Автор Тема: " LORENZ" купувам  (Прочетена 1983 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lomidol

  • Старши потребител
  • ****
  • Публикации: 287
" LORENZ" купувам
« -: Ноември 04, 2011, 11:06:52 am »
Някой да има " LORENZ" за продаване

Неактивен zanvan

  • Напреднал потребител
  • ***
  • Публикации: 242
Re: " LORENZ" купувам
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2011, 09:14:12 pm »
 LORENZ е легенда но на практика е една безбожно скъпа рамка или нии сме бедни  ;) по добре се ориентирай към ЖП серията на майнлаб  те поне са доказано работещи  в сравнение с легендарния лоренц  8) и са на половин цена

 

Powered by EzPortal