колеги,знам,че някой от вас няма да ме вземат на сериозно,но искам да ви кажа,че всеки един металдетектор може да заработи,на тежка почва.Просто цялата работа се състой в сондата.Преди да пиша ,доста време правех тестове с различни модели,в момента последният уред е Тесоро Цибола,преди това пробвах с Whites I.D.Clasik,Еуротек про и Т2ltd ,ако има нкой близо до Монтана ,може да се обади и да види за какво става на въпрос.Тествал съм ги и със Сефки,и с Ултимейт,гарантирам,че са по добри.Хората който ме познават от форума знаят ,че НЕ ПИША ГЛУПОСТИ.тел.0879314433