Forum > Схеми и инженерни решения
въпрос към майсторите
nnasskoo:
Ето схеми на Eagle и 6000dipro.Предполагам че на XLT то е нещо подобно.
Отново ви казвам при XLT то имаше ефект като смених батерията.С
9.6 волтовата батерия беше по шумен и нестабилен.
zempar:
ето какво представлява захранващата платка на Minelab Explorer SE
phoenix:
--- Цитат на: zempar в Юни 18, 2011, 04:36:04 pm ---ето какво представлява захранващата платка на Minelab Explorer SE
--- Край на цитат ---
лошо лошо лошо ... малко елементи, с ниско качество а на всичкото отгоре полускапани :( . връщай го на производителя за ремонт и за оригиналната сонда дето ти се изметна им обясни , също и за проблемите с земния баланс и всички други проблеми ;)
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия