Автор Тема: Свободно търсене на плажа  (Прочетена 52202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NUCO

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 110
  • Фишер- Златна буболечка
Re: Свободно търсене на плажа
« Отговор #120 -: Август 27, 2013, 01:11:06 pm »
Aaaa, ти ли махаше на плажа под "Green Life" ? Там най-много монети излизат около барчетата :)
Аз бях с едно приятелче,около барчетата наистина доста стотинки посъбрах.Утре към 6.30ч. пак ще излезем на разходка.Ф-5 го пробвах с двете антени със СЕФ30х25 и концетричната10",със Сефа ги чува по-добре,обаче е по-тежка и за плаж не е подходяща защото се правят по-бързи махове (не като на обект)и ти измаря ръката.

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 1001
    • NRG-150
« Отговор #121 -: Август 27, 2013, 01:14:06 pm »
Следващата седмица пак ще съм там. Ако си още там, ще сравним апаратурите ;)

Неактивен NUCO

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 110
  • Фишер- Златна буболечка
« Отговор #122 -: Август 31, 2013, 09:18:07 pm »
Ето и моите резултати от плажа,за 3 сутрини за по около 2часа намерих над 35лв.2 колички(най-голямата радост за сина ми) и 1 сребърно ключе.Ф-5 е добра машинка,както вади по къра така и по плажа не пропуска,но на плажа е по-добре с малката антена.Направих си едно сито от кофичка като и разпробих дъното с 6мм. дупки,обаче ако е влажен пясъка трудно се пресява и догодина ще направя с 8мм.Проблеми с концесионери и други не съм имал,даже ми пожелаваха успех а хората се спираха от любопитство и чакаха да видят какво ще извадя като почнех да копая.

Неактивен vanko853

• Напреднал потребител
  • Публикации: 229
« Отговор #123 -: Август 31, 2013, 09:51:38 pm »
Браво колега добър излет се е получил.

Активен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2184
    • Mikron NRG-150
« Отговор #124 -: Септември 01, 2013, 12:44:49 am »
браво, имаш и порше карера 911 и мерджан :)

jamamoto

• Гост
« Отговор #125 -: Септември 01, 2013, 09:17:51 am »
Мале това морската вода разтваряла всичко,хем нови монети а корозирали,не ми се мисли на дъното на моретата какво е останало-нищо!

Неактивен WATERRESIST

• Старши потребител
  • Публикации: 426
  • Living In The Past
« Отговор #126 -: Септември 03, 2013, 11:17:17 pm »
Колега ако не си запознат може да се поинтересуваш малко ако те влече, но в морето и то черно море под 140 метра даже на места и на по плитко са запазени неща на хиляди години, то е наи добрия консерватор на находки в целия свят има научнопопулярни филми за черно море което е уникално в света поради неговия състав на водата в дълбоката му част се отлагат определени химикали, не расте нищо но консервира всичко. американски археолози вадят цели римски, византииски кораби все едно са потънали вчера а не преди 2000 години. Много е интересно който го интересува може да потърси в нета филмите.

Неактивен IMPTOTAVG

• Напреднал потребител
  • Публикации: 177
  • Pirat Black Devil 2in1
« Отговор #127 -: Септември 04, 2013, 02:18:46 am »
Ако не се лъжа газа беше сероводород . Само в 13 % от черно море има живот , всичко друго е мъртво и не позволява гниене.
Представете си свят в който в кутиите с цигари няма фолио , и бирата е с коркови тапи ....

Official GARRETT hater !

Неактивен sdsds

• Напреднал потребител
  • Публикации: 196
    • Garrett atp,Wave,White's
« Отговор #128 -: Септември 04, 2013, 08:17:31 am »
На дълбокото си е така,обаче на плажа солта си е сол .Стотинки по една и две трябва да са от скоро там за да са запазени.Много често излизат "изкормени" и е останало само покритието им.
Забраних си ,да посещавам и участвам във форуми !

Неактивен IMPTOTAVG

• Напреднал потребител
  • Публикации: 177
  • Pirat Black Devil 2in1
« Отговор #129 -: Септември 04, 2013, 08:43:46 am »
Като работя на плажа , слагам дискриминацията на пирата на 6 , и воъбще не ги чува тия ... намирам ги на очи :D
Представете си свят в който в кутиите с цигари няма фолио , и бирата е с коркови тапи ....

Official GARRETT hater !

Неактивен AUDI Q7

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 15
    • Garrett ace 250
« Отговор #130 -: Февруари 09, 2014, 08:08:13 pm »
Здравейте, аз съм нов в форума и на тази тема на първата страница видях, че един колега е написал, че на Дуранкулак плажа бил разделен и е лошо да се търси там. И искам да попитам ЗАЩО?   :)

click tracking

---