Автор Тема: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато  (Прочетена 19120 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
  • Публикации: 282
    • Gold Kruzer
Петдневно обхождане по централна Средна гора в доста златоносен район.
Няколко препоръки за тези които са решили да търсят самородно злато с металдетекор.След като се уверите че реката е златоносна или наблизо е имало антична златна мина са много важни следните неща.
1.Търсете по изветрени склонове където няма залесяване или дървета.
2.Проверявайте около големи камъни и особено ако има цепки по скалите.Понеже златото е 19 пъти по тежко от водата и 7 пъти е по тежко от материала в реката откъсвайки се от жилата и тръгвайки по склоновете или по реката то попада на определени места.
Ето го и резултата и отчетели ви цифра в диапазон 42-50 на този модел и марка металдатектор задължително проверявайте какво има под земята.Самородката е 20.86гр. и малките са 3.63гр.

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 941
    • Fisher Gold Bug+
Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато
« Отговор #1 -: Август 12, 2014, 11:02:56 am »
Отново ценни  и полезни съвети във връзка с хобито!!! Благодаря,колега Kiril62 !!! Поздрави!!!  :)
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2179
    • Mikron NRG-150
« Отговор #2 -: Август 12, 2014, 11:03:59 am »
Бреййй! То това голямото си е направо буца :)

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1352
    • Gold Bug DP
« Отговор #3 -: Август 12, 2014, 05:56:53 pm »
Браво ,Кире ! Златен си  ;D
Правокацията е висша форма на манипулацията.

Неактивен mario321

• Старши потребител
  • Публикации: 344
    • Апарат за самородно злато.
« Отговор #4 -: Август 12, 2014, 06:23:50 pm »
Който може го може !!!
Голямата самородка е страхотна !!!
Поздрави на Кирил62 !!!

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer
« Отговор #5 -: Август 12, 2014, 08:52:22 pm »
Винаги съм казвал на скептиците че е много важно когато ходиш да търсиш нещо да знаеш къде и как да го търсиш.Това се отнася и за риболова,лова,събирането на минерали и другите хобита.От тия наводнения тази година на доста места местоживеенето на златото се е изветрило и оголило по близко до повърхността,затова и откъсва такива парчета самородки.Само за пример ще дам ,едно семейство което е от Панагюрище и станаха членове на БАТСЗМ ме помолиха за съвет къде да отидат да потърсят като новобранци с един улей.Посочих им един от многото притоци на р.Луда яна и бях забравил .След близо месец ми се обадиха щастливи и със хиляди благодарности направо си поръчаха Голд бъг.Бяха промили около 88 грама все едри златинки/може и късмет да е било и са намерили хубаво петно /.Обясних им кък да търсят с апарата и къде да ги търсят.Никога не съм крил информация и това което го знам го казвам на младите колеги така че хем да бъдат доволни хем да изпитват удоволствие от хобито.

Неактивен TRAKER

• Ветеран
  • Публикации: 505
  • Pax vobiscum
    • Без дисплей
« Отговор #6 -: Август 12, 2014, 10:09:34 pm »
Кире,железен си да знаеш.Браво  :)  ;)

Неактивен borisla123

• Старши потребител
  • Публикации: 250
    • фишер голд бъг
« Отговор #7 -: Август 12, 2014, 11:45:37 pm »
Браво Кире.

Неактивен bobi

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #8 -: Август 14, 2014, 09:24:30 pm »
Отлична реклама на GARRETT ATgold за един излет 24 г. злато грубо по 50 лв. на грам  са си 1200 лв. Kiril62  след още десетина подобни излети  ще можете да си позволите професионален голддетектор  като GPX 5000.
« Последна редакция: Август 14, 2014, 09:28:38 pm от bobi »
прогонен от форума

Неактивен Araman

• Ветеран
  • Публикации: 941
    • Fisher Gold Bug+
« Отговор #9 -: Август 14, 2014, 10:13:25 pm »
Отлична реклама на GARRETT ATgold за един излет 24 г. злато грубо по 50 лв. на грам  са си 1200 лв. Kiril62  след още десетина подобни излети  ще можете да си позволите професионален голддетектор  като GPX 5000.

Привет и добре дошъл,колега bobi !!!  :)
Защо непременно решихте,че това е задължително реклама на GARRETT AT Gold,а не например,че просто металдетектора с който колегата Kiril62 е открил тези прекрасни самородки-него е  качил тук? А,и да е реклама-добре се е получила. Аз например,ако съм един потенциален купувач и разполагам със сумата за един,според вас "професионален голддетектор  като GPX 5000",гледайки резултатите на "непрофесионалният голд детектор" GARRETT AT Gold...ами бих избрал този последният. Очевидно е,че и двата ще ми вършат еднакво добре абсолютно една и съща работа,само дето помежду им има една малка разлика от 5000-6000лв !!! Извинявам се за спамът. Поздрави!!!
« Последна редакция: Август 14, 2014, 10:19:06 pm от Araman »
"Страхуваш ли се-не го прави. Правиш ли го-не се страхувай!!!"-Чингис хан

http://vbox7.com/play:7e5f6da7ff&start=1

Неактивен bobi

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #10 -: Август 14, 2014, 10:35:06 pm »
привет и на теб и добре заварил само дето не вярвам на цялата история а и не само аз 
прогонен от форума

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer
« Отговор #11 -: Август 14, 2014, 11:14:47 pm »
На това момче на което гостувах апарата е негов и с него заедно обхождахме по Средна гора,на събора на Гурково който дойде може да се запознае и с него и с апарата му.Нито правя реклама на този модел на Гарет нито съм искал да правя.Ако управата на форума счете че е реклама може да изтрие цялата тема.Също така и на другото момче с Фишера което намери доста самородки и тези неща и него ще видите на живо който дойде, ето линк.
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/viewtopic.php?f=20&t=315
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/viewtopic.php?f=20&t=315&start=40
Който не вярва нека си не вярва.От магазина ни в София винаги мога да взема апарат и да обикалям с него просто времето ми не стига.Имам личен подарък металдетектор от инжинерите на Фишер и така ми стои в къщи поради недостиг на свободно време.
А за тези които не вярват ето една снимка ва еднодневно обхождане по Ивайловградските реки,Луда река,Армирска,Костилковска,Бяла река. 

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1352
    • Gold Bug DP
« Отговор #12 -: Август 14, 2014, 11:21:32 pm »
привет и на теб и добре заварил само дето не вярвам на цялата история а и не само аз

Кирил ме изпревари, докато пишех предложение подобно на неговото. 
Имаше една крилата фраза на времето, че "Проверката е висша форма на доверие"
След около месец има събиране на Гурково. Предполагам ,че и въпросния Гарет ще е там. Донесете си орудени камъни или торбички с минерализирани почви и тествайте.
Правокацията е висша форма на манипулацията.

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer
« Отговор #13 -: Август 14, 2014, 11:21:40 pm »

Само за инфо,голямото парче има колекционерска стойност и е доста по скъпо от тази цена коиято си написал.И другото което явно не знаеш имаме магазин за металдетектори на много марки и модели и винаги мога да взема апарат и да обикалям ,но просто нямам свободно време.Официални представите ли сме на Фишер,Технетикс,Гарет и ХР за България така че апарати много но свободно време няма.

Неактивен sdsds

• Напреднал потребител
  • Публикации: 196
    • Garrett atp,Wave,White's
« Отговор #14 -: Август 15, 2014, 10:03:02 am »
Bobi защо така скрито ?Кажи си истинския ник,че така нещо намирисва.Регистрираш се за темата и условия поставяш вече  ;D
Забраних си ,да посещавам и участвам във форуми !

click tracking

---