Автор Тема: Свободно търсене на плажа  (Прочетена 50616 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен obekt117

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 18
Свободно търсене на плажа
« -: Април 29, 2011, 12:33:12 am »
добьр вечер
ако отида да тарса на плажа триабва ли да се криа и от кого :)

imperio: редактирах заглавието на темата.
« Последна редакция: Април 29, 2011, 12:41:55 am от imperio »

Неактивен imperio

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 2682
    • Mikron NRG 150, AKA Sorex Pro
    • Форум на Империо за металдетектинг и металотърсачи
Re: Свободно търсене на плажа
« Отговор #1 -: Април 29, 2011, 12:45:25 am »
При всички положения е по-добре да не те зяпат при сега съществуващото законодателство. Не че някой съдебен състав ще е толкова луд че да те осъди условно, но нищо не пречи на някой заядлив чиновник да се опита да ти наложи административно наказание  от 500 до 1000 лева за нерегистриран апарат.
Форумът е създаден с цел взаимопомощ, а не с цел взаимно плюене.

Неактивен zanvan

• Напреднал потребител
  • Публикации: 227
    • gp 3500
« Отговор #2 -: Април 29, 2011, 12:53:31 am »
 :) ами ..може да ти налети някоя загорела баба германка  :) някой дебеловрат охранител  :)  па и като си седиш в къщи може да ти падне тавана  :) те до де неидеш нема как да разберш  аз два или три пъти сам ходил  преди 3 год и 15 лева сабрах на стинки  имаше бая захабени но  машините за кафе  ги взимат  :P  проблеми нямах

Неактивен deultum

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
  • Публикации: 196
    • eureka gold
« Отговор #3 -: Май 20, 2011, 07:13:13 am »
добьр вечер
ако отида да тарса на плажа триабва ли да се криа и от кого :)

imperio: редактирах заглавието на темата.

Както каза Империо , не е добре да се навираш между шамарите , но примерно след 20:00 ч. на мръкване можеш да търсиш . По принцип никой не прави проблем на плажа стига да си заравяш дупките. За всеки случай си вземи някой авер с тебе , че по тъмното шарят всякакви екземпляри по пясъка. И още нещо , гледай плажа да не е в Созопол примерно :) , че там е арх. обект . При мен дойдоха 2 полицаи питаха това онова и казаха , че много късно съм идвал , че минавали колеги към 17 :00 да съм идвал по- рано , но това го определям като късмет и това че момчетата са били разбрани хора .Винаги може да попаднеш на някой новак дето гледа да се докаже и да се заяде с теб и закона не те защитава . Така че това е ситуацията с плажа , ти си прецени как и къде да ходиш . Ако нямаш сито да копаеш направи си такова много удобно и бързо се работи с него .Успех !

http://www.youtube.com/watch?v=hnRVnONTpOI
« Последна редакция: Май 20, 2011, 07:15:07 am от deultum »

Неактивен ztec

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 701
« Отговор #4 -: Май 20, 2011, 08:46:55 am »
Доста от плажовете се търсят от едни и същи хора(нещо са като разпределени). Като отиде някой друг страничен да търси или гризва дръвцето или се обаждат в полицията.Общо взето и тем не е лесно да се вреди човек  :D

Неактивен deultum

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
    • eureka gold
« Отговор #5 -: Май 20, 2011, 08:10:34 pm »
досега не съм срещал този проблем , мисля че те гонят от плаж който е на концесия и то е защото си пускат свои хора които пък си плащат за да са там или просто са хора на концесионера . А иначе както казах е по - добре колкото може по малко хора да те виждат .

Неактивен ztec

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 701
« Отговор #6 -: Май 20, 2011, 09:01:48 pm »
На Свети влас ме предупредиха като отидох на плажа и не арендатори а търсачи.Дуранкулак и там е лошо.Плажа е разделен.за Аспарухово съм чувал от колеги,че и там са имали проблеми с месни търсачи.

Неактивен deultum

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
    • eureka gold
« Отговор #7 -: Май 20, 2011, 10:14:10 pm »
брей , много са се овълчили колегите. към бургас съм нямал проблеми и дано и за напред да е така . или пък остава друг вариант подавам си молба за регистрация на детектора и който иска да вика полиция :)

Неактивен ZTDMP

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 645
    • Ў
    • Ако не виждате ясно надписите на монитора натиснете тук
« Отговор #8 -: Май 20, 2011, 10:21:08 pm »
А докато излезе регистрацията може и в еврозоната да влезем... :)

Неактивен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2179
    • Mikron NRG-150
« Отговор #9 -: Май 21, 2011, 01:44:53 pm »
Лично аз съм ходил 2ва пъти да търся от които 2рия път ме изгониха , това на плажа на Камчия преди 4 год. , първата година си беше голям кеф никой не ни закачи , въпреки че тръгвахме още по светло , много левчета много евра и даже една сребърна гривна имам за спомен , втората година стъпвам аз на пясъка разпъвам машината и още нямах и 5 лева и до мен с голям зор се домъкна един костюмар с лъснати обувки , и ми обяснява , "от еди къде си до еди къде си е забранено ползването на детектор , приятен ден" , та тоя ме ограничи до такава степен че си събрах машината и си тръгнах.
по южното черноморие съм чувал че не е така , но от Шкорпиловци на север всичко е заето , освен централния на Варна
между другото централния плаж на Шорпшловци се води арх.обект , така че ако почивате там това лято избягвайте да пускате машина на централния , че може да берете ядове

Неактивен ZTDMP

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 645
    • Ў
    • Ако не виждате ясно надписите на монитора натиснете тук
« Отговор #10 -: Май 21, 2011, 10:49:48 pm »
Точно там преди 6 г. след 19ч. обикаляше един дядка с една сгъваема гъдулка и голямо куче и хич не се притесняваше.

Неактивен gun

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 672
    • AKA Signum MFT/Blisstool ltc64x
    • http://bestmetaldetectors.info/
« Отговор #11 -: Юни 26, 2011, 10:33:06 pm »
Лично аз съм ходил 2ва пъти да търся от които 2рия път ме изгониха , това на плажа на Камчия преди 4 год. , първата година си беше голям кеф никой не ни закачи , въпреки че тръгвахме още по светло , много левчета много евра и даже една сребърна гривна имам за спомен , втората година стъпвам аз на пясъка разпъвам машината и още нямах и 5 лева и до мен с голям зор се домъкна един костюмар с лъснати обувки , и ми обяснява , "от еди къде си до еди къде си е забранено ползването на детектор , приятен ден" , та тоя ме ограничи до такава степен че си събрах машината и си тръгнах.
по южното черноморие съм чувал че не е така , но от Шкорпиловци на север всичко е заето , освен централния на Варна
между другото централния плаж на Шорпшловци се води арх.обект , така че ако почивате там това лято избягвайте да пускате машина на централния , че може да берете ядове
Мога да ти кажа че по южното черномориее същото >:(

Неактивен pergamon

• Напреднал потребител
  • Публикации: 173
    • Minelab
« Отговор #12 -: Юни 27, 2011, 11:19:25 am »
Изглежда на Север,по Черноморието има  по гладни........а да не ви казвам на Русалка какво е ;)
Загубеното злато,може да се намери.Загубеното време-никога!

Неактивен gun

• Производители
  • Ветеран
  • *
« Отговор #13 -: Юни 27, 2011, 03:26:10 pm »
Абе все е България ;)

Неактивен gun

• Производители
  • Ветеран
  • *
« Отговор #14 -: Юни 29, 2011, 10:20:25 pm »
е на това  му се вика свободно търсене http://www.youtube.com/watch?v=1NNjg_-aKeg&feature=related

click tracking

---