Автор Тема: пулс индукция  (Прочетена 16355 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен yaponetsa

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 829
Re: пулс индукция
« Отговор #30 -: Октомври 01, 2016, 10:58:28 pm »
Като не знаеш от къде да купиш може и отгоре да са... Иначе цената е наполовина !
От 01 Октомври до края на Март 2017 има промоция за бургазлии, всички детектори на половин цена + безплатен членски внос за БАТСЗМ за 2017г.
Аааа не мерси . В затвора не ми се влиза.И по нашия край вече има изгорели псевдо златотърсачи,дето сега висят по съдилищата.М-у другото макар и да съм от една друга организация,в тоя форум не е мястото за тия дискусии и намеци.
Отделно по темата - не 2-3 дни ами години ще ти трябват да разбереш как работи тавата,щото още се чудите за кво и е на пулс индукция ДД антена.Войнов ще има да я обикаля като голем камък ;D

Неактивен djendaka

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 25
« Отговор #31 -: Октомври 01, 2016, 11:10:02 pm »
Те ако чакат Войнов да им свърши няква работа от са да почваме да ги оплакваме  ;D , аз незнам кой пусна слух че той много разбира от пулсови индукции , преди година гледаше кат насрано дяте майка си като някой хора му говореха  ;D

Неактивен Radislav

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 118
« Отговор #32 -: Октомври 01, 2016, 11:13:00 pm »
Преди време с БулПан-а си говорехме за апарати и човекът каза нещо много умно: "Не е достатъчно само да изкопираш една схема, това всеки го може, но трябва да си наясно и какво правят елементите от схемата, както и как си "кореспондират" по между си", а това (да разбираш от електроника) всеки не го може...

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 129
« Отговор #33 -: Октомври 01, 2016, 11:45:59 pm »
Трябва малко технологично време за схемата, като гледам платката не повече от 2-3 дни. Освен схема ще има и осцилограми, както и данни за антената.
Мисля да пусна и КИТ-ове.
Утре ще отворя и една черна тава, от новите модели ходила три пъти на ремонт и пак няма дълбочина.

Тази наистина си няма работа.

Неактивен djendaka

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #34 -: Октомври 01, 2016, 11:57:07 pm »
Като не знаеш от къде да купиш може и отгоре да са... Иначе цената е наполовина !
От 01 Октомври до края на Март 2017 има промоция за бургазлии, всички детектори на половин цена + безплатен членски внос за БАТСЗМ за 2017г.
Къде да се видим да си взема членския внос за 2017г.

Неактивен imperio

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 2732
    • Форум на Империо за металдетектинг и металотърсачи
« Отговор #35 -: Октомври 02, 2016, 12:00:31 am »
Ванка, спирайте офтопика. Ако е за мерене на пишки отворете тема в  пясъчника и разчитайте на търпението на модераторите.
Форумът е създаден с цел взаимопомощ, а не с цел взаимно плюене.

Неактивен djendaka

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #36 -: Октомври 02, 2016, 12:11:46 am »
Спирам а пишките ще ги мерим на живо  ;D . Да поизчакаме 2-3 дена да видим схемата и номерата на чиповете че ми е интересно  ;D . Айде лека !

click tracking

---