Автор Тема: тарсиа безжични слушалки  (Прочетена 3403 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gogosto

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 39
    • Правена бангия, АКА сорекс про
Re: тарсиа безжични слушалки
« Отговор #15 -: Декември 28, 2017, 08:42:19 pm »
Никога не съм ползвал слушалки и затова все ми се струва, че с шлемофони може някоя мечка да ме изяде без да разбера. От тази гледна точка харесвах тапите. Коментарите по руските форуми са , че дори блутут 4.2 има в некои моменти доста закъснение така, че трябва да се приеме малък комромис явно.

Неактивен BRANDIMI

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 32
« Отговор #16 -: Февруари 11, 2018, 11:31:04 pm »
Здравейте колега. Мисля, че Z-LINK на Garrett е добро решение. Предвател и приемник или предавател и слушалки. В Щатите цената на втория е 161 долара и е много добра. Ако някой има приятели които се прибират и няма да им натежи, препоръчвам го! Аз обаче направих нещо друго. Имамх слушалки на KOSS, модел 30, които са създадени специално за металдетектинг и са със 100 ОМА съпротивление. Та така: купих си Z-LINK предавател с приемник, отидох при приятел, който е на ти с техника и електроника и отрязахме кабела на слушалките на около педя от входа на кабела и монтирахме жака. Прдаватела се закача на стика, а приемника отгоре на слушалките и се жключва жака. Перфектно! Получи се побългарен вариант, но много удобен. Не висят никакви кабели по теб.
Цялата тази галимация ми се наложи, защото ползвам Garrett AT GOLD, а той, както знаете е много креслив и без слушалки те чуват през девет планини в десета. Приемника си има опция за намаляване и увеличаване на звука. Малко да позасъхне и отивам да мусе изкефя.
Блутут връзката не става. Бави сигнала, а и слушалките трябва да са за металдетектинг. Хубавото на тази система е, че батериите държат около 30 часа. Утре може да кача снимки, да се види как се е получило.

Неактивен vladorado

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 89
    • Minelab CTX 3030
« Отговор #17 -: Февруари 12, 2018, 01:32:30 pm »
Аз накупих 8 вида слушалки и единствените които използвам в момента са тези тапи с гъвкава тел да се закрепят за ушите.

https://www.ebay.co.uk/itm/senzer-se610-sport-earphones-noise-isolating-earbuds-in-ear-headphones-with/253274607569?hash=item3af857cfd1

От другите слушалки с наушници ушите ме заболяват след 30 минути и трябва да ги покривам с шапка под слушалките. Качеството на звука на тези тапи е превъзходно. Купих си два чисто нови комплекта от тях резерва за в бъдеще ако се окажат чупливи. Засега работят безотказно.
Включвам ги с адапторна 6мм букса към дистанционното на CTX-а WM-10 което си го нося във вътрешния жоб. Върху тези слушалки си нося всякакви шапки и качулки без проблем.
Който търси - намира, и после пак търси. Що е то?

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 546
  • миндил и железарка
« Отговор #18 -: Февруари 12, 2018, 03:00:14 pm »
Ползването на слушалки тип тапи в комбинация с детектор с по високи честоти на звука е пагубно за слуха, това естествено се разбира след време.

Неактивен vladorado

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 89
    • Minelab CTX 3030
« Отговор #19 -: Февруари 12, 2018, 04:45:23 pm »
На CTX-а силата на звука и височината на тона могат да се регулират. Мога да използвам по-ниски килохерцове на звуковите банки, аз и без това обичам повече да ми мучи отколкото да квичи.   ;D
Който търси - намира, и после пак търси. Що е то?

Неактивен boss_72

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 54
    • АКА СИГНУМ МФД
« Отговор #20 -: Февруари 13, 2018, 06:57:02 am »
Колега ползва същите от снимката и е страшно доволен. Никакво забавяне на сигнала не са имали.

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 546
  • миндил и железарка
« Отговор #21 -: Февруари 13, 2018, 08:51:03 am »
Да и аз ползвах такива, после взех по големите, и двата модела нямат забавяне, но са скъпички.

click tracking

---