Автор Тема: видински металдетектор ..Вида,,на митко  (Прочетена 1850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sando_pretorii

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 33
видински металдетектор ..Вида,,на митко
« -: Октомври 24, 2019, 07:19:35 pm »
работя с такав уред и ви казжам 4е уреда е убиец.звук не издава нито при махове нито при неволни удари в земята.цените са перфектни майстора е то4ен и не е скап4ия идеална далбо4ина ,но минеш ли снего на тази далбо4ина вси4ко омиташ.днес останах доволен вадих сигнали в силно замрасено.ако си пора4ате искайте да ви направи от по специалната схема която е с 10 или 12 интеграла.

Неактивен algan

• Напреднал потребител
  • Публикации: 153
Re: видински металдетектор ..Вида,,на митко
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2019, 08:11:20 am »
Колега снимай клип как работи уреда пробивност,дискриминация така на приказки всеки хвали неговата стока .
Аз мога да ти кажа ,че ще вадя сигнали зад теб с моята бангия. и е  с 8 интеграла ;)

Неактивен sando_pretorii

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2019, 05:22:55 pm »
ок

Неактивен sando_pretorii

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2019, 05:26:30 pm »
с какав уред работиш

Неактивен Petronii

• Ветеран
  • Публикации: 639
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2019, 06:00:28 pm »
работя с такав уред и ви казжам 4е уреда е убиец.звук не издава нито при махове нито при неволни удари в земята.цените са перфектни майстора е то4ен и не е скап4ия идеална далбо4ина ,но минеш ли снего на тази далбо4ина вси4ко омиташ.днес останах доволен вадих сигнали в силно замрасено.ако си пора4ате искайте да ви направи от по специалната схема която е с 10 или 12 интеграла.

Дай да го видим, нещо снимки, цена, ако е и на народни цени до двеста лева да взимаме.

Неактивен sando_pretorii

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2019, 08:17:56 pm »
мисля 4е е 250лв ще направя снимки но аз купих само кит другото аз си го направих

Неактивен vikimz

• Старши потребител
  • Публикации: 389
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2019, 11:55:57 pm »
Дай да го видим колега, аз съм в града до неделя ако искаш може и някое излизане да направим да разходим апаратите малко. Поздрави!
Кой осцилоскопа не гледа - за ремонт три дена отделя!

Неактивен sando_pretorii

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2019, 07:18:36 am »
не сам в града  другаде сам

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 130
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2019, 07:52:46 am »

Сигурно е стабилен и бърка на дълбоко,както казваш,лошото е,че българската буква"Ч" не е монета...

Неактивен sando_pretorii

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2019, 08:41:43 am »
лошото е,че българската буква"Ч" не е монета...     не разбрах намека но, да много е стабилен кадето и да идеш не издава излишен звук

Неактивен wave

• Производители
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 328
    • Wave metaldetektors
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2019, 08:35:40 pm »
Колегата иска да ти каже че в българският език си има буква "Ч" а не числото 4 /четири/. Този, който ти е преподавал български език ще му теглим ушите!
КОГАТО ДРУГИТЕ НЕ МОГАТ!
http://metaldetector-bg.com/

Неактивен VOXYX

• Старши потребител
  • Публикации: 298
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2019, 09:50:48 pm »
Здравей и добре дошъл в този форум. С какви апарати си работил до сега (сравняваш този апарат)?
ПС: 4 - ч (....)!

Неактивен sando_pretorii

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2019, 11:29:54 pm »
На клавиятурата си в  единият вариянт не намирам ,,Ч ,,в другият я намирам но трябва  все да превключвам (заради една буква), вдругият форум пак имах сьщите забележки(не немирам ермалак).но мисля колеги 4е форумат тук е за други неща ако тарсех форум за правопис и  ленгвистика ...щях да се регистрирам другаде.Недей гледайте това.а скакви апарати сам работил хммм....видински на анжело на митко,-монтански-REX 2000-ENIGMA-MILADIN-BANDITO-WAVE-,-HUNTER,златна маска 1,2.4 -.врачански ,,улянка,,garrett ace 250 minelab explorer 2 .и апарат4е цялото обвито сас ско4 и дражка направена от пвц и дражка на метла батерии от с4упен лаптоп хмммм...но бях щастлив 4е сам в играта и копах наравно с другите ,,батковци,,но бях щастлив нямах тарпение да се самне и адреналина да по4не да се движи в мен.Не се смейте на такива като мен ....вадих такива сигнали с бинтованият си апарат ;D 4е колегата искаше да си увие скапият уред за някоя варба ;D....пи4ове имам на рацете си толкова мазоли  и  тирове сас земя ...не се смейте на такива като мен за едно,,Ч,, А сега коментар за уредите с които сам работил 1.REX 2000-стабилен уред слаба дискриминация на средни и далбоки сигнали добар за средено напреднал колега,,ENIGMA-зависи от модела и настройки добар апарат, ако се издуе увииго около някоя варба,барка ама ставащ хахо от писукания и празни махове сащото се отасия и за миладинката (моята изри4но казах на майстора да я успокой и беше най доброто скоето сам работил) ако се издуе ставаш пиян по цялата глава,BANDITO-WAVE-едни и сащи машини само с разли4ни имена (по старитеWAVE ) TRAKER много добри машини(майстора по4ина) страхотни са.HUNTER  :-\зависи кой модел и как улу4иш,златна маска и така и така,Улянка страхотен уред ра4ен грунд, праг на бременна п4ела в полет ,4уваш само жужене и да махаш и да не махаш антената на ляво дясно ....само праг страхотно стабилен уред, бих с него златна маска 1 на далбо4ина аз 4увах монетата златната маска 1 на колегата мал4и това е положението.garrett ace 250това е за децата падне ли му малко батерията и по4ва да те прави балама - minelab explorer 2 .много добар уред но малко тежи на раката и скапа подражка скапи антени и т.н.един савет ако ми позволят майсторите (като един от тяхните клиенти и като един балама който ве4е 18 г тарси жив римлянин с кесия) мисля 4е кабела на антената ако се сварже директно кам платката парага зна4ително е по добар и стабилен като при Улянките.Спирам до тук мисля  4е отговорих сравнително добре .PS ако пак сам збаркал правописа извиниявайте не ми се карайте,,нека се уважаваме.

Неактивен sando_pretorii

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #13 -: Октомври 26, 2019, 11:38:10 pm »
ааа за видинският на митака хммм....за хора с слаби нерви е като мен...мал4и стабилен на 4акал пробива през керамика...вади сигнали ,и на края на деня оставаш сас все още стабилни нерви.

Неактивен VOXYX

• Старши потребител
  • Публикации: 298
« Отговор #14 -: Октомври 26, 2019, 11:56:51 pm »
На клавиятурата си в  единият вариянт не намирам ,,Ч ,,в другият я намирам но трябва  все да превключвам (заради една буква), вдругият форум пак имах сьщите забележки(не немирам ермалак).но мисля колеги 4е форумат тук е за други неща ако тарсех форум за правопис и  ленгвистика ...щях да се регистрирам другаде.Недей гледайте това.а скакви апарати сам работил хммм....видински на анжело на митко,-монтански-REX 2000-ENIGMA-MILADIN-BANDITO-WAVE-,-HUNTER,златна маска 1,2.4 -.врачански ,,улянка,,garrett ace 250 minelab explorer 2 .и апарат4е цялото обвито сас ско4 и дражка направена от пвц и дражка на метла батерии от с4упен лаптоп хмммм...но бях щастлив 4е сам в играта и копах наравно с другите ,,батковци,,но бях щастлив нямах тарпение да се самне и адреналина да по4не да се движи в мен.Не се смейте на такива като мен ....вадих такива сигнали с бинтованият си апарат ;D 4е колегата искаше да си увие скапият уред за някоя варба ;D....пи4ове имам на рацете си толкова мазоли  и  тирове сас земя ...не се смейте на такива като мен за едно,,Ч,, А сега коментар за уредите с които сам работил 1.REX 2000-стабилен уред слаба дискриминация на средни и далбоки сигнали добар за средено напреднал колега,,ENIGMA-зависи от модела и настройки добар апарат, ако се издуе увииго около някоя варба,барка ама ставащ хахо от писукания и празни махове сащото се отасия и за миладинката (моята изри4но казах на майстора да я успокой и беше най доброто скоето сам работил) ако се издуе ставаш пиян по цялата глава,BANDITO-WAVE-едни и сащи машини само с разли4ни имена (по старитеWAVE ) TRAKER много добри машини(майстора по4ина) страхотни са.HUNTER  :-\зависи кой модел и как улу4иш,златна маска и така и така,Улянка страхотен уред ра4ен грунд, праг на бременна п4ела в полет ,4уваш само жужене и да махаш и да не махаш антената на ляво дясно ....само праг страхотно стабилен уред, бих с него златна маска 1 на далбо4ина аз 4увах монетата златната маска 1 на колегата мал4и това е положението.garrett ace 250това е за децата падне ли му малко батерията и по4ва да те прави балама - minelab explorer 2 .много добар уред но малко тежи на раката и скапа подражка скапи антени и т.н.един савет ако ми позволят майсторите (като един от тяхните клиенти и като един балама който ве4е 18 г тарси жив римлянин с кесия) мисля 4е кабела на антената ако се сварже директно кам платката парага зна4ително е по добар и стабилен като при Улянките.Спирам до тук мисля  4е отговорих сравнително добре .PS ако пак сам збаркал правописа извиниявайте не ми се карайте,,нека се уважаваме.
Здравей колега!

click tracking

---