Автор Тема: Очаквайте скоро!  (Прочетена 6501 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1378
Re: Очаквайте скоро!
« Отговор #75 -: Март 15, 2019, 12:49:04 am »
Колегата Петроний не е виновен, аз наложих забраната и изтрих един пост на Vanbg, където той определено се заяждаше с мен. Ако започнем да се заяждаме за правописните грешки в постовете - тук ще стане мазало. Доброжелателен съм към всеки, но категорично няма да допусна никакви атаки към мен и уронване на престижа ми, каквото и да ми струва това. 
Едно от най-омразните ми неща е рекламата, а в тази тема повечето постове на Vanbg са реклама и ехидни забележки.

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1378
« Отговор #76 -: Март 15, 2019, 01:25:59 am »
100% спам , но не мога да се въздържа . Петронии , само на теб ти пречеше и само заради теб всички горят . Както е казано едно време  - "Не е важно на мен да ми е добре , а на Вуте да му е зле " .  Няма да коментирам повече .

Колега,  Империо го е написал много деликатно и тактично.Аз ще го напиша директно.
Дали пък този дълъг списък с металдетектори не е нарочно  заложена обструкция.
Много взискателни колеги се навъдиха за това кое и как да излиза без да се изисква нищо от тях.
Ами добре, дайте да го направим да е платено за всяка прищявка и да видим тогава какво ще е положението.

Неактивен Моузес

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 31
« Отговор #77 -: Март 15, 2019, 07:33:24 am »
Не се заяждам , нито съм искал да се заяждам . Сайтът е ваш , парвете каквото прецените за правилно , ние сме само гости тук . Извинявам се ако съм ви подразнил .
Най-добрата ракия се вари "На Село"

Неактивен Petronii

• Ветеран
  • Публикации: 623
« Отговор #78 -: Март 15, 2019, 08:19:00 am »
100% спам , но не мога да се въздържа . Петронии , само на теб ти пречеше и само заради теб всички горят . Както е казано едно време  - "Не е важно на мен да ми е добре , а на Вуте да му е зле " .  Няма да коментирам повече .

Пак аз виновен, че си казвам нещата, които не ми харесват. От доста време това ми се набива в очи и се мъчи да чете човек през редовете мнениата, не съм ли прав?  А  него не го ли дразни това, как па не се съобрази и да се корегира, аз така бих направил. Освен това на мен също ми липсва това да има някий детектор в подписа, ама това е заради ината на друг, така че не ме обвинявай мене.

Активен diony

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 110
« Отговор #79 -: Март 15, 2019, 09:22:27 am »
Много добре си спомням че nexus standrad mp на колегата vang.bg беше качен за продажба в Базар Бг. Явно дългото застояване  при него го е превързало към апарата и марката. За жалост Аз и още един колега не можахме да оценим подобаващо nexus . Това е заради Станимир ,който е вече в пенсия ,за жалост на металдектинга .

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 122
« Отговор #80 -: Март 22, 2019, 02:26:14 pm »
..."Докато мъдрите се намъдруват,лудите се налудуват"...
Имало нов кантар,аналогов,който слага точката  на броещите крачките дълбочинни бангии.
Към края е на финалната изпитателна права и също скоро щял да се появи.

click tracking

---