Автор Тема: DetectorPro  (Прочетена 937 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BRANDIMI

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 69
DetectorPro
« -: Октомври 07, 2019, 07:29:56 pm »
Едно много интересно решение!
http://treasuremtndetectors.com/detectorpro-headhunter-underwater-metal-detector/

Неактивен rublata

• Старши потребител
  • Публикации: 316
  • ПАРИТЕ ОБИЧАТ ТИШИНАТА..
Re: DetectorPro
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2019, 12:19:16 am »
То  решението е хубаво да се вкара детектора в слушалката,но тоя ми се струва пулсак без дискриминация,само те са с проста малка платка,която може да се вгради,....

Неактивен boss_72

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 78
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2019, 04:46:36 am »
Не е пулсак а влф  е апаратчето на 2.4 Khz . Може да се потапя до 30м. под вода.

Неактивен rublata

• Старши потребител
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2019, 01:01:21 pm »
Щом е с ,такава ниска честота се предполага ,че е за големи предмети в дълбочина и дребни монети ще ги пропуска,а за синджирчета няма да говоря,...от тук нататък всеки производител ще трави апаратите си подводни ,за да остане на пазара

Неактивен BRANDIMI

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2019, 01:33:39 pm »
Изгледайте някой филмчета и горе-долу може да се добие представа как работи машинката. Мисля,че ще лови и по-дребни сигнали.

Неактивен ivan_zdravkov

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2019, 04:25:23 pm »
Ще ги лови, но ще ги ожелезарява много бързо в дълбочина. А по натам съвсем ще се губят. Прав е колегата че с тия 2.4 е за корабни оръдия и изгубени ядрени подводници от студената война. Не знам да има по-успешен детектор от Екскалибур, въпреки че е скъпичък. Но се предполага че щом си стигнал до под водата, ще имаш парички за такъв апарат и дори още 2 пъти по толкова.

Неактивен rublata

• Старши потребител
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2019, 12:16:57 am »
той колегата Брандими има точно такъв МИНЕЛАБ ЕСКАЛИБУР,но се заглежда в чуждата кокошка,а тя знаете ,че изглежда само по тлъста  от колкото е,както и аз сега по НОКТА МАКРО СИМПЛЕКС....

Неактивен BRANDIMI

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2019, 03:38:33 am »
Ще ги лови, но ще ги ожелезарява много бързо в дълбочина. А по натам съвсем ще се губят. Прав е колегата че с тия 2.4 е за корабни оръдия и изгубени ядрени подводници от студената война. Не знам да има по-успешен детектор от Екскалибур, въпреки че е скъпичък. Но се предполага че щом си стигнал до под водата, ще имаш парички за такъв апарат и дори още 2 пъти по толкова.
Е! Аз не съм тръгнал да го купувам. Концепцията ми допадна и затова повдигнах темата. Иначе, ползвам Ескалибур и съм много доволен от него. Други подводни не съм имал и няма как направя съпоставка.

Неактивен ivan_zdravkov

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2019, 01:47:28 pm »
Да, концепцията и на мен ми допада. Мислех да го отбележа. Хитро е схемата да е в слушалките въпреки, че аз не бих сложил потенциометри а кликове. Така се намалява вероятността да разместиш останалите настройки което е абсолютно наложително при положение че настройваш без пряка видимост а с опипване. Не е много приятно след час бродене и чудене защо сигналите така са намалели да установиш че си дескриминирал до половината скАла. Случвало ми се е. Дори сега се замислям че може да се сложи ключ за изключване/стопиране на контрола, което според мен е задължително а те са го пропуснали, обзалагам се. Също и по голяма бобина. Никога не съм бил привърженик на 11ките. 13-15. А като се вземе предвид цената, мнооого ме съмнява да са направили нещо което си заслужава. Според мен се опитват се да продават дизайн, но не и качествена технология. Провери го. Отиваш в магазина с една уродена скала и метърче а може и с твоят апарат и почваш да дирижираш и съответно сравняваш с твоя. Ако се окажа прав, ще си спестиш паричките за други полезни джунджурии или разходи. А мен ще черпиш потупване по рамото ;)

Неактивен vladorado

• Напреднал потребител
  • Публикации: 199
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2019, 08:36:15 pm »
Колегата Явор Новаков го използва в Палма де Майoрка. Той каза Че е по-добър с по- голямата антена. Ето линк към сатя му:

https://www.youtube.com/user/yav0o0r/videos
Който търси - намира, и после пак търси. Що е то?

Неактивен BRANDIMI

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #10 -: Октомври 16, 2019, 01:05:06 pm »
Колегата Явор Новаков го използва в Палма де Майoрка. Той каза Че е по-добър с по- голямата антена. Ето линк към сатя му:

https://www.youtube.com/user/yav0o0r/videos
:) Много трудно можеш да завъртиш неволно потенциометър. Хода им е много твърд, което се получава ор О пръстените. Не е като на земните апарати. Не зная за качеството на машината, но факта, навсякъде почтиколичествата са изчерпани ...

click tracking

---