Автор Тема: Продавам Fisher F2  (Прочетена 715 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен plboy

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 137
Продавам Fisher F2
« -: Ноември 04, 2020, 02:27:31 pm »
Fisher F2 - 180лв., Апарата е оригинален, дисплея е с цифрови показания за отчитане вида и формата на метала, така, че знаете какво има отдолу преди да копаете. Апарата не е ползван много, работи безпроблемно. С оригиналната кръгла сонда е. За коментар и инфо. на 0888750222
0888750222

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1222
Re: Продавам Fisher F2
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2020, 02:31:32 pm »
Fisher F2 - 180лв., Апарата е оригинален, дисплея е с цифрови показания за отчитане вида и формата на метала, така, че знаете какво има отдолу преди да копаете. Апарата не е ползван много, работи безпроблемно. С оригиналната кръгла сонда е. За коментар и инфо. на 0888750222

Цената е повече от добра, този модел детектор от първоначалният клас с характеристики за времето си близки до детектори от по-висок ценови клас откакто е спрян от производство минава за "колекционерски" ако се вярва на някои щатски форуми. Една истинска класика от Fisher.
Успех в продажбата и един колегиален съвет. Хубаво ще е да допълниш откъде е закупен, гаранционен или не както  малко по детайлни снимки (това последното е по желание). Още веднъж успех. С риск да ме вкарат в реклама на обявата ти ще спомена все пак,че на нормални и средни почви със двата вида СЕФ сонди, особенно с най-голямата се доближава и конкурира някои от високите класове като дълбочина на детекция. С базовата е страшно продуктивен в замърсено и ако го опознае добре човек ще се учуди как чува цветове между железа, които маскират за повечето детектори с неконцентрични сонди цветовете.
И последно към "рекламата" . С една 4" DD сонда  се справя добре и на средно орудено. Именно заради това в САЩ е използван като евтина алтернатива на голд детектор въпреки липсата на едно от най важните неща за този вид търсене- Treshold. Поздрави !!!
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1222
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2020, 07:06:03 am »
и лови на 5 -7-8 см цвят .иначе всичко е железно.подкрепено от личен опит.айде да не се лъжеме като дърти цигани .тоя апарат струва точно сега не повече от 50 лв.с оригиналната сонда искам да кажа.

Не знам на каква почва си работил за да постигнеш тези слаби резултати с базовата 8" концентрична сонда.
При мен обект с размер, например на 1лв от 2002г.,стабилна детекция в земята на 20-21см колеблива около 24-25см. Това в режим All metals. Индикация звукова и цифрова- цветен сигнал.
Самата сонда не е образец на дълбочина, но в замърсено си е страшно продуктивна и добра. Личен опит.
Относно тези цветни които ги прави черни в дълбочина този уред е един от малкото, които имат една положителна черта  Ако човек има достатъчно опит ,наред е със слуха и използва слушалки ще забележи, че тези сигнали  звуково ги отчита с един различен фин нюанс на черното за разлика от звука при класическият железен сигнал. Така на 98% на оператора му е ясно,че се касае за цветен сигнал в дълбочина. Една от тънкостите при работа с Ф2. Личен опит.
И за край: няма лоши детектори, има оператори с малко практика с тях, което води до негативно мнение към модела. Поздрави !!!

"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен plboy

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2020, 09:42:25 am »
aleksei912 Аз не знам какъв ти е личния опит но денар ако знаеш колко е голям не на 8 а на 18 см. със сигурност го лови. Цената я определям аз, ако си отворен вземи 1000 лв. ще ти отделя 20 мин. за един тест. И моля те не ми спами темата повече.... отивай в друг форум
0888750222

Неактивен plboy

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2020, 11:06:57 am »
Като си в лошо настроение не влизай да пишеш глупости във Форума, никой не е длъжен да те търпи,
Моля АДМИНИТЕ да отсяват такива мнения,
Апарата е продаден, Благодаря, за ключ!
0888750222

click tracking

---