Автор Тема: Търся сонда за Garrett ACE 250  (Прочетена 336 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен davidoff_ss

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 6
Търся сонда за Garrett ACE 250
« -: Октомври 02, 2019, 02:41:33 pm »
еми ,както пише горе,търся си антена/сонда за гаретчето...интересуват ме Nel Hunter или Nel Tornado...има една обява в Olx,ама нещо собственика явно е глътнал лук или друго....не му се отговаря на човека...
Благадаря за вниманието и лек ден.

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 1032
Re: Търся сонда за Garrett ACE 250
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2019, 05:38:02 pm »
Чисто нова сонда 13" на M@RS / AKA за ACE250, с гаранция.
Осезаемо вдига дълбочината, Гарета става съвсем друг апарат с нея.
Ако има интерес цената и е 200лв. Последна бр.

Неактивен aleksei912

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 52
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2019, 06:33:28 pm »
Чисто нова сонда 13" на M@RS / AKA за ACE250, с гаранция.
Осезаемо вдига дълбочината, Гарета става съвсем друг апарат с нея.
Ако има интерес цената и е 200лв. Последна бр.

ммдаа,гарета става гарет и нищо повече .вдига осезаемо дълбочината....и почваш едно копане на желязо ,докато не ти писне и не си продадеш гарета  с всички сонди ,за които се се набутал.продаваш на безценица и се радваш ако някой изобщо купи каквото и да било.казвам го от собствен опит.нищо лично към микрон.просто това е моето мнение ,подкрепено от работа с гарет 150 и разни сонди.

Неактивен davidoff_ss

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2019, 07:28:50 pm »
Garrett ace 250 с подходящата сонда може да ''унижи'' доста други металдектори струващи доста повече пари...
Използвал съм някои Nel-ки Hunter,Tornado...е вярно има си и недостатъци,но като цяло са много по добри от фабричната(PROformance).

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 1032
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2019, 09:07:57 pm »
ммдаа,гарета става гарет и нищо повече .вдига осезаемо дълбочината....и почваш едно копане на желязо ,докато не ти писне и не си продадеш гарета  с всички сонди ,за които се се набутал.продаваш на безценица и се радваш ако някой изобщо купи каквото и да било.казвам го от собствен опит.нищо лично към микрон.просто това е моето мнение ,подкрепено от работа с гарет 150 и разни сонди.
Тук: www.youtube.com/watch?v=3jnHvUcKkdk във втората част на видеото се вижда какъв недостатък има АСЕ250 с оригиналната антена. С DD антена, освен че става доста по дълбок, този недостатък го няма. Идентифицира правилно цвета под керамиката. И в земята реално работи доста по дълбоко. И аз го казвам от личен опит.
Ако някой е случил на калпава антена NEL, това вече е друг въпрос. Специално за NEL-ките съм слушал многократно негативни мнения. Голям процент брак имат. На няколко пъти са ми носили дефектни антени за ремонт, които не подлежат на ремонт. За МАРС отзивите са много повече положителни. Нямам пристрастия към едните или другите, не работя нито с  NEL, нито M@RS, така че ми е все тая кой каква ползва...
P.S. Тази ми е останала от преди време когато АКА и МАРС са работили заедно, т.е. МАРС ползваха корпусите за антени на АКА преди да направят свои. Бяха ми донесли някакво количество, но тази е останала забутана под други и наскоро я открих.

click tracking

---