навива да прави мд.

Неактивен Petronii

• Ветеран
  • Публикации: 673
« Отговор #23 -: Октомври 31, 2017, 11:21:44 pm »
https://www.olx.bg/ad/metalotarsach-metaldetektor-trakietsa-metar-ID732tw.html

Да не би това да е въпросният уред ? Гледам датата на обявата и темата са приблизително еднакви.
Обаче този не е същия апарат, който видях на събора, приличат си само по антената и зеления цвят.

YONKO

• Гост
« Отговор #24 -: Ноември 01, 2017, 02:16:10 pm »
Добро  утро...

Неактивен denzel

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #25 -: Ноември 01, 2017, 07:26:36 pm »
Не е уреда от събора......

Неактивен shumana

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 98
  • Хоби търсач
« Отговор #26 -: Ноември 01, 2017, 07:43:00 pm »
Здравейте, къде в България може да се закупи Thracian Pinpointer и на каква цена?
Когато вървиш нагоре, уважавай хората, които срещаш, защото ще ги срещнеш отново по пътя си надолу.

Неактивен geodezist

• Старши потребител
  • Публикации: 286
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2017, 12:03:19 am »
Производство на Голдън Маск е колега около 80 лв добре изглежда.Спамим темата на човека в момента става въпрос за Металдетектор Тракиец,а ние говорим за тракиец пинпоинтер.

YONKO

• Гост
« Отговор #28 -: Ноември 04, 2017, 07:42:28 pm »
Здравейте колеги. Искам да изкажа големи благодарности на колегите които ми помогнаха и аз да имам този апарат. Имах съмнение за този който се продаваше че е направен от самия майстор и затова имах запитване до всички вас. Моя го купих лично от майстора и е със същата кутия само, че е направен като на Пламен. Моделите са няколко! Евала на майстора за апарата. Поздрави!!!

Неактивен j

• Напреднал потребител
  • Публикации: 173
« Отговор #29 -: Ноември 04, 2017, 10:05:07 pm »
Много хвалби за този апарат дайте повече инфо  видео да видим за кво става дума