Автор Тема: Aka Sorex Pro - нов руски модел  (Прочетена 154581 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен niki3

• Старши потребител
  • Публикации: 283
    • White's Spectra V3
Re: Aka Sorex Pro - нов руски модел
« Отговор #420 -: Октомври 09, 2018, 09:46:10 pm »
Явно с болка ще си спомняме тия дето сме ги заменили....!!!
Който търси може и да намери!Който не търси нема как да намери

Неактивен nikola.zhelev

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 104
    • AKA INTRONIK МОХАРЕМ
« Отговор #421 -: Октомври 10, 2018, 07:24:32 pm »
колега VOXYX никъде не съм споминал че сорекса  е толкова добър просто исках да кажа на колегата бумбар че има начин и нощно време да се търка със сорекса поздрави.

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 111
« Отговор #422 -: Октомври 11, 2018, 07:53:52 pm »
Да така е при Сорекса, ти избираш на коя честота да работиш, но и на Майнлабите също можеш да избереш на ниски или високи честоти да работиш, като си поиграе човек с ръчно наместване на каналите.
Експлорера и Трака мисля, че ще превъзхождат Сорекса на средно и силно орудена почва, но не съм правил сравнение и само предполагам.
Здравей zempar, не предполагай. (Двама колеги, собственици на тези апарати и се смятат че й разбират и че са наи - добрите всеки за апарата си, аз лично съм свидетел че, Сорекса до като му поднесеш  към изорано на орудена почва дори и да няма нищо, дава черно за самите цветни сигнали, всичко е черно). Е-трака е друго нещо, за цветните сигнали се сещайте. (Няма дълбочина, но има безпогрешна дискриминация). Поздрави!

Неактивен jemil

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 42
    • АКА Сорекс Про
« Отговор #423 -: Октомври 11, 2018, 09:44:29 pm »
Малко несериозно ми се струва

Неактивен jemil

• Редовен потребител
  • **
    • АКА Сорекс Про
« Отговор #424 -: Октомври 11, 2018, 09:51:28 pm »
За Сорекса

markantony

• Гост
« Отговор #425 -: Октомври 11, 2018, 10:18:33 pm »
....Я са Земете малко "у ръце"....Нови детекциии , дълбочини ....човек не мой си изпи ракията спокойно бре....Малко по-яваш , разбийш ли...Га отвориш ФорумОт , айде пак ...с начале - дълбочини , нови детекции ....по , по ,ооо...У оффтопикот , там ви е местото...

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #426 -: Октомври 14, 2018, 05:48:52 pm »
Малко несериозно ми се струва
Когато попаднеш на минеларизирана почва ще стане сериозно! (За сорекса). Извинявам се, ако е спам по темата.

Неактивен krasimir1971

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 86
    • Ака сигнум MFD  Мохарем 2в1
« Отговор #427 -: Октомври 14, 2018, 08:48:20 pm »
Колега пишеш глупости за уроденото съм съгласен но за минерализацията нещо си в голяма грешка ас работя със сигнум и при мен почвите са от средна минерализация до супер тежка  нямам никакъв проблем на тежката почва има извеждане извън резонанс  на честотата и работи супер вземете си научете вазможностите на машините недейте писа на изус глупости.Поздрави.

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #428 -: Октомври 15, 2018, 08:11:07 pm »
Колега пишеш глупости за уроденото съм съгласен но за минерализацията нещо си в голяма грешка ас работя със сигнум и при мен почвите са от средна минерализация до супер тежка  нямам никакъв проблем на тежката почва има извеждане извън резонанс  на честотата и работи супер вземете си научете вазможностите на машините недейте писа на изус глупости.Поздрави.
Аз когато съм учил рудите бяха минерали! Сега какво са? (Ас като попаднем на уроденото и писа на изус глупости ще науча колегите да могат да си работат със апаратите)! Извинявам се за спама.

Неактивен krasimir1971

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 86
    • Ака сигнум MFD  Мохарем 2в1
« Отговор #429 -: Октомври 15, 2018, 08:32:55 pm »
Колега нещо май си пропускал часовете като си ходил да учиш уроденото е съдаржанието нажелезни частици а минералите са съдаржанието на солени частици сори за спама жив и здрав.Поздрави.

Неактивен jemil

• Редовен потребител
  • **
    • АКА Сорекс Про
« Отговор #430 -: Октомври 15, 2018, 08:51:55 pm »
България не е Бургас и Странджа и не цялата територия на страната е уродена. Сорекса работи перфектно имах възможност до работя 2 дни на Поморие тази година , работи си добре на черния пясък.

Неактивен jemil

• Редовен потребител
  • **
    • АКА Сорекс Про
« Отговор #431 -: Октомври 15, 2018, 09:01:02 pm »
Пишете наизуст .Ела да работиш на брега на Дунав – целия бряг е баластра и всеки камък си пее своя песен, да не мислиш че не се работи и че не се вади , само руди и минерали са ви на устата. Научете си апаратите или си подбирай
те апарати за вашия район и това е. Ако мислите че определен апарат не става за вашия район не си го купувайте.
Сорекса е добър апарат и изказвания от рода на " не става" са несериозни.

Неактивен VOXYX

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #432 -: Октомври 15, 2018, 09:40:19 pm »
България не е Бургас и Странджа и не цялата територия на страната е уродена. Сорекса работи перфектно имах възможност до работя 2 дни на Поморие тази година , работи си добре на черния пясък.
Пишете наизуст .Ела да работиш на брега на Дунав – целия бряг е баластра и всеки камък си пее своя песен, да не мислиш че не се работи и че не се вади , само руди и минерали са ви на устата. Научете си апаратите или си подбирай
те апарати за вашия район и това е. Ако мислите че определен апарат не става за вашия район не си го купувайте.
Сорекса е добър апарат и изказвания от рода на " не става" са несериозни.
"Не оспорвах качествата на апарата!" Но на орудена почва господ да ви е на помощ!!!

Неактивен niki3

• Старши потребител
  • Публикации: 283
    • White's Spectra V3
« Отговор #433 -: Октомври 15, 2018, 09:54:05 pm »
За мене си работи най- Добре!Стига човек да му знае тънкостите!И да му сложи правилната антена!След него е GPX
« Последна редакция: Октомври 15, 2018, 09:59:35 pm от niki3 »
Който търси може и да намери!Който не търси нема как да намери

Неактивен traper2504

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 21
« Отговор #434 -: Октомври 15, 2018, 10:20:44 pm »
Колега ела тука към южното черноморие да ги премерим тия пишки на кой колко му е голяма. ;D Аз съм с една нискобюджетна бангия и  е мъка , а с Микрона преди това беше още по голяма мъка.
Ей ти ся да не се обидиш........., но тука си е мн. зле.

click tracking

---