Автор Тема: Тестове на АКА Интроник  (Прочетена 33123 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 100
Re: Тестове на АКА Интроник
« Отговор #195 -: Септември 12, 2018, 10:42:26 pm »
https://youtu.be/yNnx7cTjW0E
https://youtu.be/W43cttASqUc
Ей, няма угодия. То и тока никой не го е виждал, но съществува!
Това не е мой проект и не съм аз разработчик, за да го "пускам по бързо". Хората са решили да споделят какво правят и докъде са стигнали и това е тяхно решение, не мое. Има колеги, на които е интерена темата и затова задават въпроси, на които е нормално да отговоря (ако знам отговорите).
АКА са решили да го пуснат когато е на 100%  всичко готово, така, че да не се се налагат безброй ъпдейти и версии, както се случва с други големи марки напоследък. Затова има толкова бавене.
Аз също имам нови проекти по които съм стигнал до някъде но ще ги обявявам и демонстрирам, когато са напълно готови. Всеки производител сам решава какво да обяви и какво не.
Всички претенции тук: aka_md@mail.ru
Аз също чакам, както всички, а който се дразни или не му е интересно, просто да подминава темата...
Колеги играете ли шах? Все ще се намери някой да ме бие (компютъра не можеш да го излъжеш)! Хайде да не оплакваме нероден Петко!

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 993
    • NRG-150
« Отговор #196 -: Септември 12, 2018, 11:14:28 pm »
Нищо не схванах от тоя пост, какъв шах, какъв Петко?
И каква връзка имат старите клипове с написаното? С какво не си съгласен?

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #197 -: Септември 12, 2018, 11:40:51 pm »
Нищо не схванах от тоя пост, какъв шах, какъв Петко?
И каква връзка имат старите клипове с написаното? С какво не си съгласен?
Здравей! Темата е от 2015, сега сме 2018, ако не се лъжа това са 3 години (и темата е твоя). Шахът е измислен когато дори и ние не сме били родени! А за Петко (това е Интроника). Успех!

Неактивен nikola.zhelev

• Редовен потребител
  • **
    • AKA INTRONIK МОХАРЕМ
« Отговор #198 -: Септември 13, 2018, 12:17:38 am »
рано или късно ще го пуснат наи вероятно има още нещо за доизкусуряване най вероятно това е причината.

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #199 -: Септември 13, 2018, 12:33:03 am »
Дано всички играят шах! Успех!

Извинявам се за спама.

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
    • NRG-150
« Отговор #200 -: Септември 13, 2018, 11:42:36 am »
Ако искаш да видиш и тестваш Интроник, имам тук при мен един прототип, заповядай. "Роден" е отдавна и вече много хора са го виждали, тествали и оценили...  На събора също беше, който дойде го видя.
Работи перфектно, в момента се оформя менюто да е "user friendly", затова още не е на пазара.
Всичко друго наистина е спам и затова писах - който не му е интересна темата, да я подминава.

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #201 -: Септември 14, 2018, 09:09:02 pm »
Благодаря ти за предложението, няма нищо по - хубаво от това: след като е завършен (готов напълно)! А за да мога да оценя един апарат, ще ми трябва доста време (както на всеки търсач)! Поздрави!

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
    • NRG-150
« Отговор #202 -: Септември 14, 2018, 09:56:25 pm »
Абсолютно вярно - за да опознае добре и да оцени един детектор, човек трябва да навърти доста време с него. От един - два теста може да се добие само бегла представа за какво става дума. Но понякога и тя е достатъчна за повечето хора, за да решат дали този детектор им е интересен.
Сигурен съм, че като е напълно готов, ще има тестови бройки и за тук, поне няколко. Точно както дадоха Сигнуми и Сорекси за тестове, когато се появиха тук за първи път през 2012-та.
Доколото разбрах от АКА, сега през Септември планират да дадат няколко бр. в Русия за тестове и мнения. За нас вероятно ще са след Нова Година.

Неактивен nikola.zhelev

• Редовен потребител
  • **
    • AKA INTRONIK МОХАРЕМ
« Отговор #203 -: Септември 15, 2018, 11:40:31 am »
Стефчо правели ли сте тест на интроника да му се сложи на 80 см.до метър дълбочина в страничен джоб   ръждясало желязо да речем връх от лемеж или нещо подобно, дали ще го даде черно или ши го свири цвят ши ми е много интересно да вида такъв тест поздрави.

Неактивен handcream

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #204 -: Септември 15, 2018, 04:29:57 pm »
Ти сериозно ли? Може би имаше предвид 8 сантиметра!
И да попитам аз, след многото лъжи които казахте, много пъти лъгахте че ще излиза на пазара през пролетта, после стана през лятото, есента, зимата, пролетта, лятото..... Сега пак дойде есента, какво става? Пак ли ще лъжем? То не бяха тестване на софтуера, после и лични проблеми, след това какво беше, взех да ги забравям вече.
Вече започнах да се убеждавам че, всичко около този апарат е лъжа! Нещо като БАТМАН или СПАЙДЕР МЕН и тк. нт.
Поздрави!

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
  • Публикации: 351
« Отговор #205 -: Септември 15, 2018, 04:51:18 pm »
Колеги не се ли осъзнах те... Всичко е търговия и въпрос на лични интерес....

Неактивен handcream

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #206 -: Септември 15, 2018, 05:07:04 pm »
XP DEUS ще произведем нови сонди, БАМ след два меца ги има на пазара! Menilab ще пускаме нов апарат на пазара, Бам след три месеца Equinox, други примери да давам ли??????
Еми хората взеха да го взимат на, как да се изкажа, не знам, ама кажете нещо сериозно или поне не лъжете хората.
Не звучи сериозно да показвате тестове със апарат, който уж е велик и да казвате хареса ли ви, ами харесва ни амаааа.... Няма го, харесва ли ви, ами не знам- ама, ами, еми...
Нещо тук не ми се струва сериозно цялата работа около този апарат? Съществува ли изобщо?
Мога да задам още хиляди въпроси, но не виждам смисъл!
Хубав ден!
П.П.
Предлагам на Администратора да създаде раздел "Мистика", и да премести темата там. И това е съвсем сериозно.
« Последна редакция: Септември 15, 2018, 05:13:09 pm от handcream »

Неактивен Лефтер

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 93
« Отговор #207 -: Септември 15, 2018, 05:22:28 pm »
Ака Интроник го има произведен,не знам обаче колко бройки.Видях го на Атия да правят тестове на място.
Забравих да кажа на Стефан да го поразходим на плажа,средно оруден,да видим как работи,на ход,в движение.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
  • Публикации: 351
« Отговор #208 -: Септември 15, 2018, 05:31:58 pm »
Как беше едно време преди 20...25год.Апарати може да се каже, че бяха кът.... Майсторите ако и поръчаш да ти направят машина, ще се гуцат месеци докато я завършат.... И капаро искат и то едни цени бяха.... Цяла година да събираш от заплатата мъчно ще ги събереш.... Миладин правеше на времето едни монтански гадулки, за по 1200лв.Това си бяха много пари..... Ама се харчеха... И ловеха до към то 20 Тина см. и си имаше сигнали и то доста интересни неща излизаха... А сега, какво стана.... Сигналите по свършиха и се разви една търговия на машини... модели разни и копуваме и продаваме защото машините не ставали. Глупости, колкото щеш. Амо, че то до 30см.всичко почти се обра, какво очаквате извън земни машини ли.... Ами тази технология до толкова са и възможностите, ако ви каже някой еди си коя машина лови динар на 35...40см.със сигурност ви е метнал..Е сега се върти една голяма търговия на метал детектори, когато си няма сигнали и колегите се надяваме, че ще хванем кьоравото ама уви не се получава... Най голяма печалба се пада на производителите запомнете го колеги.

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #209 -: Септември 15, 2018, 09:25:14 pm »
Здравейте, технологията си я бива с изключения на някои неща които ги няма в досегашните апарати. (Имам БГ апарат правен преди повече от 30 години за който дълбочината и дискриминацията не е проблем също като при интрониката, но не става за минерализирана почва, за да може да работи на такава почва, трябва да го отворя и пренастроя). Вярвам че може да се направи такъв апарат без да се налага да се отваря и пренастройва, ако всичко се извършва софтуерно (рано или късно ще го има)! Що се отнася за хубави цветните сигнали, има ги на места дори и над 15см! Успех!

click tracking

---