Автор Тема: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато  (Прочетена 19121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NUCO

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 110
  • Фишер- Златна буболечка
Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато
« Отговор #15 -: Август 15, 2014, 10:56:54 am »
Кире,Кире,те хората в Австралия не вадят колкото вас.Може ли да кажеш колко от тези самородки са извадени с детектор без значение от марката?И има слухове,че ваща организация(на която и аз съм член)изкупува злато с рекламна цел за да прави снимки и прочие.

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
  • Публикации: 282
    • Gold Kruzer
« Отговор #16 -: Август 15, 2014, 11:46:51 am »
Кире,Кире,те хората в Австралия не вадят колкото вас.Може ли да кажеш колко от тези самородки са извадени с детектор без значение от марката?И има слухове,че ваща организация(на която и аз съм член)изкупува злато с рекламна цел за да прави снимки и прочие.

Който иска да вярва,който иска да не вярва/даже бих се радвал повечето да не вярват ;D тези които вярват си обикалят и си намират,тези които не вярват да си обикалят нивите и да си търсят всичко друго но не и самородно злато :)/,колкото до слуховете никой от нас не купува злато,не сме чак толкова богати ;D.За тази цел съм намерил златари с магазини в София ,Пловдив и Стара Загора така че който иска да продава му давам телефона и си носи златото което е събрал там да си го продава,ако иска де.И хайде стига с тия анонимни никове,който иска да задава въпроси затова правя тия събори със състезанията и наградите да идва на място да се видим и да говорим.Спирам че темата беше да се покаже че и тук се намират самородки,вие оспамихте темата.Които бяха на събора на Берковица видяха нагледно момчето с фишера какви самородки е намерил и злато с кварц/снимките съм ги качил/.И пак повтарям,другия месец ще правя събор над гр.Гурково,момчето на което е този модел на Гарет ще бъде там така че може да го тествате на място и да говорите с него.Препоръчвам на всички да си купуват моделите на Minelab с тях няма да имате пропуски,ние тях не продаваме,има ги в наличност в магазина на Гърка в София. :)Фишери и Гарети не ви трябват,те не стават за нищо. :)
« Последна редакция: Август 15, 2014, 12:11:54 pm от Kiril62 »

Неактивен mario321

• Старши потребител
  • Публикации: 344
    • Апарат за самородно злато.
« Отговор #17 -: Август 15, 2014, 06:52:58 pm »
А бе хора да ви кажа и аз преди не вярвах, че има в България такива парчета самородно злато, но питайте Петър от Пз, наскоро той беше на събора в Пловдив и там, той видя едно най обикновено момче, точно с такива самородки и то от България, пак и там Петър ги размаза с неговата Еурека Голд и още им държи влага  ;D
Петре приятелю, ако си тука кажи им на хората които не вярват .
Но Кирил е много прав, по добре да не вярвате, та да има повечко за вярващи тe !!!
Вчера лично се обадих на Кирил, да ме по съветва за моя район, точно на кои места в моя район ги има по големи самородки, 11 мин разговор и човека обясни всичко подробно и ясно, за което много съм му благодарен, Кире да си жив и здрав и все така да помагаш !!!

Неактивен katerach_86

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 29
    • T2 LTD със СЕФ38 и още няколко мд
« Отговор #18 -: Август 15, 2014, 07:03:45 pm »
Защо спорите на мен един дядо от Асеновград ми показа малки златни парченца от които сърцето ми се разтуптя какво толкова не вярвате или е от завист България също има богати места

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1352
    • Gold Bug DP
« Отговор #19 -: Август 15, 2014, 08:38:50 pm »
Така, темата е поразчистена и ще я следя много внимателно.
Правокацията е висша форма на манипулацията.

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer
« Отговор #20 -: Август 16, 2014, 09:34:21 am »
изтриването  на неудобните постове в темата все пак не обяснява как г-н Kiril62
може да намира толкова много самородно злато за хиляди левове на ден  пък от друга страна няма свободно време за търсене  има нещо нелогично в това обяснение .......

Анонимко,за твое успокоение и да не се дерзаеш и чудиш ще ти кажа че аз нищо не намирам.Това по снимките са го намерили други колеги. ;D Ела на събора края на септември ще те запозная с момчетата и те ще ти обяснят как ги намират,там на живо и ще разбереш че няма нелогични неща. ;DТака че се успокой и спри да се заяждаш и да ми спамиш темата .

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer
« Отговор #21 -: Август 16, 2014, 10:12:13 am »
Почетни членове на БАТСЗМ съм направил водещи геолози в България и на най големите фирми за добив на злато в страната.Така че не е никакъв проблем да отида или в офиса на Дънди прешълс или Юромакс където имат много хубави обрасци и да ги снимам  ;D .Има една приказка,,който търси намира,който не търси не намира"Ако не можеш да дойдеш на събора,обмислям месец ноември пак да направя един семинар в хотел Родопи-Пловдив където някой от тези геолози ще ни гостуват,заповядай там и на място много неща ще научиш относно търсенето и добиването на самородното злато в България.

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1352
    • Gold Bug DP
« Отговор #22 -: Август 16, 2014, 12:10:47 pm »
Потребителят Bobi изхвърча от тук .Вече ще го правя и без предупреждения за новорегистриралите се
 Започнах много време да си губя  с новорегистрирали се, които започват да серат по темите още с първия пост. Много ми прилича на 'мокри поръчки' спрямо определени колеги, примерно като Кирил. Нас ни интересува тук да  има интересна и разнообразна информация и да се пише по същество и вместо да споделя своя опит и знание Кирил е зает в словесни престрелки в темата.
Правокацията е висша форма на манипулацията.

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer
« Отговор #23 -: Август 16, 2014, 02:02:03 pm »
Благодаря ти за взетите мерки.А ето и една новина по темата. Зимата ще излезе книгата на Дейвид Джоунс - главния инженер на Фишер - Търсене на самородно злато с VLF металотърсач.
Получихме официалните документи с които от Фърст Тексас ни разрешават това, та нали сме им единствен официален представител за България,а и те са почетни членове на БАТСЗМ.Така че всеки ще може да си я притежава и на български език.Разбира се това се отнася за тези които вярват в търсенето на самородно злато с металдетектор и имат желание да се занимават и с това хоби.

Неактивен любака

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 13
« Отговор #24 -: Август 16, 2014, 02:13:20 pm »
Здравейте!Много ми е интересна темата и моля за съвет къде мога да търся самородно злато с металдетектор в Бургаско.Апарата ми е garett atx.Ще споделям за резултатите в темата.

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer
« Отговор #25 -: Август 16, 2014, 03:00:16 pm »
Здравейте!Много ми е интересна темата и моля за съвет къде мога да търся самородно злато с металдетектор в Бургаско.Апарата ми е garett atx.Ще споделям за резултатите в темата.

Привет,наблягаш на река Велека където правих съборите две есени подред,около Ковач.Другото място където са намирано добри самородки при теренно проучване от геолози. е по поречието на р.Младежка,ето ти една карта отбелязал съм ти район за обикаляне.Наблегни на цепки по скалисти дъна или сухи корита и притоци,също така на оголени и изветрени склонове.И работи с ДД антената ,а не с моното.Успех ти пожелавам. :)

Неактивен любака

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 13
« Отговор #26 -: Август 16, 2014, 03:34:04 pm »
Благодаря за бързия отговор!Скоро мисля да отида до този район за няколко дена и ще споделя за резултатите!

click tracking

---