Автор Тема: Благоевградски металотърсач.  (Прочетена 11121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
  • Публикации: 381
Re: Благоевградски металотърсач.
« Отговор #30 -: Януари 20, 2019, 07:55:31 pm »
Човека вече май не прави апарати, така че може да приключим спора, а нещата са му доста ясни поне от разговора който проведох с него.
Не мисля ,че се е отказал , но просто не иска да го поема , като ангажимемт...това си му е хоби на човека и пак ще прави , но не каквото ние му кажем а каквото той си реши , пак казвам ,човекът го прави ,за удоволствие а не за пари и ,че му трябва на някой.удоволствието е на първо място , нищо друго.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
  • Публикации: 226
« Отговор #31 -: Януари 20, 2019, 08:42:53 pm »
Колега като работиш на ал метал всички апарати са дълбоки но нямат дискриминация.
Колега смени си апарата!
Да разбира ср ,като завъртиш потенциометрите на нула , дискриминацоя и режект , си на ал метал....можел да си го правиш как ти си искаш ....може да работи толкова , колкото терена и почеата ти пизволява , стига да си грамотем ,как да го настройш....а режектора позволява да бръкнеш малко по на дълбоко , да речем от една станимирка.....Аз лично съм ги тествал и мога да твърдя , че е така....е това му е дяволийката на уреда, не в нищо извънземно...
Колега stoianov благодаря ти за отговора! (За другите апарати съм сигурен). Да добавя от бирена капачка, подкова и каквото ще да е желязо е църно. Предполагам, че и твоя апарат работи под 5kH (за изненада на всички, чува и най-дребните неща)! Успех

Неактивен bassilisk

• Напреднал потребител
  • Публикации: 231
« Отговор #32 -: Януари 20, 2019, 10:28:18 pm »
Колеги нищо лично ама ми се струва че малко от масовите бг уреди бачкат като тази в клипа с номоушън.....

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #33 -: Януари 20, 2019, 10:44:34 pm »
Колеги нищо лично ама ми се струва че малко от масовите бг уреди бачкат като тази в клипа с номоушън.....
Ами да Като вземеш бандитос 2 и всочки гадулки са соумоушън система, нищо ново е това, новото е съвсем друго.

Неактивен bassilisk

• Напреднал потребител
  • Публикации: 231
« Отговор #34 -: Януари 20, 2019, 10:49:08 pm »
абе има нещо.което ми убягва бая гадулка съм потрошил

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #35 -: Януари 20, 2019, 10:49:50 pm »
Колега смени си апарата! Колега stoianov благодаря ти за отговора! (За другите апарати съм сигурен). Да добавя от бирена капачка, подкова и каквото ще да е желязо е църно. Предполагам, че и твоя апарат работи под 5kH (за изненада на всички, чува и най-дребните неща)! Успех
Не е колега 5.кх.а е 8кх.майсторът каза ,че го е бил оставол ,на 4,2 кх.но ,като са го тествали не им харесал , защото хващал външни паразитни сигнали , такива като на телефоните ...и го е променил на 8кх и нещо, не запимнох точно колко.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
« Отговор #36 -: Януари 21, 2019, 08:24:21 pm »
Човека вече май не прави апарати, така че може да приключим спора, а нещата са му доста ясни поне от разговора който проведох с него.
Не мисля ,че се е отказал , но просто не иска да го поема , като ангажимемт...това си му е хоби на човека и пак ще прави , но не каквото ние му кажем а каквото той си реши , пак казвам ,човекът го прави ,за удоволствие а не за пари и ,че му трябва на някой.удоволствието е на първо място , нищо друго.
Колеги, не спорете! И двамата сте прави! Идеята да се направи този апарат беше моя (за да го има апарата) и я предложих на майстора да го направи. Колега stoianov преди 20г. нямаше телефони... И сега апарата не се влияе от тях! (Влияят му модерните апарати - тези които не знаят на каква честота работят)! Успех с новата придобивка!

Неактивен Petronii

• Ветеран
  • Публикации: 623
« Отговор #37 -: Януари 21, 2019, 09:26:30 pm »
Процесора е whites,а честотата е ниска за да се влияе по-малко от почвата.Трудно се постига резонанс при ниска честота(нещо такова споменаха от Благоевград)Еднотонална дискриминация.Много спокоен праг и при издута машина.Евала на майсторО-дълбочак и спокоен монетар.Павета и руда не съм тествал,а само керамика каквато имаше под ръка-чува всичко.В друг форум четох,че местните не работели много с тези апарати.Но факт е ,че няма уреди втора употреба.Никой не предлага.

Така е колега, местните не наботят, защото апаратите не са нищо особено, как да има за продажба, след като не са продадени кой знае колко много, а и тези, които купуват евтин апарат са обикновенно аджамии и после захвърлят всичко.
Дълго време бях по този район, една не съм видял в търсач, майстора не го познавам лично, но от приятел, който прави апарати ми е споменавал, че разбира на базово ниво, няма въображение, а и слабост са му изработката на антените, това е което се говореше за него. Иначе там има и друг  майстор, може би вече и няма други, прави уникати, ама не е в промишлени бройки и все има нещо ново, наистина го прави за спорта, виждал съм някой тестове, където направо не е за вярване.
Няма да се очудя, ако скоро не видя коментираната машина скоро в олх-а.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
« Отговор #38 -: Януари 22, 2019, 08:58:22 pm »
Така е колега, местните не наботят, защото апаратите не са нищо особено, как да има за продажба, след като не са продадени кой знае колко много, а и тези, които купуват евтин апарат са обикновенно аджамии и после захвърлят всичко.
Дълго време бях по този район, една не съм видял в търсач, майстора не го познавам лично, но от приятел, който прави апарати ми е споменавал, че разбира на базово ниво, няма въображение, а и слабост са му изработката на антените, това е което се говореше за него. Иначе там има и друг  майстор, може би вече и няма други, прави уникати, ама не е в промишлени бройки и все има нещо ново, наистина го прави за спорта, виждал съм някой тестове, където направо не е за вярване.
Няма да се очудя, ако скоро не видя коментираната машина скоро в олх-а.
Колега няма начин някой да е работил с такъв апарат в този регион! Ако апарата е направен както трябва едва ли ще го видиш в олх-а! (Колегата stoianov искаше да ви покаже нещо което не сте виждали - сигурен съм в това - защото сам той не вярваше, че има по-дълбок апарат от станимирките и може да хване наход динар на 30см.). (Този апарат не е за всеки и за това може да не се харесва на всички)!

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #39 -: Януари 22, 2019, 09:45:08 pm »
Абсолютно точно казано колега...Аз бях решил да преключвам с коментарите и публичните публикаций ....Някой ако наистина го интересува нека пише по натам може да имам още инфо и някой клип на машината с моят начин на работа...Успех на всички колеги и много цветни и интересни сигнали....

Неактивен denzel

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 85
  • Моля колегите за съдействие.
« Отговор #40 -: Януари 22, 2019, 10:35:23 pm »
Поръчвам дайте телефон макар,че не видяхме как се грундира апарата.

Неактивен odins-

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
  • Публикации: 222
  • xp deus,mikron 110
« Отговор #41 -: Януари 23, 2019, 10:07:21 am »
Няма как да си поръчаш,на дадения телефон беше ми обяснено че майстора бил почти 70 годишен,и правил чат пат по някоя машинка като хоби.

Неактивен denzel

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 85
  • Моля колегите за съдействие.
« Отговор #42 -: Януари 23, 2019, 05:52:25 pm »
Щом е тъй защо си чешем езиците тогава,или да сме в ефира или за едното Его........

Неактивен rublata

• Старши потребител
  • Публикации: 300
  • ПАРИТЕ ОБИЧАТ ТИШИНАТА..
« Отговор #43 -: Януари 23, 2019, 06:28:03 pm »
Нема такова животно ,което да разбие законите на физиката и да пребори екипи инженери на Minelab,....

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 601
  • миндил и железарка
« Отговор #44 -: Януари 23, 2019, 11:52:23 pm »
Нема такова животно ,което да разбие законите на физиката и да пребори екипи инженери на Minelab,....
Точно така Рубла, майстора като ме пита на колко см. била хващала моята машина монета от 20ст и като му казах че мога да ги чуя на 35см, той ми вика ами за какво ми се обаждаш, аз не мога да ти направя такава машина, бачкай си с твоята.

click tracking

---