Автор Тема: Golden Mask Deep Hunter - продава  (Прочетена 1110 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eSc4p3

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 119
Golden Mask Deep Hunter - продава
« -: Март 17, 2018, 04:30:49 pm »
Апарата е в много добро състояние , без следи от употреба , продава се това , което се вижда - без зарядно и сонда ... за повече информация по телефона ... цена няма да обявявам , тъй като не искам да чета умни коментари , а ще оставя ако има мераклии да предложат те ... 0887663314 / Плевен

p.s.Както знаете , но да припомня - не използвам такъв вид техника !

Неактивен eSc4p3

• Редовен потребител
  • **
Re: Golden Mask Deep Hunter - продава
« Отговор #1 -: Април 19, 2018, 07:44:53 am »
350лв

Неактивен eSc4p3

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #2 -: Април 19, 2018, 10:42:56 pm »
Само да поясня че 80% от обявената цена надолу няма как да приема , и колеги в трудно финансово положения може да не ми предлагат 100-120 лева , защото е смешно и не ми се четат глупости, ако ще е такава сметката , ще го подаря на приятел или ще го изхърля

Неактивен eSc4p3

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #3 -: Май 09, 2018, 07:50:19 pm »
Крайно 300 лв

Неактивен lomidol

• Старши потребител
  • Публикации: 269
    • Чакам AKA INTRONIK
« Отговор #4 -: Май 09, 2018, 10:38:49 pm »
Колега, предлагат ти ниска цена, влючително и аз, защото продаваш апарат, без нужната окомплектовка. Ок, ще я поръчаме от Владо и цената ще дойде на място. Ама какво и се е случило на предишната, като купя антените ще тръгне ли. Ти на лични ме нападна много агресивно че давам ниска цена, но има много подозрителни въпроси, а шарани се ловят в мътни води. Във форума си помагаме!

Неактивен eSc4p3

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #5 -: Май 15, 2018, 12:04:44 pm »
Апарата е продаден , колкото до цената , ако не ти удисва - не купуваш, до сега счупена техника не съм продавал , и няма да продам , или както в случая ще съобразя цената да е максимално ниска...няма ткъв пазарлък аз да искам 400 ти да ми предложиш 100 ... извинявай ако съм бил груб , но никога не съм имал за цел да излъжа някой само за да стисна парите и винаги е било от мен да мине... поздрави

click tracking

---