Автор Тема: Makro Racer 2  (Прочетена 11606 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 567
  • миндил и железарка
Re: Makro Racer 2
« Отговор #30 -: Май 01, 2017, 10:29:21 pm »
Въздушно го лови на около 60см, махаш 30% затихване в почвата и получаваш приблизителната дълбочина.

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 941
    • Fisher Gold Bug+
« Отговор #31 -: Февруари 22, 2018, 04:28:02 pm »
Интересен въздушен тест на Makro Racer 2 при работа имитираща силно минерализран терен с 28 DD сонда БГ производство.

https://youtu.be/D2TKYv4aqew

На първо четене...повече от добро представяне !!!
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен ванко

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 256
    • XP GMAX2
« Отговор #32 -: Февруари 22, 2018, 05:58:57 pm »
теста е правен с доста горели медни монети,а сребърната е горял Сигизмунт,който в монента е 2,6гр.,

Неактивен droww

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 4
    • Makro Racer 2, GMask 5
« Отговор #33 -: Октомври 01, 2018, 05:30:38 pm »
А с каква сонда е колегата? Някой знае ли?
Злото е като водата – живее в низки хора.

Неактивен Filip ll

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #34 -: Октомври 01, 2018, 06:36:19 pm »
Кои е маистора на тази сонда .

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 111
« Отговор #35 -: Октомври 01, 2018, 08:01:22 pm »
Кои е маистора на тази сонда .
Майстора може да е само един (според мен е Краси), но най-точно може да каже Иван. Ванко постави монетата в центъра на камъка и я прекарай през средата на антената, тогава е интересно какъв е сигнала (за ВДИ няма да говорим). Поздрави!

Неактивен ванко

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
    • XP GMAX2
« Отговор #36 -: Октомври 04, 2018, 04:30:32 pm »
С тази антена е уникален детектор, всички други божествени скъпотий стават за полигон и реклама

Неактивен Mehmed Kurusiulejman

• Ветеран
  • Публикации: 586
« Отговор #37 -: Октомври 04, 2018, 09:01:52 pm »
Аз от скоро работя с макро рейсър 2, и мисля че е добра машина като за парите си даже и малко повече. Най много ми харесва бързината на режим 3tone съпоставима е с тази на деуса на рективити 5, но самия сигнал не е така размазан и накъсан като при деуса, а плътен и отсечен. Като дълбочина мисля че е добре за 14кхц машина, пробвах я на полигона ми и успя да хване всички цели, верно малко по зле от другите машини които съм пробвал, но трябва да отчетем че това е със стандартната сонда 11х7". Сега чакам да ми дойде Нел торнадото, и ако даде поне още 5-6см ще стане наистина сериозна машинка.
Едрите стотинки не ги чува много дълбоко, но това е нормално за тази честота, за сметка на това пък малки и средно големи ги хваща доста добре и в дълбочина.
Като недостатък мога да отбележа това че EMI смущенията и земята се гасят с ID филтъра който трябватрябва да е поне на две за да се работи нормално, не знам защо е направено така, но те задължава да си винаги в дискриминация макар и минимална.
ориентировъчни дълбочини в долу горе лека почва(45-48 земя): 2ст 1974 - 27см, 20ст сегашни - 29см, 10леи към 35мм - 39см с ожелезяване на сигнала, 3,5гр бяла паричка - 30см на ръба на детекция.
Надявам се да съм бил полезен.
Пробвал ли си дълбочинната сонда 40 Х 33,5 см. ?! Аз купих апарата с базовата сонда и сефката 38см... Но нямам удоволствието да си ги пробвам . Само веднъж в двора на село , но там си ходя два-три пъти в годината. Извадих две капачки от буркан и розетка за комин (поцинкована) , на желязо не съм копал. Така и си седи в кашона , Макро Рейсъра ... Но се чудя , дали да си купя голямата сонда , която предлагат дистрибуторите , или да си поръчам "НЕЛ торнадо ?!... Гледам в ОЛХ се продаваше сондата 40 х 33,5 на приемлива цена , не знам защо !... Може и да не са успели да я подкарат , знам ли?!... Нямам много време за хобито , но все пак ме интересуват подробностите около Макро Рейсър 2 !...

Неактивен ванко

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
    • XP GMAX2
« Отговор #38 -: Октомври 05, 2018, 02:34:35 am »
С оригиналните много ожелезява,със Сефката също,работя само на тритоналната,със правената антена

Неактивен nnasskoo

• Тестова група
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 370
  • Fortuna M,RADKA PIRATKA
« Отговор #39 -: Октомври 05, 2018, 07:55:40 am »
Гледам в ОЛХ се продаваше сондата 40 х 33,5 на приемлива цена , не знам защо !... Може и да не са успели да я подкарат , знам ли?!...
Откраднаха му Макрото и затова я продаваше.

click tracking

---