Автор Тема: Сбирка на БГ Проспектор и Репата голд 19, 20 и 21-ри юни  (Прочетена 4786 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zanvan

• Напреднал потребител
  • Публикации: 227
    • gp 3500
Тия дни в района на източните Родопи се провежда и в момента се вихри събор на златотърсаческа тематика по инициатива на двата форума,, БГ Проспектор,, и,, Репата голд ,,.  нямаше начин да не го посетя  и специално за форума на Вальо да го отразя  :) 
страхотна обстановка , срахотни колеги  с някой се видях с др неможах с трети тепърва се запознах с др се познавах от по преди  (на повечето лопатите са от мен ДА ЗНАЕТЕ  :)) 
някои колеги твърдяха ,че работели ..обаче на мен ми се стори ,че се забавляват  ;)щото бира не-липсваше даже се лееше като водата в реката  :D
има кво да се види и понаучи страхотно е    ;)

с Ицо репата си полафихме малко по обстойно на тематика в , която аз и колегата сме определено боси ..
това е новото произведение на репата хареса ми ,че е компактно и се работи директно с лопата

това е Странжанско злато  много добре изглежда   :)

Неактивен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2184
    • Mikron NRG-150

Благодаря за отражението, лично съм запален много по тоя "спорт", но все не остава време да по спортувам :)
Това са те двата форума, които наистина се занимават с добив на злато и са на ясно с техниките.Уредите на Репата са на световно ниво. Много исках и аз да отида да видя новата Пума, ама...... Ако качиш и някое видео на работата на Пумата ще съм благодарен, пък ако е проблем недей, ще го видя в неговия форум :) .
Успех и приятно изкарване на всички златари.

Неактивен Санчо

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 122
    • Tesoro Cortes
Браво Занван /и моята лопата е от теб/ :))) еми ей такива работи пускайте,така и не намерих на този Репата в нета къде продава тия "джунджурии"   долната част можели да се използва и като улей само.И на един човек от софийските златари май беше /то и тук са се разделили на групички,не може да им схванеш цаката/,Бандит и неговите улей хвалят.Та имали някой безпристрастен в този форум да ме насочи за един улей да си взема.....или една Пума,че ми харесва маскировката :))) Горския пъдарин трудно ще ме локализира и Бушона ще спи спокойно тогава  :P

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 973
    • Fisher Gold Bug+
"ПУМА"-та изглежда мн добре направена като конструктивно решение и като знам кой е проектанта и конструкторът -със сигурност ще е максимално ефикасна при работа. Отделно този камо-цвят с който е боядисана и на мен лично мн ми харесва  :) Хубавото си е хубаво,това е !!!
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2184
    • Mikron NRG-150
Майстора на Пумата е Репата, един от най-вещите в занаята.

click tracking

---