Автор Тема: АКА-кръвна група  (Прочетена 2323 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vladislav

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 90
Re: АКА-кръвна група
« Отговор #15 -: Юни 15, 2019, 12:10:42 pm »
Доколкото съм отгатнал и си мисля при новия Интроник, а също и дълбочинната програма на Signum MFD се ползва Софтуерно тоя номер с "Дишането към Земята" за да хваща слаби сигнали от цели на ръба в земния офсет на фазовия ъгъл +/- 0,25°-0,5° (в тая зона, която по принцип се чисти дискриминира с Ground Баланса напълно при грундирането), където попадат най-ценните дълбоки слаби сигнали например - дребни златни украшения в плажното търсене и подобни ?

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
  • Публикации: 190
« Отговор #16 -: Юни 15, 2019, 10:26:19 pm »
Марката не мисля,че е от значение. Опитвах си да си обясня и да разбера, че и при други се получава допълнителна чувствителност към малки и дълбоки цели при грундиране към "+" в ръчен режим.
При мен се получава към дълбоки големи, сребърни и медни един "-". Затова винаги си грундирам апарата в режим All metal и да няма звук нито нагоре нито надолу (няма "+" и "-") - защото след като включиш дискриминацията се получават изненади!

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 1022
« Отговор #17 -: Юни 16, 2019, 03:25:51 pm »
Доколкото съм отгатнал и си мисля при новия Интроник, а също и дълбочинната програма на Signum MFD се ползва Софтуерно тоя номер с "Дишането към Земята" за да хваща слаби сигнали от цели на ръба в земния офсет на фазовия ъгъл +/- 0,25°-0,5° (в тая зона, която по принцип се чисти дискриминира с Ground Баланса напълно при грундирането), където попадат най-ценните дълбоки слаби сигнали например - дребни златни украшения в плажното търсене и подобни ?
Нищо подобно не се ползва нито в Интроника, нито в дълбочинната програма на Signum MFD. Съвсем различни алгоритми на обработка има в двата детектора. И двата нямат нищо общо с отместване на грунд баланса. Това човек може да си го прави сам, ако иска.

Неактивен maas7eer

• Напреднал потребител
  • Публикации: 167
« Отговор #18 -: Юни 16, 2019, 04:32:54 pm »
При мен се получава към дълбоки големи, сребърни и медни един "-". Затова винаги си грундирам апарата в режим All metal и да няма звук нито нагоре нито надолу (няма "+" и "-") - защото след като включиш дискриминацията се получават изненади!
  Какви са изненадите.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
  • Публикации: 190
« Отговор #19 -: Юни 16, 2019, 07:31:05 pm »
  Какви са изненадите.
Колега извинявай че ще бъда прям, или апарата ти няма All metal или не четеш какво съм написал! Дълбоките цветни сигнали черни ли са ти?

Неактивен maas7eer

• Напреднал потребител
« Отговор #20 -: Юни 16, 2019, 07:56:32 pm »
Колега извинявай че ще бъда прям, или апарата ти няма All metal или не четеш какво съм написал! Дълбоките цветни сигнали черни ли са ти?
Апарата има All metal и дълбоките цветни сигнали не са черни.

Неактивен maas7eer

• Напреднал потребител
« Отговор #21 -: Юли 03, 2019, 09:44:21 pm »
Стефчо за тази антена ставаше дума.  https://www.youtube.com/watch?v=PYrxB69eH5U               

Тема намотка ще бъде различен от класическия концентрична намотка. Тя ще бъде произведена с честота 14 кХц

Zemleroyk заснет на видео как 8 "известен още като концентрична намотка преминава тест за ноктите съвет:

click tracking

---