Автор Тема: Моля за съвети. Искам да купя металотърсач  (Прочетена 4646 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен traper2504

• Старши потребител
  • Публикации: 404
Re: Моля за съвети. Искам да купя металотърсач
« Отговор #45 -: Май 14, 2020, 09:41:26 pm »
то по-добре да не бяхте тръгвали колега Рубла.иначе нямаше да се налага да се връщате де....относно колегата ,който иска да си купи апарат---колега взимай тая машинка ,която ти допадне на първо четене.ти предполагам за себе си си решил.бягай от гаражните апарати.всички тия,които говорят колко са дълбоки и спокойни и т.н. лъжат като дърти цигани.
  Взе ми го от устътъ колета ма ше пламне пак горътъ.........

Неактивен zAt

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 19
« Отговор #46 -: Май 15, 2020, 08:45:51 pm »
Купи си новия  Garrett  APEX .Има ОГРОМЕН дисплей и МНОГО честоти . Ако нещо те разочарова - лесно може да го продадеш . Много красив дизайн има ...

Неактивен elana

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 65
« Отговор #47 -: Май 16, 2020, 10:47:03 am »
Дизайн има ,ама дълбочина няма.

Неактивен rublata

• Старши потребител
  • Публикации: 368
  • ПАРИТЕ ОБИЧАТ ТИШИНАТА..
« Отговор #48 -: Май 17, 2020, 12:52:43 am »
за новия  Garrett  APEX,който не е подводен ,ще трябва да чака до октомрври или другата година,така беше с НОКСА,таКАва задръжка имаше и с КАДЪНАТА НОКТА МАКРО СИМПЛЕКС,КОЯТО НЕ Е НИКАК ЛОША МАШИНА и вади доста добре сигналите,...човека не е професиналист и  иска да похарчи 1000лв ,.....и това е машината,..да му спестим половината сума за да може да се дообурудва и с пинпойнтер,раница ,лопата и т.н.,другия вариант да посети някой събор по металдетектинг или местен клуб и там ще може да пробва някои от апаратите,а не да палим  тука гората с приказки.....

Неактивен Equinox 600

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 49
« Отговор #49 -: Май 17, 2020, 08:02:40 am »
Аз понеже подарих моя Симплекс на приятел и вчера излизали заедно с негов приятел с Релакс детектор на Мохарем и Релакса бил много по спокоен и по дълбок от Симплекса и го биел с няколко сантиметра дълбочина. Почвата, където са ходили и, а аз я знам точно там много зле работят всички апарати. Само казвам какво са ми казали не съм бил лично там, но човека е достоверен източник, остава варианта той да не може да настрое нещо Симплекса, но едва ли все пак съм му го подарил преди половин година и доста е излизал с него трябва да познава добре апарата вече.

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 1084
« Отговор #50 -: Май 17, 2020, 10:50:39 am »
Купи си новия  Garrett  APEX .Има ОГРОМЕН дисплей и МНОГО честоти . Ако нещо те разочарова - лесно може да го продадеш . Много красив дизайн има ...
Колкото по-голям дисплей, толкова по голяма вероятност да му се пукне кристала при удари и сътресения, например ако го изтървеш върху някой камък, или падне нещо върху него. Особено при такава плоска и тънка кутия.
Има много такива случаи. сменял съм не един счупен дисплей.
Иначе не изглежда зле, но да видим как ще работи...

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1204
« Отговор #51 -: Май 18, 2020, 10:13:40 am »

Иначе не изглежда зле, но да видим как ще работи...

Поради причини, които изненадващо се случиха, от известно време се наложи да прекъсна и излети, както и инфо за течението на новостите в металдетектинга. Сега видях, че е позициониран в серията АСЕ, вероятно ще наследи 400i. Дано този път се е получило нещо ново и иновативно в тази легендарна иначе серия с която никой детектор от ниският клас на останалите "Големи' не можеше да се пребори и АСЕ се задържа дълго време на пазара.
Както пишеш...ще видим.
Не вярвам да се пребори към момента обаче с едночестотника на комшиите в този клас. Но, времето ще покаже.
« Последна редакция: Май 18, 2020, 10:17:40 am от Araman »
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1204
« Отговор #52 -: Май 18, 2020, 11:05:50 am »
Здравейте, приятели, колеги. Аз съм начинаещ в това хоби до се га не съм ползвал металотърсач и сега реших да купувам металдетектор до 1000лв. За сега гледам 2 апарата единият е Minelab vanquish 540, а другият Golden mask 6.  Какво е нашето мнение за тези апарати? Разбира се може да ми предлагате и други металотърсачи или да ме посъветвате какво да гледам при избора на апарат. Благодаря.

Ако не държиш да си модерен с новите мултичестотници, бих си позволил да ти препоръчам Fisher F19 в комплект със СЕФ 30х25см (става и от Ф-5), но никакъв Ултимейт или други.
Няма да сгрешиш. Поздрави и успех в избора !!! 😉
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен boss_72

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 85
« Отговор #53 -: Май 21, 2020, 05:29:09 pm »
Подкрепям Араман за ултимейта. Имах голд бъг, който е на същата честота. 13" Ултимейт за мен е пълен та*ак.
« Последна редакция: Май 21, 2020, 05:37:14 pm от boss_72 »

Неактивен киро041964

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 124
« Отговор #54 -: Май 24, 2020, 07:50:47 am »
Нали бяха най добри ултимейт.

Неактивен borisla123

• Старши потребител
  • Публикации: 267
« Отговор #55 -: Май 24, 2020, 08:09:38 am »
Много се измятат. Никога не съм ги харесвал. Две или три имам изхвърлени,а само една една изметната сефка. Тя беше втора употреба и я ползвах година и половина.  Сефката за мен е по-добрия вариант ,но е доста тежка. Ултимейта  правеше цвят и някои железни сигнали.

Активен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1424
« Отговор #56 -: Май 25, 2020, 06:06:32 pm »
Нали бяха най добри ултимейт.

За Spectra V3 Ultimate са по добри от SEF. Но и качеството им е друго, произведени са  за White's, има ги и в сайта на White's. За GoldBug SEF 10х12" e най-добрият вариант.

click tracking

---