Автор Тема: малко помощ  (Прочетена 547 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aleksei912

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 50
малко помощ
« -: Септември 11, 2019, 06:40:00 am »
здравейте.вчера си взех orx с антена x35.дотук добре ,обаче успях та счупих едното ухо на антената.та въпросът ми е как да го ремонтирам това нещо.гледах руснаците как правят ремонт на антена,та горе долу ми стана ясно.но относно това какво точно лепило да взема не знам.има някакво тука се продава по сайтовете- Bisonite.но ако някой знае или се е сблъсквал с подобен проблем нека каже.най вече ме интересува какво лепило да взема.ама и аз съм е...ти каръка хаха.

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 105
Re: малко помощ
« Отговор #1 -: Септември 11, 2019, 08:41:56 am »
Аз съм лепил ухо с епоксидна смола , но подсилвам с второ направено от мен от пластмаса ухо след ,което проб разпробиваш отвора за болта.

Неактивен aleksei912

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #2 -: Септември 11, 2019, 02:43:54 pm »
проблема е ,че е счупено в основата.абе залепих го,след 12 часа ще го видя как е .ако не стане ще му сложа една п-образна скоба от някаква по-здрава пластамаса и ще стане.

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #3 -: Септември 11, 2019, 06:09:09 pm »
Пропуснах,второто ухо трябва да е от ъглова пластмаса , като от винкел за да има стабилност.Само залепване на ухото няма да издържи много. Счупил си го защото или ти липсва една от двете гумени шайби в накрайника или са износени и от там се нага да стягаш болта а от там огъването на ушите става прекомерно и едно от двете се чупи. Успех!

Неактивен aleksei912

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #4 -: Септември 11, 2019, 06:35:55 pm »
И двете шайби са си на мястото.явно повече съм натягъл.кво да правя,когато натягам натискам до край.залепих я деба тая сонда.след 12 часа я слагам и ако пак се прецака ща и е...майката и нова.а шайбите колега няма как да са износени,защото всичко е купено вчера.виновният съм аз ,че ракията беше повечко.ще го преживеем колега,майната и на сондата ако стане ..стане ,ако не ,нема да плачеме.само жената ще мрънка.
« Последна редакция: Септември 11, 2019, 06:42:34 pm от aleksei912 »

Неактивен Vencislav

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 46
« Отговор #5 -: Септември 12, 2019, 09:15:05 am »
Здравей колега, антените на деус и орх се слага само по една гумичка от едната страна, а от другата страна се пристяга с оная контра ако си сложил двете гумички нормално да се шчупи.

Неактивен aleksei912

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #6 -: Септември 12, 2019, 09:38:56 am »
Стика е карбонов и са две гумички.обаче дори и с двете пак има луфт м/у ушите и стика.значи днес сложих още една гумичка и всичко заспа.

Неактивен Vencislav

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #7 -: Септември 12, 2019, 09:49:21 am »
Колега имам същата машина и се слага една гумичка,а от другата страна контра, не мога да ти кача снимки тук да видиш

Неактивен ivan13

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 69
« Отговор #8 -: Септември 12, 2019, 10:25:35 am »
Една гумичка се слага на оригиналния стик, а неговия най вероятно не е , а е карбонов китаец като на голден маск

Неактивен Vencislav

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #9 -: Септември 12, 2019, 10:27:19 am »
Това не се сетих  :) дано се залепи антената да върши работа

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #10 -: Септември 12, 2019, 12:13:56 pm »
Стика е карбонов и са две гумички.обаче дори и с двете пак има луфт м/у ушите и стика.значи днес сложих още една гумичка и всичко заспа.
Е колега аз това се опитах да ти обясня , че не трябва да има луфт а напротив трудно да влиза накрайника за да противостои на натягането на гайката с болта.
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 12:16:58 pm от traper2504 »

Неактивен aleksei912

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #11 -: Септември 12, 2019, 12:42:52 pm »
Е колега аз това се опитах да ти обясня , че не трябва да има луфт а напротив трудно да влиза накрайника за да противостои на натягането на гайката с болта.
ясно колега.всичко вече е направено,залепено, стана като фабрично.темата е за ключ,просто се изчерпа вече.

click tracking

---