Автор Тема: Металдетектори Силентна Миладин..  (Прочетена 35957 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
  • Публикации: 394
Металдетектори Силентна Миладин..
« -: Август 16, 2014, 07:59:31 pm »
Здравейте колети.Никъде в форума не можах да срещна представяне на тези детектори.Значи аз имам почти на всички български майстори по един или два детектора.реших да си поръчам да ги пробвам и миладинките що за машинки са.Днес го получих и веднага от офиса на еконт изтичах до най близкият обект да го пробвам...Обекта на които бях беше смазан до дупка дори не се надявах да хвана нещо но беше ми на близо и отидох.Не искам да звучи като реклама нито искам да пресилвам нещата но остана много приятно изненадан.машинката работеше много добре ...никакви паразитни сигнали.прагът и беше много гладък.дискриминацията също беше на ниво...Мога да твърда че много по добре се справи от другите ми .б.г.машини които имам...Не искам да ги цитирам да не изгледа като анти реклама ...Уредът които Миладин ми направи беше кварцов и работи 8.2херц.Не се смущава от друг детектор перфектно се държи към земята .Ще направим със синът ми едно клипче и ще ви го пуснем да го видите...Ако друг  колега има такъв уред нека сподели неговите впечатления.

Неактивен charon

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 32
Re: Металдетектори Силентна Миладин..
« Отговор #1 -: Август 16, 2014, 08:09:14 pm »
Колега двутонален ли е?
" Всичко, което чувам, е едно становище, а не факт. Всичко, което виждате, е гледна точка, а не истината. "

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #2 -: Август 16, 2014, 08:15:50 pm »
Да колега двутонален е и пин-пойнт има...Но аз двутоналното не работя направил ми го е като екстра...

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1427
« Отговор #3 -: Август 16, 2014, 10:51:32 pm »
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,522.0.html- Ето тук сме писали за Миладинки.
И тук съвсем на скоро писахме малко:
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,3184.msg41077.html#msg41077

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #4 -: Август 16, 2014, 10:57:46 pm »
Извинявам се колега ....Знам че някога го бях срещал ама в този форум ли беше .... :(

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
« Отговор #5 -: Август 16, 2014, 11:01:53 pm »
Няма проблеми, даже съм ти благодарен, защото в темата за избор на металдетектор(втория линк в горния ми пост) бях посочил като най добър избор точно Sillent на Миладин и ти сега подкрепяш с твоя пост моите твърдения.
Не знам как са сега новите Миладинки, но старите бяха много добри в съотношение цена - производителност.
Имаха си и те кусури, но то си е в реда на нещата. Поздрави.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #6 -: Август 16, 2014, 11:15:23 pm »
Значи миналата година ми попадна един Силент форсе ли беше как точно се казваше не се сещам...Ами от този модел не бях много доволен менте ли беше какво точно но виеше нещо като патица...Но този новия с кварцовият генератор е много много добър...Ще се опитам да направя клипче направо заспива на земята и с този глаткият праг е супер....Само цветни сигнали да има. ;)

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
« Отговор #7 -: Август 16, 2014, 11:20:59 pm »
Е точно си идваме пак на проблема за ментетата Милдаинки. Или може да не е бил в ред апарата. И по старите модели бяха много добри .

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #8 -: Август 16, 2014, 11:27:05 pm »
И Миладин така ми каза ...най вероятно е отварян и е бъркано в него или да го купирвът или да го усилват.....а и менте може да е бил най вероятно.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #9 -: Август 18, 2014, 04:31:15 pm »
Ето и някоя снимка на машинката

Активен laki

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 684
« Отговор #10 -: Август 18, 2014, 06:05:40 pm »
Твоята сьщата  ли  е,защото  тези снимки са стари?

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #11 -: Август 18, 2014, 10:06:32 pm »
почти колега....само антената ми е кръгла-28ца и пинпоинта ми е с цекаключе.

Неактивен axil

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 37
« Отговор #12 -: Август 19, 2014, 09:33:54 am »
здравей колега колко пари е новия апарат и с фактура ли е,и ако знаеш аджаба каква роля играе тоя кварцов генератор да ни обясниш,аз съм бачкал с всички модели на миладин даже имам един в момента.и друго спомена за прага при старите модели когато го зададеш в положение леко да жужи той е неравномерен с прекъсвания,интересуваме когато е на дискриминация или два тона когато го зададеш прага или така наречиния  threshold апарата работи ли с равнмерно жужене ама пробвай на обекта в режим работа и най важното когато има сигнал променя ли се прага.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #13 -: Август 19, 2014, 01:46:54 pm »
Здравей колега.Дал съм за машината 600 лв.....Да ти кажа не съм му искал документи защото не са ми и трябвали но като и де вярвам че ще даде документи няма проблеми ще го питам...Кварцовият генератор до колкото съм наясно служи да подържа равномерна честота в антената точно 8.2хер  нито повече нито по малко .Точно обратното е при този модел детектор...точно аз работя на много нисък праг и той  е равномерен без да прекъсва-съвсем леко жужи..Колега не съм забелязал да се променя прага машината мълчи по време на маховете само когато има желязо пропука или се обати леко с прекъсване на сигнала когато има цветен сигнал идеално изстрелва сигнала....Обещавам да ви направя клипче по време на работа в реални условия да го видите как работи.

Неактивен stoianov1975

• Старши потребител
« Отговор #14 -: Август 19, 2014, 09:05:35 pm »

click tracking

---