Автор Тема: Golden Mask 6  (Прочетена 1750 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 644
  • миндил и железарка
Golden Mask 6
« -: Февруари 02, 2020, 01:56:18 am »
цена 800лв.
карбонов стик, безжични слушалки, калъфи за електрониката и батериите.
(след малко ще дам линк към olx)

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • миндил и железарка
Re: Golden Mask 6
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2020, 10:11:17 am »

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • миндил и железарка
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2020, 11:21:15 pm »
700 лв.

Неактивен idakieff

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 106
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2020, 04:00:11 pm »
Колега тъй като си един от първите собственици ,напиши с какво ти допадна с какво не . Предполагам че, някои колеги очакват по негативните мнения за  да си дадът ясния  отговор че тази машина не става за нищо, ;D Но аз например, както и дуги предполагам ,просто искаме да чуем мнения , и то от човек който е тествал доста машини. На всяка машина могат да се намерят косури от всякакво естество , например аз от това което съм прочел и видял никога няма да си купя Деус или Ака , не защото са лоши а защото няма да мога да се науча да им ползвам пълния потенциал, с техните хиляди настройки нямам токлкова време да се заигравам , и за това предполагам ще си остана със средния клас машини.

Неактивен elana

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 65
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2020, 05:45:52 pm »
Сигурно среден клас машина за теб колега е асе 150 тя няма настройки има програми.Голден Маск 6 е един от най дълбоките апарати с много добра дискриминация с три честоти 5 15 30 апарата е много лек работи на всякакъв вид почви като цяло това само кусурите .

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • миндил и железарка
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2020, 06:34:40 pm »
Пуснах го да го продавам защото си бях наумил да вземам една интересна машина, но се отказах и май ще си остана с маската. Има си дребни забележки, но не са фрапиращи. Като цяло бих казал доста добра дискриминация в дълбочина и много стабила работа, на някои места съм отпускал трешхолда до 36, pbox на макс и гейна на 5. При тези настройки например чува монета от 20ст. на 35см в земята ( на лека, но солена проводима почва)
Сега обмислям да взема и една 3+ pbox защото ми е интересна.

Неактивен idakieff

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 106
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2020, 06:44:27 pm »
Благодаря колега , и аз мисля че маските търпят развитие в полжителна посока

Неактивен Лефтер

• Напреднал потребител
  • Публикации: 170
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2020, 07:54:06 pm »
Колега kronos555,излиза че Маска 6 бие по всички показатели Нокса 800,тъй ли да разбирам?А у морето работи ли???

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • миндил и железарка
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2020, 08:09:23 pm »
Нокса за в момента няма кой да го бие, но аз го продадох понеже очаквах включване от Русия. Маската ми е така да се каже евридей апарат който се оказа по добър от колкото очаквах, а ако не стане скоро време работата с рускинята пак ще взема нокс.
п.с маската на сухия пясък работи много добре, а в мокрия трябва доста да се намали и най добре на 5кхц, но това е разбираемо все пак е аналогова машина.

Неактивен Лефтер

• Напреднал потребител
  • Публикации: 170
« Отговор #9 -: Февруари 05, 2020, 08:27:51 pm »
Значи,пак вземай Нокса,щот рускинята никой не знай,коги ще дойди!
А сега по темата.Защо производителя на Маската,а и другите бг производители,не са съберат и да измайсторят бг апарат,който да работи в морето,или океана до 2-3 метра????Айде ,време ви е вече!

Неактивен koko5819

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 53
« Отговор #10 -: Февруари 05, 2020, 09:28:43 pm »
Лефтере здравей.Някои производители може и да работят в тази насока но,Симплекса и цената му може и да убият желанието им за производство.Другото което ги разединява са постоянните дрязги между тях кой е по-най.Първо трябва да изпушат лулата на мира и да заровят томахавките.Вие бургазлии сте майстори на софрата и вкусните чевермета и ако прежалите някой агне може и да ги сдобрите.Ние от другите клубове ще помагаме с каквото можем/ракийка,винце и тънки мезета/Наздраве!

Неактивен akinak

• Старши потребител
  • Публикации: 316
  • T2Ltd/Nokta MAKRO Simplex+ ,EQUINOX 800
« Отговор #11 -: Февруари 06, 2020, 06:05:19 am »
Нокса за в момента няма кой да го бие, но аз го продадох понеже очаквах включване от Русия. Маската ми е така да се каже евридей апарат който се оказа по добър от колкото очаквах, а ако не стане скоро време работата с рускинята пак ще взема нокс.
п.с маската на сухия пясък работи много добре, а в мокрия трябва доста да се намали и най добре на 5кхц, но това е разбираемо все пак е аналогова машина.
Май  Minelab Equinox 1000 ще го пуснат преди Рускинята!
Но Нокса наистина Вади Дълбочина  ! На уродено малко издиша но няма пълно щастие. Може пък да му оправят Софта?

Неактивен Vvvvv

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 90
« Отговор #12 -: Февруари 06, 2020, 05:48:19 pm »

Но Нокса наистина Вади Дълбочина  ! На уродено малко издиша но няма пълно щастие. Може пък да му оправят Софта?
Верно ,че издиша в сравнение с GPXа,но сравнен с всичко друго пак поне 5санта по надолу.
Kronos555 сори за спама!
"Аз винаги си изваждам по някое по голямо желязо ,за да се ориентирам къде съм " Рублата

Неактивен avrelian

• Напреднал потребител
  • Публикации: 236
« Отговор #13 -: Февруари 06, 2020, 07:40:43 pm »
Какво ви интересува за шестицата, има го от две седмици. След като разкарах симплекса, сега той е наред да бъде тестван.

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • миндил и железарка
« Отговор #14 -: Февруари 09, 2020, 09:48:18 pm »
Спирам го от продажба, може темата да се заключи.

click tracking

---