Автор Тема: нови сонди  (Прочетена 5292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ванко

  • Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 317
нови сонди
« -: Октомври 04, 2016, 08:45:08 am »
колеги,знам,че някой от вас няма да ме вземат на сериозно,но искам да ви кажа,че всеки един металдетектор може да заработи,на тежка почва.Просто цялата работа се състой в сондата.Преди да пиша ,доста време правех тестове с различни модели,в момента последният уред е Тесоро Цибола,преди това пробвах с Whites I.D.Clasik,Еуротек про и Т2ltd ,ако има нкой близо до Монтана ,може да се обади и да види за какво става на въпрос.Тествал съм ги и със Сефки,и с Ултимейт,гарантирам,че са по добри.Хората който ме познават от форума знаят ,че НЕ ПИША ГЛУПОСТИ.тел.0879314433

Неактивен ванко

  • Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 317
Re: нови сонди
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2016, 10:51:49 am »
цени от производителят..25см.и28см.-160лв...32см-180лв....38см-200лв.

Неактивен Михаил

  • Нов потребител
  • *
  • Публикации: 1
Re: нови сонди
« Отговор #2 -: Юни 23, 2025, 09:33:22 am »
здравейте и благодаря за приема. От скоро притежавам Тесоро и искам да науча повече за машината и правените сонди.

 

Powered by EzPortal