Автор Тема: Търговийка!!!  (Прочетена 2809 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BRANDIMI

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 44
Търговийка!!!
« -: Май 22, 2018, 07:41:41 pm »
И какво се случи, драги приятели и колеги? Този форум се обърна на бит пазар. Продавам, купувам, продавам купувам ...
Нещо интересно и полезно което е и предназначението на форума?

Неактивен markantony

• Напреднал потребител
  • Публикации: 197
Re: Търговийка!!!
« Отговор #1 -: Май 22, 2018, 08:03:27 pm »
Ми това е част от нещата , случващи се тука , хайде , сега е момента да предложиш нещо "полезно"...

Неактивен BRANDIMI

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 44
« Отговор #2 -: Май 22, 2018, 08:17:25 pm »
Например, масово почистване на Виташа от бирени кабачки и фолио ...

Неактивен markantony

• Напреднал потребител
« Отговор #3 -: Май 22, 2018, 08:20:24 pm »
Цитат на: BRANDIMI link=topic=5318.msg60857#msg60857 date=1527009445Например, масово почистване на Виташа от бирени кабачки и фолио ...[/quote
От ВитОша  съм доста далеч, ама ако това е проблема ...ша почистваме...то май само това ни остана...дет се вика...

Неактивен markantony

• Напреднал потребител
« Отговор #4 -: Май 22, 2018, 08:57:05 pm »
Нас от "провинцията" , само за почистването ли ша на търсите???? И ний мОйм да пиЙм...

Неактивен Petronii

• Ветеран
  • Публикации: 609
    • Made in в гараж !
« Отговор #5 -: Май 22, 2018, 10:30:46 pm »

Колега, бъркаш ни с фирма " Чистота " , защо трябва да вършим подобна дейност ?
Търговийката си е дейност от появата на човека и не виждам нищо лошо в това, този форум, а пък и всички други, не са ограничени в определена тематика, всеки си преценява в каква тема и как да се включи, свободна воля и няма място за претенциозност от определени субекти.

Неактивен markantony

• Напреднал потребител
« Отговор #6 -: Май 22, 2018, 10:53:34 pm »
Колега Petronii ,  предизвикателствата в днешно време са наистина ...бол...дет се вика...ма явно "Сичко  , опира и до политиката"...де да знам??? ...не и е мястото на темата тук , (а ма .."къде съм аз ...къде сте вий", дет се вика...).....(модераторите , имам в предвид)...

Неактивен imperio

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 2682
    • Mikron NRG 150, AKA Sorex Pro
    • Форум на Империо за металдетектинг и металотърсачи
« Отговор #7 -: Май 23, 2018, 12:44:55 am »

Като нагазиш в национален парк да търсиш капачки с металотърсач,  после да не плачеш че полицията проявява своеволия.
Форумът е създаден с цел взаимопомощ, а не с цел взаимно плюене.

Неактивен geodezist

• Старши потребител
  • Публикации: 272
    • minelab e-trac,eurotek pro
« Отговор #8 -: Май 23, 2018, 08:58:24 am »
Колега предпочитам две думи на място отколкото ферман с простотии. Всеки си харесва даден форум а и какво и има на терговииката нека продават хората.Мен ми става много хубаво като не задават въпроси вече хората значи знаят всичко.
« Последна редакция: Май 23, 2018, 09:02:35 am от geodezist »

Неактивен бушон

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 473
« Отговор #9 -: Май 24, 2018, 11:07:59 pm »
Този форум се обърна на бит пазар
Амиии..., не думай, звъни на 112 и викай патрулката да разхвърля сергията.
Или вземи, че напиши нещо интересно и полезно за форума. Ако всички чакат някой да им сервира нещо интересно и само да си цъкат и да се кефят, то тая работа не става. Ясно е, че активните потребители на форума са малцина, но е неприемливо един редови консуматор да има някакви претенции, че му е скучно.

Неактивен s_gaitandjiev

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 66
« Отговор #10 -: Май 25, 2018, 08:02:45 pm »
Според мен би било яко колегите да споделят снимки на намереното и прочие защото наистина форума се е превърнал в ОЛХ за металдетектори. Примерно аз съм си фен да търся реликви от войните но подраздела за По война е мъртвило и като кача сам си говоря направо :D. Въпреки че като имам нужда от помощ за идентификация колегите са доста отзивчиви и запознати с темата за което съм искрено благодарен.

Неактивен imperio

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 2682
    • Mikron NRG 150, AKA Sorex Pro
    • Форум на Империо за металдетектинг и металотърсачи
« Отговор #11 -: Май 27, 2018, 02:33:42 pm »
Форумът не е вестник че всеки ден да се очаква нещо ново, той е създаден като безплатен ресурс поддържан с доброволен труд и собствени средства, като платформа за общуване на хора със сходни интереси. И  предлагайки съвсем не лоши условия за търговия на металотърсачи от собствениците им съдейки по процента успешни сделки, така че проблем няма  :) Между другото трябва да се има предвид че в течение на годините тук се натрупа куп полезна и добре систематизирана информация която е актуална до ден днешен, и много хора намират отговори на въпросите си без допълнително разпитване. В това отношение никоя социална мрежа все още не ни е конкурент, а смея да твърдя и другите форуми със сходна тематика.
Форумът е създаден с цел взаимопомощ, а не с цел взаимно плюене.

Неактивен markantony

• Напреднал потребител
« Отговор #12 -: Май 27, 2018, 03:18:08 pm »
Напълно си прав..Има "един бюлюк"теми у форума ..Тъй , че за таквиз кат нас , се ша са намери по нещо у него .. Щот нас са поставили ....дет се вика -почти на ръба...а си стъпал накриво , а си се издънил. ...особено пък в ерата на  "мобилните телефони на демокрацията"...Аз например , рядкото пъти като излезна  с апарата , търся  само петали  , не знам за другите.

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 119
    • Дълбочинна бангия,монетар"Пират"
« Отговор #13 -: Май 27, 2018, 09:57:37 pm »
И какво се случи, драги приятели и колеги? Този форум се обърна на бит пазар. Продавам, купувам, продавам купувам ...
Нещо интересно и полезно което е и предназначението на форума?

Както е тръгнало ,може би,не е много далече времето,когато болшинството търсачи ще станат доброволни продавачи на любимата си техника:
Колкото по-рано,толкова по-сигурно.Докато има купувачи…

Неактивен shogun

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 55
    • Tesoro Tejon , Euro Ace
« Отговор #14 -: Май 27, 2018, 10:13:22 pm »
Както е тръгнало ,може би,не е много далече времето,когато болшинството търсачи ще станат доброволни продавачи на любимата си техника:
Колкото по-рано,толкова по-сигурно.Докато има купувачи…

Е,добре де,не може ли да си ги съхраним като сувенири/машинките де.../
Обичай всички,доверявай се на малцина,не навреждай никому.

click tracking

---