Автор Тема: Очаквайте скоро!  (Прочетена 3278 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vanbg

• Старши потребител
  • Публикации: 322
    • XPDeusFisherF75LtdF19LtdNexusMPNoktaImpMinEquinox MakroMultKr
Re: Очаквайте скоро!
« Отговор #45 -: Януари 30, 2019, 08:10:24 pm »
В момента климатичните условия забавят заснемането на клиповете за представянето на кантара .
Ако се напише нещо от техническите данни и параметри ще стане още по страшно без да го видите , затова " Очаквайте скоро ".
Да запазим историята си.

Неактивен denzel

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 82
  • Моля колегите за съдействие.
« Отговор #46 -: Януари 30, 2019, 09:36:57 pm »
По радио Ереван обявиха;Очаквайте скоро 1000 евра средна заплата.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
  • Публикации: 160
« Отговор #47 -: Януари 30, 2019, 10:50:20 pm »
В момента климатичните условия забавят заснемането на клиповете за представянето на кантара .
Ако се напише нещо от техническите данни и параметри ще стане още по страшно без да го видите , затова " Очаквайте скоро ".
Не мога да коментирам машина която не съм видял как работи за това искам да видя кантар който може да хване около 400гр сребърни или (медни) монети на дълбочина около 80см и отгоре да има железни боклуци! Иначе на чисто се лови и с монетар. Успех!

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 121
    • Дълбочинна бангия,монетар"Пират"
« Отговор #48 -: Януари 31, 2019, 07:13:05 pm »
Не мога да коментирам машина която не съм видял как работи за това искам да видя кантар който може да хване около 400гр сребърни или (медни) монети на дълбочина около 80см и отгоре да има железни боклуци! Иначе на чисто се лови и с монетар. Успех!

На тази дълбочина не можеш да хванеш и 400 броя монети с монетар,камо ли 400 грама.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
« Отговор #49 -: Януари 31, 2019, 08:10:25 pm »
На тази дълбочина не можеш да хванеш и 400 броя монети с монетар,камо ли 400 грама.
За да не спамим темата имам само един въпрос към теб? - С какъв апарат работиш? (На каква дълбочина си ги вадил, че да знаеш)? Поздрави!

Активен laki

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 651
« Отговор #50 -: Януари 31, 2019, 09:48:25 pm »
За да не спамим темата имам само един въпрос към теб? - С какъв апарат работиш? (На каква дълбочина си ги вадил, че да знаеш)? Поздрави!
Най-вероятно с неговите апарати са вадени най много бели РИБИ,но не парадира с това

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
« Отговор #51 -: Февруари 01, 2019, 07:53:53 pm »
Най-вероятно с неговите апарати са вадени най много бели РИБИ,но не парадира с това
За да хванеш голяма риба се иска голям аванс! С телескоп няма как да стане! Може и да се хване с мрежа (това което исках да видя) - но зависи от мрежата!

click tracking

---