Автор Тема: Fisher 1266XB  (Прочетена 1622 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
  • Публикации: 245
Re: Fisher 1266XB
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2019, 09:14:47 pm »
Краси дали е в България.Защото ми казаха ,че бил по чужбина.
В България е и новата му машина е страхотна - за тези които знаят какво искат!

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
  • Публикации: 382
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2019, 09:49:30 pm »
От месец и половина се мъча да се свържа с Краси и немогат....изключен му е телефона....или си го е сменил незнам какво става ....

Неактивен imperio

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 2730
    • Форум на Империо за металдетектинг и металотърсачи
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2019, 10:58:13 pm »
Ако автора на темата беше обадил една идея по-ниска цена щях да го взема тоя апарат, ей така от носталгия ( от мен едно thank yоu за добре пуснатата обява). Малко поосппамихме темата, но  разбираемо предвид продажбата класически апарат проектиран от Дейв Джонсън . Макар че според мен тоя фишер малко отстъпва Тежон като реликт апарат, (не за друго, ами за лоша чуваемост на ниско проводими цели в дълбочина) все пак имам добри спомени, тъй като това един от двата апарата които при мен са  си връщали парите за покупка в първата седмица на полето. Така че успех на собственика в продажбата, и нека не  спамим темата с разисквания и хваления на бг гаражки. Благодаря предварително.
Форумът е създаден с цел взаимопомощ, а не с цел взаимно плюене.

Неактивен Vvvvv

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 73
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2019, 10:35:00 pm »
Нека дам малко пояснения относно обявата .
При цена окло 350-360 лв за уреда ,изработката на дд сондата (която е реално на 10тина излета)около 120-130лв ,и зарядното и батерията (която е на няколко заряд-разряда) 55лв ,та тотала е 500-520лв !Нормално е да сложа и  някои лев за пазарлъка .
Колкото до по новите уреди да има по добри но там цената по 3-4.Не мисля ,че в този ценови диапазон който и да е фабричен уред ще работи по добре.
За Бг уредите ще кажа ,че на тежката почва за която взех Фишера преди време ,съм пробвал на трима производители машините -ами много по зле са!
За Тежон имах голямо желание да взема  но така и не стигнах до него ,прбвах с Лобо но не показа по сериозни резултати .
"Аз винаги си изваждам по някое по голямо желязо ,за да се ориентирам къде съм " Рублата

Неактивен Vvvvv

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 73
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2019, 10:58:48 pm »
Колега VOXYX, притежаваш един наистина легендарен и колекционерски детектор и ако не беше го "тунинговал", а запазил в оригинален вид...щеше да спечелиш сравнително добра сума от продажбата му навън. Търси се от колекционери и ценители гонещи ги носталгията.
За комплексни качества в сравнение с всичко ново на пазара...писаното по-нагоре в темата е вярно (визирам новите модели на всички марки).
Не може да сравняваме телефон с шайба със смартфон.
Поздрави !!!
Колега Ataman,това ,че съм захванал външната батерия за подлакътника и е опакована по сериозно (защото при механичен удар литий-полимера гърми)не бих нарекъл сериозен или непоправим " тунинг",та привеждането на уреда в заводски вид са необходими 10тина минути!
Колкото до "комплексните качества в сравнение с всичко ново на пазара " ще се повторя от предишния ми пост -в този ценови диапазон нито един модел на която и да е марка НЕ е конкурентоспособен!
За едно обаче си прав единствено златарските уреди не ги плаши лютото (изключвам ПИ те)
Поздрави!!!
"Аз винаги си изваждам по някое по голямо желязо ,за да се ориентирам къде съм " Рублата

click tracking

---