Автор Тема: Питане за Fisher Gold Bug с sef 30x25  (Прочетена 644 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Filip ll

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 51
Питане за Fisher Gold Bug с sef 30x25
« -: Февруари 12, 2021, 06:48:58 pm »
Колеги някои знае ли от къде може да се закупи Fisher Gold Bug с sef 30x25 сонда. Търсих на всякъде никъде не намерих. Има с ултимеит и карма и 38см. Ако някой знае да сподели. Благодаря.

Активен fides

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 28
Re: Питане за Fisher Gold Bug с sef 30x25
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2021, 12:31:18 am »
Здравей колега. Oбадисе в магазина и ги питай дали могат да ти го комплектоват с sef 30x25 сонда

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1234
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2021, 05:21:28 am »
СЕФ сонда от Фишер Ф5 си работи идеално на Голд Бъг (Про; ДП) и Ф19. Нищо ,че продавачите биха изказали противно мнение. Друг е въпросът,че от доста време СЕФ сонди не се произвеждат от ДЕТЕЧ, каква е причината за това няма идея.
Поздрави и Късмет !!!
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен borisla123

• Старши потребител
  • Публикации: 277
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2021, 07:55:40 pm »
Имам сонда сеф 30-25 .  Купувах я преди 8 години. Това е единствената сонда която не ми се е разваляла. Много надеждна и качествена антена.

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1234
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2021, 09:33:31 pm »
Колега Filip II, ако не те притеснява,че по дълбоките цветни ще ги изчерня на прага на детекция (както болшинството уреди без значение от кои класове) , моят съвет е да си вземеш Фишер Ф19 (обикновеният, не "Камо" версията). Разликата между него и Голд Бъг е няма и 100лева, но този първият има подсветка и монетарски екстри. Единственото хубаво да ползвам (и не мисля да го продавам) "чистият " Голд Бъг е,че до последно цветните са си цветни, макар и тихи и веещи сигнали.
Но, Ф19 си има своите + ве. Отделно сондата му е мн чувствителна и към дребни и едри сигнали в дълбочина (например за органи или замърсено) и разликата между нея и 11" DD е единствено в по малкият ѝ размер.
Отделно може да си закупиш и СЕФ...мисля,че имаше някъде за Ф19, но както по-горе споменах, няма разлика от СЕФ за Ф5. И един съвет.. бягай от Ултимейти, Нелки, Марсове и Карми.
С.Е.Ф. 30х25 е най-добрият избор. Мисля,че сме писали някъде по темата.
Успех !!!
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен Filip ll

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 51
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2021, 11:23:39 pm »
Колега Filip II, ако не те притеснява,че по дълбоките цветни ще ги изчерня на прага на детекция (както болшинството уреди без значение от кои класове) , моят съвет е да си вземеш Фишер Ф19 (обикновеният, не "Камо" версията). Разликата между него и Голд Бъг е няма и 100лева, но този първият има подсветка и монетарски екстри. Единственото хубаво да ползвам (и не мисля да го продавам) "чистият " Голд Бъг е,че до последно цветните са си цветни, макар и тихи и веещи сигнали.
Но, Ф19 си има своите + ве. Отделно сондата му е мн чувствителна и към дребни и едри сигнали в дълбочина (например за органи или замърсено) и разликата между нея и 11" DD е единствено в по малкият ѝ размер.
Отделно може да си закупиш и СЕФ...мисля,че имаше някъде за Ф19, но както по-горе споменах, няма разлика от СЕФ за Ф5. И един съвет.. бягай от Ултимейти, Нелки, Марсове и Карми.
С.Е.Ф. 30х25 е най-добрият избор. Мисля,че сме писали някъде по темата.
Успех !!!
Благодаря за съвета колега.