Автор Тема: Очаквайте скоро!  (Прочетена 16651 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1408
Re: Очаквайте скоро!
« Отговор #75 -: Март 15, 2019, 12:49:04 am »
Колегата Петроний не е виновен, аз наложих забраната и изтрих един пост на Vanbg, където той определено се заяждаше с мен. Ако започнем да се заяждаме за правописните грешки в постовете - тук ще стане мазало. Доброжелателен съм към всеки, но категорично няма да допусна никакви атаки към мен и уронване на престижа ми, каквото и да ми струва това. 
Едно от най-омразните ми неща е рекламата, а в тази тема повечето постове на Vanbg са реклама и ехидни забележки.

Активен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
« Отговор #76 -: Март 15, 2019, 01:25:59 am »
100% спам , но не мога да се въздържа . Петронии , само на теб ти пречеше и само заради теб всички горят . Както е казано едно време  - "Не е важно на мен да ми е добре , а на Вуте да му е зле " .  Няма да коментирам повече .

Колега,  Империо го е написал много деликатно и тактично.Аз ще го напиша директно.
Дали пък този дълъг списък с металдетектори не е нарочно  заложена обструкция.
Много взискателни колеги се навъдиха за това кое и как да излиза без да се изисква нищо от тях.
Ами добре, дайте да го направим да е платено за всяка прищявка и да видим тогава какво ще е положението.

Неактивен Моузес

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 31
« Отговор #77 -: Март 15, 2019, 07:33:24 am »
Не се заяждам , нито съм искал да се заяждам . Сайтът е ваш , парвете каквото прецените за правилно , ние сме само гости тук . Извинявам се ако съм ви подразнил .
Най-добрата ракия се вари "На Село"

Неактивен Petronii

• Ветеран
  • Публикации: 623
« Отговор #78 -: Март 15, 2019, 08:19:00 am »
100% спам , но не мога да се въздържа . Петронии , само на теб ти пречеше и само заради теб всички горят . Както е казано едно време  - "Не е важно на мен да ми е добре , а на Вуте да му е зле " .  Няма да коментирам повече .

Пак аз виновен, че си казвам нещата, които не ми харесват. От доста време това ми се набива в очи и се мъчи да чете човек през редовете мнениата, не съм ли прав?  А  него не го ли дразни това, как па не се съобрази и да се корегира, аз така бих направил. Освен това на мен също ми липсва това да има някий детектор в подписа, ама това е заради ината на друг, така че не ме обвинявай мене.

Неактивен diony

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 132
« Отговор #79 -: Март 15, 2019, 09:22:27 am »
Много добре си спомням че nexus standrad mp на колегата vang.bg беше качен за продажба в Базар Бг. Явно дългото застояване  при него го е превързало към апарата и марката. За жалост Аз и още един колега не можахме да оценим подобаващо nexus . Това е заради Станимир ,който е вече в пенсия ,за жалост на металдектинга .

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 127
« Отговор #80 -: Март 22, 2019, 02:26:14 pm »
..."Докато мъдрите се намъдруват,лудите се налудуват"...
Имало нов кантар,аналогов,който слага точката  на броещите крачките дълбочинни бангии.
Към края е на финалната изпитателна права и също скоро щял да се появи.

Неактивен ton69

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 108
« Отговор #81 -: Май 26, 2019, 09:59:40 am »
Какво става с кантара  :-X.Времето се оправи.Някакви тестове,клипове,резултати. :-\

Неактивен vanbg

• Старши потребител
  • Публикации: 347
  • Прогонен
« Отговор #82 -: Май 26, 2019, 09:36:28 pm »
Който иска намира информация , аз повече инфо не качвам.
Цензурата ми пречи а и щом напиша нещо и се появява един коментатор с който скоро ще се видим.
Очаквай ме скоро.
Да запазим историята си.

Активен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
« Отговор #83 -: Май 27, 2019, 03:07:59 am »
Цензурата ми пречи а и щом напиша нещо и се появява един коментатор с който скоро ще се видим.
Очаквай ме скоро.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D1%83%D1%80%D0%B0

Цензура от Уикипедия - Цензурата (на латински: censura) е потискане и контрол върху словото, публичното общуване или други форми на човешката изява, въз основа на това, че такива форми се считат за неприемливи, вредни, чувствителни или политически неправилни или неудобни.

Имам въпрос относно цитирания от вас 'коментатор'  в предния ви пост и думите ви към него -  "Очаквай ме скоро" .
На мен ми прилича на заплаха в контекста на написаното от вас по горе.  В този форум не се толерира подобен тон и поведение и 'цензурата' е повече от задължена да реагира на момента.

Неактивен ton69

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 108
« Отговор #84 -: Май 27, 2019, 11:26:53 am »
Опитах,но в мрежата не открих повече от познатите снимки,а на официалната страница на нексуса получавам предупреждение от аваста.Явно няма още нищо ново за кантара.

Неактивен imperio

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 2730
    • Форум на Империо за металдетектинг и металотърсачи
« Отговор #85 -: Май 27, 2019, 04:52:24 pm »
Очаквай ме скоро.

В този форум има правила. След като аз, макар и собственик и администратор на форума  се стремя да ги спазвам, държа потребителите които са се съгласили с условията на ползване на форума при регистрацията  да правят същото.  Има правила, има условия на ползване. Трябва да се спазват. Точка по въпроса.
Виж това за заплахите е друга бира. Тук никой няма нито времето нито намерението да се занимава с простотии. Има си органи за тая работа. Като за начало се връчва еднин предупредителен протокол. После - според зависи. И това не са празни приказки.

Сега ключ на темата. И без това  за нищо не става.
Форумът е създаден с цел взаимопомощ, а не с цел взаимно плюене.

click tracking

---