Автор Тема: Здравейте , моля за мнение за метал детектор . Помощ за абсолютно начинаещ  (Прочетена 1674 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен s_toshkov

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте , нядявам се скоро да мога да се обърна към всички вас с "колеги "

Доста почетох из форума , но намирам протеворечива и остаряля информация имам няколко въпроса

1. След закупуването на метал детектор какво следва  да направя и къде да го регистрирам ?Какво представлява самата регистрация ? Ако не е чисто нов а е втора употреба проблем ли е ? Възможно ли е предходния собственик да го е регитрирал и аз да нямам паво ?

2,Какво ви е професионалното мениние за тази комбинация (подходяща ли е за абсолщтно начинаещ като мен ) :
Металдетектор XP ADVENTIS 2 + ПИНПОЙНТЕР GOLD HUNTER+ СОНДА ДД УЛТИМАТ 33+ XP слушалки и др.Апарата е перфектен с две сонди. Оставаща гаранция. Пинпойнтера е направо нов. Оригинални слушалки с жак и настройка сила на звука. Акомулаторни батерии с зарядно. Предпазен калъф за електрониката. Протектори на сондите. Докуминти и кутии пълен набор. Може с калъфа да се носи и на колан. Раница маркова в която се побира металдетектора. получавате всичко.

За всичко описано , добре ли е цена 750 лв ?

За уточнение : никога до сега дори не съм държал в ръцете си металдетектор , но имам огромно желание да се занимавам с това

Благодаря,

Неактивен неделя

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 4
Ракиено време е!Ще изчакаш,ще ти отговорят!

Неактивен vanbg

• Старши потребител
  • Публикации: 294
    • XPDeusFisherF75LtdF19LtdNexusMPNoktaImpMinEquinox MakroMultKr
Имаш съобщение , звънни защото има много за писане а ме мързи.
Да запазим историята си.

Неактивен nikola.zhelev

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 104
    • AKA INTRONIK МОХАРЕМ
колега s tochkov преди 5 6 години адвентиса го купих чисто нов и след 3 месеца долу горе го продадох щи кажа що излизаш днес да търкаш с зор 2 пари хваща и то по едри дребните ги подминава като бърз влак апарата е на ниска честота мисля че 4,6 херца беше затова дребното го пропуска виш някоя маска 4етворка е 100 пъти пи добре не те ангажирам с мнението си успех.

Неактивен odins-

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
  • Публикации: 185
  • xp deus,mikron 110
Стар модел металдетектор,доста бавен,за тези пари ще си намериш втора употреба доста по класни машини.

Неактивен niki3

• Старши потребител
  • Публикации: 283
    • White's Spectra V3
https://m.bazar.bg/obiava-22233449/metaldetektor е това със сигурност си заслужава.Остави тия маски
Който търси може и да намери!Който не търси нема как да намери

Неактивен jemil

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 42
    • АКА Сорекс Про
Купувай Сорекса

Неактивен vanbg

• Старши потребител
Купувай Сорекса

Сорекса ще му е труден за първи детектор.
Да запазим историята си.

Неактивен niki3

• Старши потребител
    • White's Spectra V3
Ще се научи!Дори и на фабрични настройки да работи си заслужава.

Неактивен vanbg

• Старши потребител
Ако го научи поне после няма да има проблеми да работи с какъвто и да е детектор.
Да запазим историята си.

Неактивен jemil

• Редовен потребител
  • **
    • АКА Сорекс Про
Не е труден   даже е много сгоден и за работа и за настройки.   Ако има завършено трето отделение да не го купува

Неактивен nikola.zhelev

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 104
    • AKA INTRONIK МОХАРЕМ
за първи детектор сорекса ши му е труден а на фабрични настройки сорекса ши е плитък като за първи детектор някои по прост, а маската като за първи детектор е екстра вади дребно вади и едро.

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 111
Ракиено време е!Ще изчакаш,ще ти отговорят!
През това време на годината се подготвят нивите за сеитба (за други жътва), извинявам се за отклонението. След като не си споменал в кой район на България ще търсиш и какво и с какви пари разполагаш за апарат (предполагам не много). Вземи си апарат който може да работи почти навсякъде (имат недостатъци които не са чак от толкова голямо значение) - Enigma, Миладинка, Wave, Мохаремка (не се искат много знания за да търсиш с тях). Като за начало това е моята препоръка. Успех!

Неактивен niki3

• Старши потребител
    • White's Spectra V3
Имал съм Маска 3+ за един от първите ми беше.Виждал съм и другите.Не е толкова лош но вече такъв не вярвам да си взема.Имал съм и Сорекса и Сигнум и Мохаремка!Е тех мога да си ги купим някога отново.Може да си направиш заключение.

Неактивен jemil

• Редовен потребител
  • **
    • АКА Сорекс Про
Това не купувай ! Земи са апарат с " Телевизор" има някъде по продавалниците Фишер 75, гледах и  един Текнетикс
около 1000 лв  или Сорекса  а такива миладинки мохаремки и други  ––не !

click tracking

---