Автор Тема: BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив.  (Прочетена 26694 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Владко_тарикатко

• Напреднал потребител
  • Публикации: 158
Владко_тарикатко , стига злорадства .Приемай третото място с достойнство и горе главата . 
 Като организатор на това голямото събитие на Владко се пада честа да го  увековечиш с една юбилейна версия на ГМ4 .
 Една идея как може да се казва  модела... пък после производителя си решава ,
примерно ... ГМ4 П3М /Перекрузка 3-то място/ .

Знаеш ли колко ми дреме на кое място съм ?!
Аз продавам на месец повече маски отколкото Мерчев BLISSTOOL за една година.
Бях донесъл само една машина, която има комплексни качества и е най-добра на замърсени обекти, такъв тест нямаше понеже не остана време !

Golden Mask 4WD е един универсален детектор на две работни честоти, който може да работи с 11 размера антени ( а не като BLISTOOL само с две ) , има безжични слушалки ( за които BLISSTOOL само сънува ) и два модела безжични приоемни модула в който могат да се включват обикновени слушалки, разполага с карбонова конструкция и има 5 годишна гаранция на електрониката.

Неактивен Санчо

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 122
И тримата производители се справиха добре според мен / мнението ми е от клиповете които изгледах/ .Просто бяха издули малко повече детекторите за по добро представяне.Да ви кажа също,че си личат и постовете на колеги които са пристрастени / ако мога така да се изразя/ към някоя марка,ние обикновените потребители го забелязваме това,което е неприятно.Предполагам повечето се познавате и в реални и от там идват тези неща да сте скептични един към друг.Упреците м/у производителите и нападките си е типично наша черта,не знам например дали Фишер,ХР,Майнлаб  така си мерят сопите в някой форум по европейски,нали сме в Европа.Според мен по важно е,че от 20-25г. от към технологичното развитие на металдетекторите няма почти никакво развитие.Вземете пример от телефоните или телевизорите,какви бяха преди толкова години и какви са сега.......бум в технологията.Металдетектора и преди 20 години ловеше 10ст. на 20см. и сега е същата работа,а за това време трябва да ги лови на 1 метър и то да покаже от коя година са,според развитието на другите техники, телефони, телевизори, перални и т.н.Лошо е,че и на запад нищо ново.Един детектор без кабел,а на друг са поставили джипиес това е за 20г. .....много умно.

Неактивен бушон

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 474
10ст.... трябва да ги лови на 1 метър и то да покаже от коя година са

Много умно, и още трябва да покаже цената в каталога и GSM-а на най-близкия дилър.

Неактивен borisla123

• Старши потребител
  • Публикации: 264
Владо трябваше да включиш в дълбочинния тест голден  маск 3+ . Излизал съм с колега който е с такава маска и е доста дълбока.

Неактивен Владко_тарикатко

• Напреднал потребител
  • Публикации: 158
Владо трябваше да включиш в дълбочинния тест голден  маск 3+ . Излизал съм с колега който е с такава маска и е доста дълбока.

Бях останал в впечатление че трябва с един детектор да бъда на всички тестове, все пак GM4 силата и е на замърсено, а такъв тест нямаше.

Неактивен mario321

• Старши потребител
  • Публикации: 352
  • for gold nuggets
Владко_тарикатко , стига злорадства .Приемай третото място с достойнство и горе главата . 
 Като организатор на това голямото събитие на Владко се пада честа да го  увековечиш с една юбилейна версия на ГМ4 .
 Една идея как може да се казва  модела... пък после производителя си решава ,
примерно ... ГМ4 П3М /Перекрузка 3-то място/ .

Колега ти казваш Владо да приема трето място, но вътре в себе си знаеш че трите модела като тръгнат
на терена в реално търсене  и Маската ще хване първо място, защо ли, има защо, с другите дето стават само за тестове ша ти свирят на едно място цветове та свят ша ти се завие, а през това време маската ще си направи една проверка на един декар място и то без да се е изморил оператора, нито психически, нито физически,
без да се обижда никой, нищо лично, но все пак търсачите ни интересува реалното търсене, лично сам виждал как един колега изкопа половин кубик дука с машина която някой хора я хвалят и накрая нищо, аз почнах да се смея, а той изпадна в нервна криза и както казва Империо трябваха му на оператора някакви илачи за главата !

Неактивен Санчо

• Редовен потребител
  • **
Много умно, и още трябва да покаже цената в каталога и GSM-а на най-близкия дилър.

Да,версията за България да е направят точно така. За останалите държави е достатъчно да показва и най близкия музей :)

Активен odins-

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
  • Публикации: 247
  • xp deus,mikron 110
Ако трябва да избирам между тези три апарата бих избрал маската,но ако трябва да избирам въобще някакъв апарат в този ценови клас няма да е ни един от трите,тяхното място е в ценовия диапазон 400-600 лв като другите бг апарати.

Неактивен borisla123

• Старши потребител
От тези 3 апарата маската ще е най продуктивен. Работи навсякъде. Има прилична дълбочина. От клиповете които гледах нексуса също като  блистула издаваше паразитни сигнали.

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1420
След като позатихнаха страстите, да допълним темата с това ,че колега с Еурека Голд се е справил най-добре с всички тестове на този полигон. Само ,че клипове с него не видяхме. В другия форум  в подобна тема :
BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив колеги писаха какво точно е станало, включи се и колегата с Еуреката и следях с всичко с огромен интерес. Сега разбирам, че е изгонен от другия форум, а  постове на колеги очевидци за представянето не Еуреката , както и постове на колегата с Еуреката са изтрити. Нямам право и основания  да обсъждам действията и постъпките на администрацията там, но интересът към този апарат е голям, а информацията малко.  Поради тази причина е и моят пост тук, за този апарат се знае малко и всяка информация с клипове или постове какво се е случило би била много полезна.

Неактивен borisla123

• Старши потребител
Не съм чувал много хора да използват този детектор но вси1ки които го имат казват че не биха го заменили с друг.

Неактивен Санчо

• Редовен потребител
  • **
След като позатихнаха страстите, да допълним темата с това ,че колега с Еурека Голд се е справил най-добре с всички тестове на този полигон. Само ,че клипове с него не видяхме. В другия форум  в подобна тема :
BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив колеги писаха какво точно е станало, включи се и колегата с Еуреката и следях с всичко с огромен интерес. Сега разбирам, че е изгонен от другия форум, а всички постове на колеги очевидци за представянето не Еуреката , както и постовете на колегата с Еуреката са изтрити. Нямам право и основания  да обсъждам действията и постъпките на администрацията там, но интересът към този апарат е голям, а информацията малко.  Поради тази причина е и моят пост тук, за този апарат се знае малко и всяка информация с клипове или постове какво се е случило би била много полезна.

Еми давай тоз човек тук да го чуем и ако някой има клиповете да ги пусне. Аз видях май стх3030 ли беше и въпросните марки на тримата производители :) то май и стх3030 не ги даваше както трябва,нещо се чудеше ........

Неактивен kaviros

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 115
Сигналите от СТХ бяха доста неопределени, чуваше ги но дискриминирането бе почти невъзможно на Перегрузка. Говоря за сигналите, на които се проведоха тестовете на тримата производители, там Еуреката не се появи..

Неактивен titpulo

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 48
BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив колеги писаха какво точно е станало, включи се и колегата с Еуреката и следях с всичко с огромен интерес. Сега разбирам, че е изгонен от другия форум, а постове на колеги очевидци за представянето не Еуреката , както и постове на колегата с Еуреката са изтрити. Нямам право и основания  да обсъждам действията и постъпките на администрацията там, но интересът към този апарат е голям, а информацията малко.  Поради тази причина е и моят пост тук, за този апарат се знае малко и всяка информация с клипове или постове какво се е случило би била много полезна.

Е ми нормално да са изтрити,там ако хвалиш нещто друго освен XP и FISHER и съответно тръгнеш срещу тях гориш.Няма какво да се лъжем еуриката ги утрепа,видях го с о4ите си

Неактивен Санчо

• Редовен потребител
  • **
Един го видял с очите си,другия казва,че не се е появил на тестовете.......и други тестове е имало........нищо не схванах :(

click tracking

---