Автор Тема: Relic Striker или Golden Mask 5+SE  (Прочетена 1429 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1094
Re: Relic Striker или Golden Mask 5+SE
« Отговор #15 -: Септември 24, 2019, 12:37:22 am »
С която искаш антена изрови селиква под буца от такава почва над 20см (може ако сме на Allmetal)

Харесах ти поста защото ме развесели. Най приятелски го казвам. И искам да попитам...за тези 20 санта...как ги измери,че са толкова в дадена буца? И как мислиш...  реалните 20см са малка, средна или голяма дълбочина?
Питам защото доста хора вадят едни сантиметри...с линийки от не знам коя метрична система.
Само последно...в двор, отрано (не носех линийка или рулетка) 2гр 22к турцийка (по диаметър може би като силиква, но доста по тънка от нея) на 18-20см реални, чист сигнал с Gold Bug в режим дискриминация при това. Как ти звучи?
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен nikola.zhelev

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 146
« Отговор #16 -: Септември 24, 2019, 05:02:56 pm »
колега araman почвата е била лека затова си я чул на тая дълбочина ако беше малко по тежка щеше да я пропуснеш.

Активен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 1094
« Отговор #17 -: Септември 24, 2019, 05:25:58 pm »
колега araman почвата е била лека затова си я чул на тая дълбочина ако беше малко по тежка щеше да я пропуснеш.

Може, щом голд-детектор няма да се справи на тежки почви ще трябва да си взема  някой правеняк или фабричен "монетар" за да съм успешен !!! 🤔🤗😁
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен nikola.zhelev

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 146
« Отговор #18 -: Септември 24, 2019, 07:51:39 pm »
малко ме съмнява тоя голд бък да е по добър на тежки почви от мохарема ама щом казваш няма да споря трябва да се тестват двата апарата за да се разбере кой е по добър поздрави.

Активен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1408
« Отговор #19 -: Септември 24, 2019, 08:43:52 pm »
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,5758.msg64422.html#msg64422 - Тук колегата nikola.zhelev пише как мохарем е по-добър от Е-трак и Спектра. Сега Мохарем е по добър и от GoldBug.

Ами хайде най-после спрете да правите безплатна реклама и да пишете глупости, защото ми омръзна да чета  как Мохарем е по добър от апаратите на Fisher, White's, MInelab. Подобни постове вече ще трия без предупреждение.

Активен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1408
« Отговор #20 -: Септември 24, 2019, 09:47:02 pm »
Заключвам темата, защото няма нищо конкретно за Relic Striker или Golden Mask 5+SE.

click tracking

---