Форум Металдетектинг - дискусии, схеми, информация
Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
1 Час
1 Ден
1 Седмица
1 Месец
Завинаги
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
Начало
Помощ
Календар
Articles
Вход
Регистрация
Форум Металдетектинг - дискусии, схеми, информация
»
Forum
»
Разни
»
Купувам / продавам / бартери
(Модератор:
yaponetsa
) »
" LORENZ" купувам
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Надолу
Автор
Тема: " LORENZ" купувам (Прочетена 1983 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lomidol
Старши потребител
Публикации: 287
" LORENZ" купувам
«
-:
Ноември 04, 2011, 11:06:52 am »
Някой да има " LORENZ" за продаване
Активен
zanvan
Напреднал потребител
Публикации: 242
Re: " LORENZ" купувам
«
Отговор #1 -:
Ноември 04, 2011, 09:14:12 pm »
LORENZ е легенда но на практика е една безбожно скъпа рамка или нии сме бедни
по добре се ориентирай към ЖП серията на майнлаб те поне са доказано работещи в сравнение с легендарния лоренц
и са на половин цена
Активен
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Нагоре
Форум Металдетектинг - дискусии, схеми, информация
»
Forum
»
Разни
»
Купувам / продавам / бартери
(Модератор:
yaponetsa
) »
" LORENZ" купувам
Powered by
EzPortal
Съгласно нормите на законодателството на ЕС, сме длъжни да ви уведомим, че този сайт използва бисквитки. За повече информацията вижте условията за използване на сайта.
OK
Learn more