Автор Тема: Питане на начинаещ  (Прочетена 3908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nihihihi

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 13
Re: Питане на начинаещ
« Отговор #45 -: Февруари 17, 2021, 12:50:28 pm »
Е кой е по евтин а върши същата работа? Предложете да го видя

Неактивен j

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 142
« Отговор #46 -: Февруари 18, 2021, 11:22:56 am »
Е кой е по евтин а върши същата работа? Предложете да го видя

В момента има нокс 600 в гаранция в отлично състояние в олх цената му е 1050... Може да го свалиш още малко.. И го взимай.. По евтин... Не знам всички бг Банги.. Имат недостатъци тъй като всички майстори използват евтини частни и евтин калай.. Секи копирал неква схема на готово.. Тук там нещо подобрено.. Къде осрано.. Давал сам 800 лв за бг апарат.. Нов и идва мъка.. И съм ги връщал и са ми връщали парите защото си знаят кусури те.. Да не прилагам снимки на некой бг производните ли.. Че ще се сърдя вътре в кутийте.. Час по трудово запояване.. Единствено wave, golden mask, пират.. Микрон....  Който във времето се доказали до няква степен Горе доле бих казал че имат качествени платки сонди и стикове.. И прилични гаранция и сервиз другите... Мъка пращаш седи една седмица.. Връща го с предлога че го оправил.. Но същата рабута..

Неактивен borisla123

• Старши потребител
  • Публикации: 277
« Отговор #47 -: Февруари 18, 2021, 02:44:41 pm »
Здравей колега. Вземи си нещо което се настройва лесно. Има апарати с куп настройки на които докато свикнеш може да се откажеш от хобито. Общо взето всички влф детектори имат еднаква дълбочина. Гледай да е лек ,с добра дискриминация и лесен за настройки.  Другото е много обикаляне и късмет.

Неактивен Kubrat

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 15
« Отговор #48 -: Февруари 18, 2021, 07:51:31 pm »
Нокса напълно отговаря на изискванията гласувам с 2 ръце за Нокс 600 ... Наздраве

Неактивен VOXYX

• Старши потребител
  • Публикации: 341
« Отговор #49 -: Февруари 19, 2021, 08:28:53 pm »
Е-Трак-а тежи като умрял циганин - Еквинокса е на светлинни пред него...
Любимия ми апарат е този който може да работи на всякъде и с него мога да разгранича Fe3O4(магнетит) - всичко останало! (Аз го мога с моята пръчка - мой приятел с E-trac-а е единствения който може да постигне същия резултат! Нито един друг апарат не може да разграничи магнетита от цветните сигнали!) Ако Еквинокса го може - наистина ще е на светлинни години - в което аз се съмнявам!!!

Неактивен pechkata

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 84
« Отговор #50 -: Февруари 20, 2021, 10:27:16 am »
Любимия ми апарат е този който може да работи на всякъде и с него мога да разгранича Fe3O4(магнетит) - всичко останало! (Аз го мога с моята пръчка - мой приятел с E-trac-а е единствения който може да постигне същия резултат! Нито един друг апарат не може да разграничи магнетита от цветните сигнали!) Ако Еквинокса го може - наистина ще е на светлинни години - в което аз се съмнявам!!!
Какво имаш предвид - магнетит...?
Под черен камък не чува...
Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!

Неактивен BRANDIMI

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 75
« Отговор #51 -: Февруари 20, 2021, 04:12:07 pm »
Мисля, че доста апарати пропускате...

Неактивен VOXYX

• Старши потребител
« Отговор #52 -: Февруари 20, 2021, 05:36:00 pm »
Какво имаш предвид - магнетит...?
Под черен камък не чува...
E-trac - не чува единствено магнетит! Всичко останало се чува (но зависи от "кормилното устройство зад волана").
ПС: Под черен камък не чува - какво имаш в предвид? (Какво друго има в този камък?)

Неактивен VOXYX

• Старши потребител
« Отговор #53 -: Февруари 20, 2021, 05:39:17 pm »
Мисля, че доста апарати пропускате...
Дай пример кой сме пропуснали!...

Неактивен pechkata

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 84
« Отговор #54 -: Февруари 21, 2021, 11:42:33 am »
E-trac - не чува единствено магнетит! Всичко останало се чува (но зависи от "кормилното устройство зад волана").
ПС: Под черен камък не чува - какво имаш в предвид? (Какво друго има в този камък?)
Нещо ти се разминават мненията - ама карай...
"Черен камък" - означава да лепне магнита за него или поне да се опитва да лепне...
Е-Трак съм имал знам какво може - хвани един Еквинокс и ще видиш за какво говоря...
« Последна редакция: Февруари 21, 2021, 11:48:45 am от pechkata »
Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!

Неактивен traper2504

• Старши потребител
  • Публикации: 461
« Отговор #55 -: Февруари 21, 2021, 03:21:45 pm »
Дай пример кой сме пропуснали!...
Честно казано мисля , че грешиш поработи с Еквинокс 800 мисля ,че ще останеш приятно изненадан ама не половин час а му свикни 2 или 3 дена.

Неактивен elana

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 75
« Отговор #56 -: Февруари 21, 2021, 06:26:26 pm »
Дайте малко инфо какво може тоя еквинокс 800 ?

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 691
  • миндил и железарка
« Отговор #57 -: Февруари 21, 2021, 07:53:18 pm »
Много може, но за този който го може..