Автор Тема: на плажа  (Прочетена 12154 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен terron

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 42
    • Tesoro Tejon
на плажа
« -: Юли 10, 2012, 03:25:33 pm »
здравеите колеги как стои вапроса за тарсене по плажовете около бургас  8)

Неактивен terron

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 42
    • Tesoro Tejon
Re: на плажа
« Отговор #1 -: Юли 10, 2012, 03:37:04 pm »
сутрин рано или вечер късно,саздават ли проблеми

Неактивен asd

• Напреднал потребител
  • Публикации: 151
    • Golden Mask3
« Отговор #2 -: Юли 10, 2012, 03:44:22 pm »
Винаги ще се намери някои на който да пречиш просто се пази!

Неактивен deultum

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
  • Публикации: 196
    • eureka gold
« Отговор #3 -: Юли 26, 2012, 09:41:06 pm »
за Бургаския плаж няма проблем ченгетата си минават и не те закачат само концесионера или собствениците на заведения може да направят проблем но ако не се навираш близо до тях няма страшно .виж за около Бургас вече е относително Сарафово вече е арх. обект Поморие също за Сл. Бряг трябва май да си платиш или да познаваш охраната на шезлонгите вечер , за Равда чух че всяка вечер търсили значи няма проблем . Към южното черноморие в Крайморие няма проблем , но плажа е много беден , в черноморец всичко е на концесия и това лято не съм търкал там като почна сезона . В Созопол абсурд ако нямаш "гръб" Или вечер на твоя отговорност . Каваци и Смокини не знам как стоят нещата . В Приморско съм чувал че може на някои ивици да се търси . По надолу не съм ходил .

Неактивен XpDeusV2.0

• Старши потребител
  • Публикации: 265
  • Истината е някаде там
    • XpDeusV2.0 ,NEXUS  STANDARD SE
« Отговор #4 -: Юли 26, 2012, 10:15:22 pm »
Преди да отидеш на , на който и да било плаж първо се осведоми как стоят нещата с местните ,защото това си е бизнес на много местни и ако нямаш проблем с полиция или монопол с тях ще си имаш.Първо проучи добре ,че там не питат ами идват и ти прибират машината може и бой да ядеш.На каваци и смокини съм бил преди 3 год. и хората спокойно си обикаляха към 10-11 PM.
I'm back

Mission loading.........

Неактивен asd

• Напреднал потребител
    • Golden Mask3
« Отговор #5 -: Юли 27, 2012, 09:39:55 pm »
За съжаление и плажното търсене не е спокойно!Пазете се най-много от случайно срещнати бабки и дядовци въпреки добронамереното им поведение точно те са доброжелателите който ни топят!

Неактивен kaviros

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 115
« Отговор #6 -: Юли 27, 2012, 11:44:56 pm »
..Първо проучи добре ,че там не питат ами идват и ти прибират машината може и бой да ядеш...
За да приберат машината, първо трябва да приберат лопатата, да не обяснявам какви шамари раздава, ...получения ефект е задно салто...

Неактивен asd

• Напреднал потребител
    • Golden Mask3
« Отговор #7 -: Юли 28, 2012, 10:35:09 am »
За да приберат машината, първо трябва да приберат лопатата, да не обяснявам какви шамари раздава, ...получения ефект е задно салто...
Хахах не е баш така ама и това е вариант!

Неактивен danail

• Напреднал потребител
  • Публикации: 223
« Отговор #8 -: Юли 28, 2012, 01:01:01 pm »
За съжаление и плажното търсене не е спокойно!Пазете се най-много от случайно срещнати бабки и дядовци въпреки добронамереното им поведение точно те са доброжелателите който ни топят!

За съжаление не си прав, не са само те и "големия брат" гледа  ;D

След като станахме външна граница на ЕС от вън дойдоха едни пари и изградиха система за видеонаблюдение по черноморското ни крайбрежие. Системата вижда както денем така и нощем, до колкото знам на доста километри (май че 30) може да разчете името на кораб а на плажа вижда и "градинките" които си пропуснал при бръснене. Ако ще питаш - системата може да гледа и навътре в сушата  ;)

Tribal

• Гост
« Отговор #9 -: Юли 28, 2012, 02:54:57 pm »
Да,колега,аз възнамерявам да питам.Ако има такава система,дето вижда и "градинките"(преобладаващо по мъжките брадички и бузи),защо не се явява в помощ на антитероризма?...Или терористите са съвършено подготвени и не се приближават на повече от 30 километра до морето,ако не са подходящо дегизирани-и денем,и нощем.Поздрави.

Неактивен danail

• Напреднал потребител
  • Публикации: 223
« Отговор #10 -: Юли 28, 2012, 06:36:56 pm »
...Или терористите са съвършено подготвени и не се приближават на повече от 30 километра до морето,ако не са подходящо дегизирани-и денем,и нощем.Поздрави.

системата е това:
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=796029
на първата снимка се вижда камерата в гръб а тук е фирмата която ги поддържа  и ги е въвела в експлоатация:
http://www.optixco.com/bg/m/products/40/77/

На кой му е интересно ключовата дума е "синя граница" и да си търси информация.

Колкото до тероризма - точно това е система която няма как да спре цивилен човек с куфар пък бил той пълен с експлозив. Това си е система за контрол, има си камери на коли има и стационарни. Сигурен съм за стационарните защото 3-4 съм ги виждал, просто имам работа по брега от време на време и новите неща ми правят впечатление. Разликата между тероризма и нормалната война е че при нея има бойно поле, армия и т.н. а при тероризма - не знаеш къде ще удари.

Tribal

• Гост
« Отговор #11 -: Юли 28, 2012, 09:39:00 pm »
Благодаря,колега danail,щях да го пропусна,ако не бях влязъл във форума.Поздрави.

Неактивен XpDeusV2.0

• Старши потребител
  • Публикации: 265
  • Истината е някаде там
    • XpDeusV2.0 ,NEXUS  STANDARD SE
« Отговор #12 -: Юли 30, 2012, 12:01:30 am »
Системата е само целенасочена т.е ако нямат сигнал няма кой да те види .
Говорих с мой приятел от Варна и каза ,че над централен плаж нямало никакъв проблем да обикаляш в по-късните часове . Смокини и Каваци нямало проблем и през деня .Каза да се внимава в Черноморец и Созопол.
Успех!
I'm back

Mission loading.........

Неактивен phoenix

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 420
« Отговор #13 -: Юли 30, 2012, 11:45:50 am »
  За съжаление не си прав, не са само те и "големия брат" гледа  ;D

След като станахме външна граница на ЕС от вън дойдоха едни пари и изградиха система за видеонаблюдение по черноморското ни крайбрежие. Системата вижда както денем така и нощем, до колкото знам на доста километри (май че 30) може да разчете името на кораб а на плажа вижда и "градинките" които си пропуснал при бръснене. Ако ще питаш - системата може да гледа и навътре в сушата  ;)

дано да има и кадърни работници дет да гледат у мониторите.
 при нас също има камери над път и под път ..стотици бройки. и все качествени скъпи .. но хората дет трябва да следят- спят по цял ден пред мониторите ... типично по нашенски
Само слабите се стремят към ред. Силните владеят хаоса.

Неактивен asd

• Напреднал потребител
    • Golden Mask3
« Отговор #14 -: Юли 30, 2012, 01:11:04 pm »
дано да има и кадърни работници дет да гледат у мониторите.
 при нас също има камери над път и под път ..стотици бройки. и все качествени скъпи .. но хората дет трябва да следят- спят по цял ден пред мониторите ... типично по нашенски

Колега, колега!!! Те на летището в сарафово дето е митница и охраняема летателна зона пуснаха бомбаджия пък там из тез чукари чакай да гледа някои камерите!
Иначе като цяло бреговата ни охрана е добра с 2 3 катера от 1822 големия студ (наистина работят само професионалисти но със стара техника).Каквото не им трябва другите държави то ние им го взимаме.Сега има 4 нови катера които излизат на плитко ще ги видим и тях колко струват, горкичките ония ден 1 хеликоптер авария имал, натискаме се за шенген ама на какво от горе!

click tracking

---