Автор Тема: Makro Racer 2  (Прочетена 18832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
  • Публикации: 190
Re: Makro Racer 2
« Отговор #45 -: Януари 03, 2019, 07:04:33 pm »
Колега, желязото си го дава желязо или въобще не го чува,числата спадат,с 4-5 надолу,но Макрото има нужната настройка.Другото което е,че имаш информация на екрана за почвата,за бг уредите дето пробиват ги знам,неща да ги коментирам
Благодаря!...

Абе пробиват ги и бг то ама ми беше писнало кат ги настроя да пробиват и после вадя и железата
Благодарение на тях колега, се вадеха и гърнета! Поздрави!

Неактивен ванко

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 282
« Отговор #46 -: Януари 03, 2019, 07:27:07 pm »
да ама навремето монетите бяха на 1-2 см. и гърнетата 35,40см. Тракторите оряха на 20-25 см.

Неактивен VOXYX

• Напреднал потребител
  • Публикации: 190
« Отговор #47 -: Януари 03, 2019, 08:27:15 pm »
да ама навремето монетите бяха на 1-2 см. и гърнетата 35,40см. Тракторите оряха на 20-25 см.
Така е. И все още е така (за местата които не се знаят и нямат насип от горе)...

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 69
« Отговор #48 -: Февруари 04, 2019, 12:24:21 pm »
Здравейте колеги! Чудя се кой да избера Фишер ф75 или Макро Рейсер2 ? От южното черноморие съм ,,Странджа,, доста проклета почва.

Неактивен Ne6o

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 118
« Отговор #49 -: Февруари 04, 2019, 01:00:46 pm »
Нито единия.

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 69
« Отговор #50 -: Февруари 04, 2019, 05:47:02 pm »

Нито единия.
И все пак? Или  друг в този ценови клас? По добре на лични извинявам се за спама.
« Последна редакция: Февруари 04, 2019, 05:59:43 pm от traper2504 »

Неактивен droww

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #51 -: Април 03, 2019, 12:30:21 pm »
Здравейте колеги! Моя макро рейсър 2 от скоро започна да не работи както трябва. Имам много часове с него и усещам промяна, но не мога да се обоснова точно! Първо много по нестабилна е от преди, сякаш има много EMI смущения и трябва да вдигна ID филтъра на 9 - 10 за да ги изгася. Постоянно се чуват фалшиви сигнали и е неспокойна. Имам съмнения, че и дискриминацията не е наред. Когато намеря нещо малко което е отгоре на почвата и размахам над него сондата машинката не може  да даде хубав и точен висок тон, а съмнителен с пукания. Често сменям сондите и се съмнявам, че нещо в буксата не е наред. По време на работа като я побутна леко и започва да се смущава машинката. Имах подобен проблем на Маска 5 преди време и се оказа, че не съм затегнал хубаво буксата. Някой имал ли е подобен проблем и трябва ли да я пращам на майстор? Много ми харесва машината и не я сменям за нищо!!!
Забрави да добавя, че работя само на 2 тона, 69 чувствителност, 3 ID всичко друго по подразбиране.. А откогато стана така не мога да сваля ID филтъра под 7-8...
« Последна редакция: Април 03, 2019, 12:34:10 pm от droww »
Злото е като водата – живее в низки хора.

Неактивен laki

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 657
« Отговор #52 -: Април 03, 2019, 04:58:09 pm »
Пробвай с друга антена.

Неактивен droww

• Нов потребител
  • *
« Отговор #53 -: Април 03, 2019, 07:29:47 pm »
Пробвай с друга антена.
Здравей! Имам и двете оригинални за Рейсър 2, и с двете прави така.  :(

Неактивен koko5819

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 34
« Отговор #54 -: Април 04, 2019, 11:45:44 am »
Колега здравей.Ако апаратчето е гаранционно най добре е да го обслужат от фирмата която го е продала иначе ще загубиш гаранцията и ще трябва да плащаш ремонта.

Неактивен rublata

• Старши потребител
  • Публикации: 260
  • ПАРИТЕ ОБИЧАТ ТИШИНАТА..
« Отговор #55 -: Април 04, 2019, 02:04:15 pm »
няма начин да не е в гаранция,гаранцията е две години,апаратите се продават от толкова време....освен да няма документи за апарата и да търси частен майстор

Неактивен droww

• Нов потребител
  • *
« Отговор #56 -: Април 04, 2019, 02:35:13 pm »
Здравейте! Днес се разрових и намерих фактурата. Да, в гаранция е. Говорих с човек от фирмата и ми беше обяснено, че ако се грундира нормално, има въздушна дискриминация и пинпойнт (а тя си ги има), то едва ли не нямало смисъл да му я пращам, защото апарата "няма как да работи наполовина". Сигурен съм, че машината не е наред!! :(

Неактивен rublata

• Старши потребител
  • Публикации: 260
  • ПАРИТЕ ОБИЧАТ ТИШИНАТА..
« Отговор #57 -: Април 06, 2019, 11:32:43 pm »
направи клип и я пращай не губи време в размотавкис продавача.....

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1399
« Отговор #58 -: Април 07, 2019, 02:09:11 pm »
Ако наистина има проблем и продавачът ви отказва съдействие, спокойно може да напишете кой е , тук в тази тема и в тема "Некоректни продавачи". Както написа и колегата - направете и видеоклип и качете пак тук линк към него. Щом е такава ситуацията, просто няма какво да губите .
И ако може продавачът по точно да ви обясни какво значи терминът " въздушна дискриминация " .
И един съвет - такива проблеми - хем работи, хем не работи съм имал и аз с Tesoro Lobo  и Minelab Sovereign и се оказвало - захранване и калпави батерии, които индикират ,че са в ред, а правят проблеми. Помогнаха ми тогава - факторът, че познавах много добре терена и знанието и опитът за това как трябва да работи металдетекторът на него. Успех ! 

Неактивен KRIS

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #59 -: Май 07, 2019, 11:03:51 am »
Здравейте Колеги, коя сонда е за предпочитане за дълбочина SEF 38х30 или 40х33,5?

click tracking

---