Автор Тема: Wave металдетектори  (Прочетена 159792 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен rublata

• Напреднал потребител
  • Публикации: 205
  • ПАРИТЕ ОБИЧАТ ТИШИНАТА..
    • Mikron NRJ150....Minelab Equinox800-15"
Re: Wave металдетектори
« Отговор #255 -: Ноември 29, 2018, 09:31:02 pm »
В североизточна България също работи добре,при нас почвата е лека,колегата  е с такъв  апарат с автоматичен грунд баланс,...пускаш и тръгваш и постига не лоши резултати,чак ни е срамно за дето сме дали толкова пари  за марков детектор,само ,че не трябва да го доближавам ,че апаратът му лудва..

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 33
« Отговор #256 -: Ноември 29, 2018, 10:23:00 pm »
Като не ви изнасят апаратите не ги използвайте , но не ги и плюйте . В северозапада си работят и то повече от задоволително .

Ааа ,щях да забравя , защо винаги се намира някой да насере темите ?
Напротив нещо си недоразбрал. Не съм го плюл апарата , чети по внимателно. Напротив мн. е добър на въздушния тест, дори най добър от всички Б.г. разработки. Та хвърлил съм му  мерак , но не знам как ще се справи със земята на южното черноморие , защото ми изглежда , че е доста издут и от там идват тези големи резултати в теста на видеото.
Нека почакаме мнението на производителя все пак..........изпратил съм му клипа с видеото за да види детектора каква дискотека прави в шибаната ни почва за сравнение  за да прецени как би се държал  Терминатора.
« Последна редакция: Ноември 29, 2018, 10:29:19 pm от traper2504 »

Неактивен Лефтер

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 132
« Отговор #257 -: Ноември 30, 2018, 09:48:17 pm »
Един съвет към производителя на Wave!
Последвай тактиката на Мохарем.Бяха му пратени няколко баки с пръст и камъни от Бургашкия край,и той успя да направи новия си детектор,работещ на силноминерализирани почви,и на ръчен грунд.
Универсалния детектор е за предпочитане,въпреки че и vlf те са ограничени на люта минерализация!

Неактивен wave

• Производители
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 309
    • Wave metaldetector
    • Wave metaldetektors
« Отговор #258 -: Декември 01, 2018, 09:04:57 am »
Здравейте колеги, не съм влизал два три дни във форума и сега видях че сте пиасли. Имам почви от много метста, някой изпращани от клиенти, колеги а други вземани лично от мен, последно това лято се сдобих от Странджа планина , Синеморец и Резово. Гледах клипа на колегата и моя коментар е: Когато се работи на замърсена и минерализирана почва е желателно да бъде на режим еднотонална дискриминация и тогава няма да има тези нежелани сигнали а само припукване което също ще зависи от структората на почвата. Двутоналната дискриминация  следи изхода на дискриминационния канал при + подава висок сигнал при  минус нисък сигнал и тогава се получава този ефект На всеки закупли детектор обяснявам тази особеност. Разбира се дълбочината няма да е същатата както при нормална почва. Колега също коментира за издуване на детектора: Знаете ли, всеки които поръчва казва " Искам да го направиш така че да бърка най-дълбоко, защото отгоре вече нищо няма". SENS-а е направен така че да загрубява повече прага при намаляване на потенциометъра към нула. Приемнната част на електрониктата също следи грунда и регулира усилването в определени граници. Генератора е кварцовостабилизиран с амлитуда 34 волта. Ако намаля тези параметри  мислите ли че тогава на клиента ще му хареса. Съгласен съм да изпратя на колегата писал по- горе  "спокоент"според него детектор. А дали ще му хареса?????
« Последна редакция: Декември 01, 2018, 09:12:35 am от wave »
КОГАТО ДРУГИТЕ НЕ МОГАТ!
http://metaldetector-bg.com/

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #259 -: Декември 01, 2018, 05:00:44 pm »
Здравейте колеги, не съм влизал два три дни във форума и сега видях че сте пиасли. Имам почви от много метста, някой изпращани от клиенти, колеги а други вземани лично от мен, последно това лято се сдобих от Странджа планина , Синеморец и Резово. Гледах клипа на колегата и моя коментар е: Когато се работи на замърсена и минерализирана почва е желателно да бъде на режим еднотонална дискриминация и тогава няма да има тези нежелани сигнали а само припукване което също ще зависи от структората на почвата. Двутоналната дискриминация  следи изхода на дискриминационния канал при + подава висок сигнал при  минус нисък сигнал и тогава се получава този ефект На всеки закупли детектор обяснявам тази особеност. Разбира се дълбочината няма да е същатата както при нормална почва. Колега също коментира за издуване на детектора: Знаете ли, всеки които поръчва казва " Искам да го направиш така че да бърка най-дълбоко, защото отгоре вече нищо няма". SENS-а е направен така че да загрубява повече прага при намаляване на потенциометъра към нула. Приемнната част на електрониктата също следи грунда и регулира усилването в определени граници. Генератора е кварцовостабилизиран с амлитуда 34 волта. Ако намаля тези параметри  мислите ли че тогава на клиента ще му хареса. Съгласен съм да изпратя на колегата писал по- горе  "спокоент"според него детектор. А дали ще му хареса?????
Много добре , че си взел почва от Синеморец и Резово , следващото лято да се обадиш и да вземеш от тук Варвара почва и после според клиента най добре ще напаснеш настройките на детектора , който желае. Нали видя на клипа , че чувствителността е намалена до дупка а диското с ниския и високия тон продължава продължава. Викаш на еднотонален режим да бъде. Включвах и на Авто грунд и на Ирон маск. Както казваш припуква , но високия тон си го свири. Надявам се да съм се изразил правилно за да ме разбереш а и клипа , който ти изпратих е достатъчно показателен.

Неактивен wave

• Производители
  • Старши потребител
  • *
    • Wave metaldetector
    • Wave metaldetektors
« Отговор #260 -: Декември 01, 2018, 05:11:05 pm »
Цитат
Много добре , че си взел почва от Синеморец и Резово , следващото лято да се обадиш и да вземеш от тук Варвара почва и после според клиента най добре ще напаснеш настройките на детектора , който желае. Нали видя на клипа , че чувствителността е намалена до дупка а диското с ниския и високия тон продължава продължава. Викаш на еднотонален режим да бъде. Включвах и на Авто грунд и на Ирон маск. Както казваш припуква , но високия тон си го свири. Надявам се да съм се изразил правилно за да ме разбереш а и клипа , който ти изпратих е достатъчно показателен.
Следващото лято , като отида ще зема почва и от там и ще се обадя да пием по бира :) . Винаги нося с мен детектор и може да отидем на тестове. А за клипа, все пак това не е мой детектор, като тестваме моя ще поговорим.
КОГАТО ДРУГИТЕ НЕ МОГАТ!

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #261 -: Декември 01, 2018, 11:16:59 pm »
Радвам се да се видим за по бира и да тестваме детектора. Оставям телефон на лични. Поздрави!

Неактивен wave

• Производители
  • Старши потребител
  • *
    • Wave metaldetector
    • Wave metaldetektors
« Отговор #262 -: Декември 08, 2018, 09:10:04 am »
Още един член на семейството на Wave металдетектори, преработен за постигане на по-добри параметри. По нищо не отстъпва на оригинала, освен в цената. 99лв.

КОГАТО ДРУГИТЕ НЕ МОГАТ!

Неактивен vanbg

• Старши потребител
  • Публикации: 304
    • XPDeusFisherF75LtdF19LtdNexusMPNoktaImpMinEquinox MakroMultKr
« Отговор #263 -: Декември 08, 2018, 11:06:43 am »
Сигурен съм че пинпоинтера ще е много добър - та може и по добър от оригинала , защото ти си доказал това и в подобряването на работата на металдетектори.
Да запазим историята си.

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 572
  • миндил и железарка
« Отговор #264 -: Декември 08, 2018, 10:20:28 pm »
Качи едно клипче да видим как работи пойнтера, имаш ли бройки за продаване.?

Неактивен wave

• Производители
  • Старши потребител
  • *
    • Wave metaldetector
    • Wave metaldetektors
« Отговор #265 -: Декември 09, 2018, 11:53:19 am »
, Работи като оригинала, ще кача клип само да ми остане малко свободно време. Бях поръчал 10 бройки , останаха само 2бр. Скоро ще пристигнат и новите бройки TX 850 с моя антена и стик и леко пипнати в електрониката.

« Последна редакция: Декември 09, 2018, 12:00:12 pm от wave »
КОГАТО ДРУГИТЕ НЕ МОГАТ!

Неактивен laki

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 640
« Отговор #266 -: Декември 09, 2018, 03:51:09 pm »
Аз  с   интерес  чакам побългареното  китайче ТХ 850

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #267 -: Декември 09, 2018, 09:03:22 pm »
Здравей Владо! Това ли е китайчето копие на незнам си коя марка? Каква цена има? Поздрави!

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 973
    • Fisher Gold Bug+
« Отговор #268 -: Декември 10, 2018, 09:45:53 am »
Здравей Владо! Това ли е китайчето копие на незнам си коя марка? Каква цена има? Поздрави!

Извинявам се, че вземам отношение, но в случая не става дума за китайско копие, а версия на Текнетикс Г2 обурудвана с Гаретски тип антена от серията АТ.
Вероятно е официално производство, тъй като част от големите в бранша за да се справят с китайски копия и ментета неофициално са продали на китайците,част от лицензите на определени модели за са се произвеждат там при определени условия. Поздрави !!!
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 133
« Отговор #269 -: Декември 10, 2018, 08:19:48 pm »
Успех Вальо! https://www.youtube.com/watch?v=YdDGjnne6IM Поздрави...

click tracking

---