Автор Тема: Тестове на АКА Интроник  (Прочетена 78908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 1086
Re: Тестове на АКА Интроник
« Отговор #15 -: Юни 12, 2017, 06:55:02 pm »
Какво му е на "чепиците и панталона" ?

Активен nikola.zhelev

• Напреднал потребител
  • Публикации: 179
« Отговор #16 -: Юни 13, 2017, 08:54:59 pm »
здр.Стефчо искам да попитам може ли интроника да засече на ход антична монета колкото 1 лев на 50см защото мисля да си взимам gpx ако интроника я засече монетата на тая дълбочина може да се замисля поздрави.

YONKO

• Гост
« Отговор #17 -: Юни 17, 2017, 09:16:57 pm »
Здравейте колеги. Нищо лично към никой.Ако на мястото на гърнето е желязо какъв ще е сигнала, иначе няма разлика от бабин скана.

Неактивен sisco1

• Производители
  • Редовен потребител
  • *
  • Публикации: 130
« Отговор #18 -: Юни 17, 2017, 10:16:34 pm »
Здравейте колеги. Нищо лично към никой.Ако на мястото на гърнето е желязо какъв ще е сигнала, иначе няма разлика от бабин скана.

;D YONKO  я разкажи за бабин скана ;D

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
« Отговор #19 -: Юни 17, 2017, 10:33:34 pm »
Сигнала е като от желязо. Има видео и с железа в земята. Едно от многото предимства на Интроника е правилната идентификация в земята.
Тази бабина скана, какво е това?

Неактивен sisco1

• Производители
  • Редовен потребител
  • *
  • Публикации: 130
« Отговор #20 -: Юни 17, 2017, 11:06:51 pm »
Сигнала е като от желязо. Има видео и с железа в земята. Едно от многото предимства на Интроника е правилната идентификация в земята.
Тази бабина скана, какво е това?

ще да е нещо с 3 или повече процесора ;D

Неактивен krasimir1971

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 97
« Отговор #21 -: Юни 17, 2017, 11:19:15 pm »
Koлега Йонко тая тема за бабин скана не ти ли умръзна не можеш да сравняваш гадулка с фабрична машина не разбра ли.

Неактивен geodezist

• Старши потребител
  • Публикации: 282
« Отговор #22 -: Юни 18, 2017, 08:14:12 am »
Йонко нали тестове щеше да правиш на бабин скан мастъра  :Pоще ги чакаме.Да не спамим темата за интроника ако наистина се получи това ще е наистина наи сериозния конкурент на експлорър серията.

Неактивен Ne6o

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 146
« Отговор #23 -: Юни 18, 2017, 11:06:15 am »
Много ме съмнява каквато и да е правена гъдулка да може да засече на ход такова гърне на 80см в земята. Ще повярвам само ако го видя на живо!

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 139
« Отговор #24 -: Юни 18, 2017, 02:01:10 pm »
Много ме съмнява каквато и да е правена гъдулка да може да засече на ход такова гърне на 80см в земята. Ще повярвам само ако го видя на живо!

НЕма да се случи,колега,нЕкой само се изсилва,ама-до тука...

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
« Отговор #25 -: Юни 18, 2017, 02:24:49 pm »
здр.Стефчо искам да попитам може ли интроника да засече на ход антична монета колкото 1 лев на 50см защото мисля да си взимам gpx ако интроника я засече монетата на тая дълбочина може да се замисля поздрави.
Антични монети колкото 1лв. нямаме никакви под ръка в момента и затова тестовете са с 1лв.
Последните дни сме постоянно в горите на тестове. Със стандартната антена 9,5" х12,5" 1лв. на 45см. в земята го засича с още около 5см. над земята. Това е максимума засега. Теста е на ход при абсолютно спокоен детектор без паразитни сигнали. С по-голяма антена дълбочините се увеличават. С 38см. антена лева го засича добре ако е на 50-52см. в земята, а с най-голямата 45см. антена стига до 60см, което е предел:  www.youtube.com/watch?v=Ent82R6W6qI&t=14s
С толкова голяма антена е много важно човек да няма нищо метално по себе си, защото засича даже шепа стотинки в джоба ако се движи близо до тялото.
« Последна редакция: Юни 18, 2017, 02:28:25 pm от Mikron »

YONKO

• Гост
« Отговор #26 -: Юни 18, 2017, 06:29:11 pm »
Здравейте колеги.Както казах нищо лично. Стефане радвам се че ти правилно си ме разбрал и ми отговори точно и вярно. Що се отнася до апарата бабин скан така го бяха нарекли други колеги от форума. Аз лично съм видял апарат който работи по същия начин и има същите възможности като този преди 2 години и не знам как се казва. До 20 см във нашата почва има перфекта дискриминация на дребни монети. Що се отнася за нашата почва каква е само майнлаб, елтрак се е справил на завинните 6 см на сабора всичко друго се сещай. Поздрави!

Неактивен lomidol

• Старши потребител
  • Публикации: 287
« Отговор #27 -: Юни 18, 2017, 10:49:00 pm »
Може ли някаква ориентировъчна цена за апарата?

Неактивен Mikron

• Производители
  • Ветеран
  • *
« Отговор #28 -: Юни 18, 2017, 11:01:40 pm »
Планират цената на Интроника за Европа и останалия свят да е към $2500-$2800, но съм ги навил специално за България, поне в началото да не е по висока от €1200, т.е почти на цената на Signum MFD.
Дано да си удържат обещанието  :-X

Активен nikola.zhelev

• Напреднал потребител
  • Публикации: 179
« Отговор #29 -: Юни 19, 2017, 03:54:10 pm »
Стефчо ти казваш че с елипсата 9.5 на12.5 сте постигнали дълбочина на левчето от 50см.а можели интроника със същите настроики да работи на ход да речем в средно замърсено и да хване лева на 50см. и друго да попитам каква беше тежеста на почвата където правихте теста, а междо другото левчето се засича много по лесно от една ант.монета със същия размер.

click tracking

---