Автор Тема: Благоевградски металотърсач.  (Прочетена 18905 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
  • Публикации: 385
Re: Благоевградски металотърсач.
« Отговор #60 -: Февруари 27, 2019, 12:49:14 pm »
Майсторе ,продал съм стотици машини , много хора ме познават , нека каже някой , кого съм излъгал и прекарал....
Ти си единствения дето казваш подобни глупости , защото в последствие си размислил и съжалява бартера...Пак казвам не съм ти се обаждал и не съм те молил за никаква сделка, а ти сам даваше зор ....клип ти пратих да видиш дълбочината..Защо си я пуснал да я продаваш , нали нищо не става от нея или и ти ще лъжеш колегите ....Защо си написал 1лв. 60 см .въздушен тест с ясен сигнал.Щото не става нищо от нея нали...Чувал съм ги такива градски тарикати ка теб много ,не съм от вчера....
Хаде много внимание ти обърнах...успех с продажбите...

Неактивен професор Тазобедрев

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 19
« Отговор #61 -: Февруари 27, 2019, 01:05:04 pm »
Да кача , обявата , за да излезеш пак ...неговорещия истината ли ..Имай малко доблест и замлъкни....Искаше се просто да си работи дървенията, всичко друго съм го приел Язе...Не съм очаквал , нещо друго , просто да си работеше нормално. Ти не и харесваше дълбочината,( на моята),  казах изчакай да се оправи времето, да я пробвам, или пак лъжа ,бре  г-н разбирач,...Вчера я пробвах , и ти звъннах . Видях, че не си на 20 години , викам , не вярвам да има проблем.... Исках , да си ги върнем , обратно ( което мисля си беше нормално).....Айде , със здраве ползвай Whaits , а и замълчавай....ПОВЕЧЕ НЕ ИСКАМ ДА ВЛИЗАШ В ДИАЛОГ С МЕНЕ...

• Нов потребител
  • *
« Отговор #62 -: Февруари 27, 2019, 01:08:32 pm »
 Ще помоля само , някой ако има схема , да качи - ще трябва да , се мести в нова кутия, щото не може се бара изобщо вътре. Ще си поиграя ,за да я изкарам схемата, макар че ще е много трудно , в предвид , начина и на направа.Ще съм благодарен , ако някой помогне."Машината" съм я свалил от продажба, защото не искам , да изгори и друг...

Неактивен rublata

• Старши потребител
  • Публикации: 365
  • ПАРИТЕ ОБИЧАТ ТИШИНАТА..
« Отговор #63 -: Февруари 27, 2019, 01:18:32 pm »
след като колегата е сложил опция преглед и  тест ,няма за какво да му се сърдите,...не ти харесва връщаш ,...не сте и вие на 20год.  ....,,проверката е най висшата форма на доверие" и аз съм купувал от вас слушалки ,но съм ги проверявал професоре от Сливен ,ако не се лъжа....

• Нов потребител
  • *
« Отговор #64 -: Февруари 27, 2019, 01:25:08 pm »
Рубла , не четеш явно ...Казах му като се оправи времето ,ще я пробвам .Можеш л ида пробваш гъдулка в Еконт , или където и да е.Все пак  требе да има малко уважение и доверие....

Неактивен rublata

• Старши потребител
« Отговор #65 -: Февруари 27, 2019, 01:46:59 pm »
Е,верно ,че ще има много смущения и трудно ще се видят максималните възможности на апарата в Еконт,но не случайно сайтът ,,продавалник",му викаха преебалник и му смениха името с ОЛХ,....и двамата сте колеги и трябва да се разберете някак си.иначе е грозно,... и аз продадох наскоро една машина ,като и се нарадвах ,но държа парите на човека за всеки случай  ,ако се обади,че има проблем,даже му подарих слушалките които бях купил от вас ,а на друг от Бургас много навит му отказах,знаейки какви са почвите там и го насочих към Мохарем,понеже разполагаше с ограничен бюджет, тъй ,че намерете начин да се оправите.....

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
  • Публикации: 385
« Отговор #66 -: Февруари 27, 2019, 02:16:31 pm »
Колега аз му казах ако не беше я отварял вътре щях да си я взема обратно....Аз си знам възможностите на машината си и без проблем щях да си му върна Уайтса ,който всички знаят какви са му възможностите.
Той ми казва ,че це ка ключето  било влязло вътре за температурният баланс....няма също да беше проблем пак да си я върна обратно , но той не ми се обади и решил да предприема сопственни ремонти, за който никой не знае ,какво е правил , аз не искам да прием още рискове ....Той си я е приел за негова и си е решил да си я ремонтира....
Вие как бихте постъпили на мое място, мисля ,че действията са ми правилни , въпреки и мойте разочарования от неговата машина....и там е одваряно сменял касетата на батериите нови кабели пускал ....
Така ,че сега не мога да знам състоянието на гъдулката си след отварянето и .
« Последна редакция: Февруари 27, 2019, 02:20:09 pm от stoianov1975 »

• Нов потребител
  • *
« Отговор #67 -: Февруари 27, 2019, 02:23:23 pm »
Смо Цк -то е сменено  .Нищо не искам от теб.Пито -платено .Не излезе читав чиляк - ПОВЕЧЕ НЕ ВЛИЗАЙ В ДИАЛОГ С МЕН .

Неактивен rublata

• Старши потребител
« Отговор #68 -: Март 27, 2019, 10:29:53 am »
пак се появи благоевградската модернизирана станимирка....https://bazar.bg/obiava-24734938/metaldetektor-metalotarsach

Неактивен rublata

• Старши потребител
« Отговор #69 -: Март 27, 2019, 10:33:24 am »
А дали целите са заровени на тези дълбочини ,които казва оператора-майстора?

Неактивен неделя

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 41
« Отговор #70 -: Март 27, 2019, 03:07:28 pm »
20 ст сегашни на 27-28 см в земята.Лично присъствие.

Неактивен j

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 97
« Отговор #71 -: Март 27, 2019, 07:49:27 pm »
20 ст сегашни на 27-28 см в земята.Лично присъствие.
Minelab  колега тези гараж и открития няма нищо ново само копия и модификации

А и тестовете с тези съвременни пари са не реални!

Неактивен неделя

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 41
« Отговор #72 -: Март 27, 2019, 09:52:25 pm »
Съгласен.Имай впредвид,че тези хора се стремят да направят,а после да продадат.

Неактивен rublata

• Старши потребител
« Отговор #73 -: Март 28, 2019, 01:17:01 pm »
Срещнах колега на нивата със станимирка и на въпроса ми , той  отговори ,че на ораното не е дълбока ,цвета хваща отгоре ,само железата чува на по дълбоко,за Нокса мога да кажа ,че и той не е дълбок и с голямата сонда максимална дълбочина 15 см за 10ст

Неактивен avrelian

• Напреднал потребител
  • Публикации: 236
« Отговор #74 -: Март 28, 2019, 09:21:17 pm »
Серго на орано всички сгъват, то и затова се работи на декар- горни сигнали и повече площ.

click tracking

---