Автор Тема: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли  (Прочетена 18872 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Санчо

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 122
    • Tesoro Cortes
Стан, имаше ли много Пустиняци на събора  ;D ;D ;D

Не,само двама :) Аз и Стан  ;D

Неактивен stan960

• Ветеран
  • Публикации: 934
Стан, имаше ли много Пустиняци на събора  ;D ;D ;D
-По нашенско им викаме пущиняци и както вика Санчо освен него и мене не знам може и още некой  да са е промъкнал в множеството -Проблема е че я след като направийме салатката и седнааме на студена ракийца в очакване на агнешкото сигур съм загубил  способноста да отделям пущавите от читавите -Иначе серйозно и в интерес на истината видях около мене си за 3ч.плавене по реката и после на масата сал грамотни и интилигентни стари и по млади момчета ..........................ps-Пиша на смесено диалектен  български,4 -та използвах вместо Ч шото на компа дето ми е на работата клавиатурата е неква допотопна.

Неактивен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2179
    • Mikron NRG-150
Ама аз се майтапех бре, ти да не ме взе на сериозно, мислех, че емотиконите след текста го подчертават. :)

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
  • Публикации: 282
    • Gold Kruzer
Благодаря на ВСИЧКИ, които дойдоха на събона на БАТСЗМ, както и на ВСИЧКИ, които ни помогнаха при организацията.
Огромен интерес, много приятели, злато, ядене, пиене, игри по промиване на злато и металдетектинг и помощ от БОГ, който ни даде прекрасно време.
В томболата участваха над 300 души!!!
В реката имаше доволно злато, и много от хората си промиваха през цялото време и изкараха някой лев.
Очаквайте много снимки и филмчета.
А това е от националните медии.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4188525
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2014-07-13&article=498584
http://novinar.bg/news/zlatna-treska-kraj-skalite_NDcwNjs1Mw==.html
А това доказва че злато с малко кварц и намерено с металдетектор има не само в Канада,Австралия или САЩ ,но има в България.Едното парче е над 30гр. ,а другото някъде към 58гр.

« Последна редакция: Юли 14, 2014, 06:50:10 pm от Kiril62 »

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1352
    • Gold Bug DP
Привет, тези две парчета за които пишеш и с които си на снимката по-горе да разбирам, че не са намерени на събора? Поздрави.
Правокацията е висша форма на манипулацията.

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer
Привет, тези две парчета за които пишеш и с които си на снимката по-горе да разбирам, че не са намерени на събора? Поздрави.

Привет ,да разбира се ,намерени са някъде в Средна гора с фишер голд бъг с малката сонда. Минала година като правих събиране над Александрово той донесе самородки около 2гр.Горе долу се сещам къде може да бъде района но трябва проучване.

Неактивен stan960

• Ветеран
-Кирето нъл знаеш си е по сензацийте,да са надяваме че сега нема разорат Средна гора, но на теб ти е наблизо май -Гледам не доде на Съборо,пренесе се на Юг и си остайл Северозапада сал на пущиняците................................. ;) ;D ;D ;D

Неактивен Kiril62

• Старши потребител
    • Gold Kruzer

Неактивен mario321

• Старши потребител
  • Публикации: 344
    • Апарат за самородно злато.
-Кирето нъл знаеш си е по сензацийте,да са надяваме че сега нема разорат Средна гора, но на теб ти е наблизо май -Гледам не доде на Съборо,пренесе се на Юг и си остайл Северозапада сал на пущиняците................................. ;) ;D ;D ;D

Стане приятелю тъкмо ме подсети  ;D и мене Средна гора ми е близко ще пусна Фишера да я оре  ;D
Изкарам ли КРАСАВИЦА 2-3 грама ще се чувствам по добре от рибар изкарал 100 килограма сом  ;)
Поздрави на всички златотърсачи  :)
« Последна редакция: Юли 18, 2014, 12:49:36 pm от mario321 »

Неактивен NUCO

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 110
  • Фишер- Златна буболечка
Не трърдя ,че ги разбирам нещата ама тези златни буци не са от Средна гора,а са донесени от другаде с цел да се рекламира Фишера,че уж с него са намерени и да скочат малко проджбите.Аз ги обикалям същите места ама чак пък такива самородки......айде малко по-серьозно.
« Последна редакция: Юли 18, 2014, 09:41:37 pm от NUCO »

Неактивен stan960

• Ветеран
-Гледам че Кирил даже не ще а ти отговаря ма я понеже усещам заяждането а ти кажа:-Никой никъде не е твърдял че това е точно от Средна гора,беше предположение или по точно стрелба в тъмното -Човекът да ме извинява не искам да го обидя е малко от рода на саможивците и естествено не каза от где са намерени даже приблизително,оправдавам го напълно щото и аз не бих казал -Не виждам тука неква реклама на Фишер с позивна за повече продажби щото в по малкият къс с големината и формата на пъдпъдъчо яйце относителното тегло на златото в кварца беше от порядъка на над 10гр. а в по големият къс също с формата и големината на горе долу яребично яйце относителното тегло на златото идваше към 20гр. -Нъл са сещаш приятелю че даже и с друга марка стабилен апарат елиминиращ добре минерализацията на терена и работещ на по високи честоти нема да имаш проблема да ги чуеш тези сигнали,така че и ти го давай малко по серйозно -Това че колегата е намерил свойто Елдорадо и е бил с Фишер е част от картинката -Че ние не сме попаднали на такова место обаче не значи че требе викаме-Гроздета е кисело........................................... ............... ;)
« Последна редакция: Юли 18, 2014, 10:34:13 pm от stan960 »

Неактивен wave

• Производители
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 297
    • Wave metaldetector
    • Wave metaldetektors
Тази събота и неделя /26 и 27 .07./ще има сбирка на златотърсачи в района на хижа Копрен близо до село Копиловци  община Монтана. Днес разбрах от приятели че има резервация  на хотела и бунгалата. Някой знае ли нещо??????
КОГАТО ДРУГИТЕ НЕ МОГАТ!
http://metaldetector-bg.com/

click tracking

---