Автор Тема: пулс индукция  (Прочетена 16358 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mareka

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 6
пулс индукция
« -: Януари 04, 2015, 12:01:37 am »
      Чудеса, защо ли е толкова сложно или цените са толкова ниски.......... Ами всеки който има поне малки разбирания по ел.техника може поне да не пречи, или стига се е опитвал да продава боклуците си. Първо какво е пулс индукция. Някой от ......колегите веднага ще скочат. Защо , защото  когато има балъци винаги ще има тарикати. Какво е това qpx 5000  с консумация от 120 mAh. Ами един генератор от 5 лев. и един кит за 7 лева /НЧУ 1-5 ват/ и всичко друго по старому ,биха свършили много по добра работа от глупавите оферти за този беден бг. народ.
     Засега стига толкова . Ще ви публикувам перфектната схема, стига да не роптаете
      И нека някой да не се сърди ,за  да не му потърся лично сметка.
   Наслука

Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения

Неактивен asusbg

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 73
  • LZ1ASE
Re: пулс индукция
« Отговор #1 -: Септември 27, 2016, 08:30:56 pm »
Колега къде е перфектната схема?

Неактивен pitbuls

• Напреднал потребител
  • Публикации: 165
« Отговор #2 -: Септември 27, 2016, 08:36:05 pm »
Още един бияч стилемо христов.

Неактивен asusbg

• Редовен потребител
  • **
  • LZ1ASE
« Отговор #3 -: Септември 27, 2016, 08:39:22 pm »
За 7 години опити с проектирани стотици платки и схеми аз лично не можах да я открия,виждам че колегата има желание да я сподели ако е така нека я видим.

Неактивен Mehmed Kurusiulejman

• Ветеран
  • Публикации: 601
« Отговор #4 -: Септември 28, 2016, 12:54:18 am »
За 7 години опити с проектирани стотици платки и схеми аз лично не можах да я открия,виждам че колегата има желание да я сподели ако е така нека я видим.
Не е достатъчно да я откриеш , а и да я изработиш , коео е по-трудно. Не се занимавай с глупости , върши това , което е по силите ти !...

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 129
« Отговор #5 -: Септември 28, 2016, 12:40:04 pm »
Не е достатъчно да я откриеш , а и да я изработиш , коео е по-трудно. Не се занимавай с глупости , върши това , което е по силите ти !...

Интересно,как разбра колко са силите на колегата?...Ти прескочил ли си етапа на глупостите?

Неактивен asusbg

• Редовен потребител
  • **
  • LZ1ASE
« Отговор #6 -: Септември 28, 2016, 01:58:53 pm »

Колега искам да кажа че аз не съм търсач, ако да правиш уреди да разработваш схеми, платки се счита за глупост то да аз обичам да се занимавам с глупости :) . Не е трудно да изработиш и копираш схема това почти всеки го може, номера е да разбереш как работи и ако ти е както каза ти " по силите ти " да я промениш към по добро и да я накараш да работи по-добре на мен това ми е хобито а не да разкопавам полянките.  Въпрос на личен избор, това е моят. Поздрави

Неактивен Вандино

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 129
« Отговор #7 -: Септември 29, 2016, 02:35:20 pm »
Ако си търсач и конструктор,от една страна ще ти е по-лесно,но от друга-няколко пъти по-трудно!...
Поздрави.

• Ветеран
« Отговор #8 -: Септември 29, 2016, 11:21:14 pm »
Интересно,как разбра колко са силите на колегата?...Ти прескочил ли си етапа на глупостите?
  Отдавна !...

• Ветеран
« Отговор #9 -: Септември 29, 2016, 11:25:52 pm »
Колега искам да кажа че аз не съм търсач, ако да правиш уреди да разработваш схеми, платки се счита за глупост то да аз обичам да се занимавам с глупости :) . Не е трудно да изработиш и копираш схема това почти всеки го може, номера е да разбереш как работи и ако ти е както каза ти " по силите ти " да я промениш към по добро и да я накараш да работи по-добре на мен това ми е хобито а не да разкопавам полянките.  Въпрос на личен избор, това е моят. Поздрави
Когато си изработиш твоя разработка , която няма нищо общо с другите и ги бие отвсякъде , тогава ще приема , че си прав !... Иначе казано , всеки копира или "усъвършенства" и се прави на мачо ...

• Ветеран
« Отговор #10 -: Септември 30, 2016, 11:55:37 pm »
Много лесно !Колегата нищо свое не е публикувал , само си чеше езика .Колко му трябва на
човек , за да разбере кой с какви намерения се бърка във форума ?!... За мене са глупости , или самохвалство , което е едно и също.

Неактивен asusbg

• Редовен потребител
  • **
  • LZ1ASE
« Отговор #11 -: Октомври 01, 2016, 12:31:48 am »
Когато си изработиш твоя разработка , която няма нищо общо с другите и ги бие отвсякъде , тогава ще приема , че си прав !... Иначе казано , всеки копира или "усъвършенства" и се прави на мачо ...

Колега в момента си правя моя разработка с PIC18F27J53,относно нямането на нищо общо с другите не мога да кажа че няма защото има входен операционен усилвател NE5534 вързан по класическата входна схема и полевак irf740 в генератор-а. Не съм измислил начин да го връзвам ги връзвам по различен начин за да не мязат на нито една позната схема на връзване защото в това няма никакъв смисъл а и не ми е това целта. За биенето на другите уреди "отвсякъде" още е много рано да коментирам понеже не съм завършил писането на код-а за контролер-а. И не не съм No 1 в правенето на импулсни уреди а и никога не съм искал да се изявявам като такъв на мен това ми е просто хоби а не бизнес че да си правя реклами.

Неактивен asusbg

• Редовен потребител
  • **
  • LZ1ASE
« Отговор #12 -: Октомври 01, 2016, 12:36:44 am »
Много лесно !Колегата нищо свое не е публикувал , само си чеше езика .Колко му трябва на
човек , за да разбере кой с какви намерения се бърка във форума ?!... За мене са глупости , или самохвалство , което е едно и също.

Именно заради хора като теб колега НЕ побликувам нищо свое тук защото те "Класифицират" още от самото начало без въобще да те познават и в крайна сметка или те изкарват най-некадърният и се правят скрити реклами на други уреди,или те изкарват нечий агент. Аз в подобни сапунени сериали не желая и няма да участвам.

Неактивен asusbg

• Редовен потребител
  • **
  • LZ1ASE
« Отговор #13 -: Октомври 01, 2016, 01:46:01 am »
За протокола контактувам с група хора от форума на който хобито им е  изработването на импулсни уреди.С тях коментираме схемите и други неща предимно на лични поради описаните причини в предният ми пост.

Неактивен Владко_тарикатко

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 142
« Отговор #14 -: Октомври 01, 2016, 05:11:42 pm »
Това не е лошо, лесно за изработка, частите струват 10 лв + 20 лв за пластмаса и каишки.

https://www.youtube.com/watch?v=4RZtLR9Wrj0

click tracking

---